Vicdan azabı, çok pis bir şey!

Zayıf karakterli bir erkekmiş.
Böylelerinden uzak durmak gerek.

Vicdan azabı dediğin,onun sana yaptığı manevi baskının sonucu.
Duygu sömürüsü yapıyor işte.

Zamanında çok affettim onu. çok yalvarırdı yine her seferinde şans verdim. kimsenin çekmeyecegi huylarını çektim evini bile çekip çevirdim kıymetini bilmedi . ayrıldıktan sonra kıymete bindim anladı kaybettiginin degerini.

Valla ne yalan söyleyim bence çok katı davranmışsın.

Haklısın böyle dedikçe birileri ben de kötü hissediyorum ama böyle olmak "zorundaydı"...
bana yapmadıgını bırakmadı zamanında. o da beni çok üzdü. tamam ben bin beterini yaptım ama o da sütten çıkmış ak kaşık degil. bugünkü bakışlarında suçluluk vardı.

Zayıf karakterli bir erkekmiş.
Böylelerinden uzak durmak gerek.

Vicdan azabı dediğin,onun sana yaptığı manevi baskının sonucu.
Duygu sömürüsü yapıyor işte.

Bana hep diyor "sen bana dönsen okulum derslerim düzelir kız kardeşimi okutmam ailemi kurtarmam bile sana baglı" diye. beni en çok bu sözü düşündürüyor. karakteri zayıf, beni çok üzer eminim... bi dönsem son biten ilişkimi başıma kakar rezil eder beni. eskiden yaptıklarını tekrarlar beni mahvetti zamanında hastanelerde bile süründüm... okulda da dibimden ayrılmaz. ki zaten öyle gibi bişey. istemiyorum. yapmayacağım böyle bi şeyi...

Bana çocuk çok samimi,iyi niyetli ve sana aşık gibi geldi.:26:
Tabi sana ne yaptıda ayrıldınız bilemem.

Bana çocuk çok samimi,iyi niyetli ve sana aşık gibi geldi.:26:
Tabi sana ne yaptıda ayrıldınız bilemem.

İyi niyetli olduğu aşık olduğu doğru. buna lafım yok. bana karşı hiçbi kötü niyet beslemedi beslemez de. o kadar süre içinde sadece elimi tutmuş insan. ama zamanında bana çok çektirdi. cimrilikleri, kıskançlıkları. beni defalarca üzdü. ayrılmak isterdi ben umursamazdım tam aklımdan atıcakken dönmek isterdi. çok ağladım çok hastalandım onun yüzünden. sonra başkasına aşık oldum düzgün mutlu bi ilişkim vardı onu da mahvetti. beraberken de ayrıyken de bana zarar verdi. şimdi yalnızım diye fırsat buldu. gerçi yalnız değilken de çok uğraştı ama istemedim. dibimdeki insan, eğer mutlu olacağıma dair inancım olsaydı "belki" bi ihtimal düşünürdüm... ne de olsa sevdiğinde değil seni sevenle beraber olucaksın. ama mutlu olamam onunla...

Tabiki onu siz tanıyosunuz en doğrusunu siz bilirsiniz.
Düşünüyorumda eski nişanlımdan ayrıldığımda başka biriyle çıksaydım bana yalvarırmıydı 'aslaaa'
Ondan ayrılınca erkek arkadaşlarımı faceme eklediğim için bile 'keşke seninle hiç nişanlanmasaymışım' dedi.
Böyle erkekler görünce üzülüyorum neden bana böylesi denk gelmiyo
Neyse hakkınızda hayırlısı olsun kiminle mutlu olacağınızı düşünüyosanız onunla olun.
Bana biraz onu üzmüşsünüz gibi geldi ama iş işten geçmiş artık yolunuza bakın.

Çok ağlatmış üzmüş seni demekk,
i sen değil o yaptıklarının bedelini ödüyor.
Hiç takılma.
İnsanlar değişmez.
Kafanı karıştımasına izin verme.
Beraberken kıymetini bilseymiş senin.

inan ki böyle yapana da saygını bile kaybediyorsun... seninki de ağır konuşmuş ama emin ol bunun gibi yapmasından iyidir...

Ne vicdan azabı ya, sen kendi yaptığından utanıyorsun anca. çocuk yaştaymışsınız zaten öyle ciddi bi hayal kırıklığı olduğunu sanmıyorum, merak etme öyle yatıp kalkıp bu acıyla yaşamamıştır. bir de hala peh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…