Whatanicegirl'in Diyet Günlüğü

whatanicegirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
5
0
Heyy burdan tğm kadınlara selamlar.

Ben her sabah uyandığımda o gün diyete başlayacağım deyip akşam yemeğine kadar dayanıp sonra da aman birşey olmaz deyip yiyip yiyip ertesi gün yine diyete başlayanlardanım sanırım. Bir de kendimi hiç bir zaman incecik olup sonra da o kiloda yıllarda kalabileceğime inandırmış değilim. Sanırım en büyük hatam budur.

Bugün yediklerimi ve yaptıgım aktıvıteyı yazmak istiyorum ki kızlar bana bir kaç yorum yaparsanız doğru yolda mıyım değil miyim bilmek istiyorum.

Öncelikle sabah kalktığımda dün akşam iyice araştırdıgım ve kıtabını yarın alma nıyetınde oldugum dukan dıyetıne basladım.
Kahvaltıda bir haslanmıs yumurta ve peynır yedım evdeki peynırı yedım yagına pek dıkkat etmedim ama yarın yagsız bir peynır alacagım.
Sonra öğlene dogru yagsız sut ıctım
Öğlen köfte yedim malesef ki işim gereği çıkan yemeği yemek zorunda kaldıgımdan köftenın ıcınde bulgur yada pırınc gibi birşeyler vardı.
Aksama da tavuk yedım doyana kadar ama sanırım tavuk da bıraz yaglıydı.

Eklemek istediğim vermek istediğim 7 kilo var. Dukan amcam bana 2 gun atak dedı ama bugun bu dıyetı %100 uyguladıgıma inanmıyorum o yüzden de yarın ilk günüm gibi davranacağım. Biraz da motivasyona ihtiyacım var sanırım ve kadınlarkulubunun benı motıve edecegıne ınanıyorum.

rica ederim canim kilolarimiz ayni benim de 59.5 la 60 arasi gidip geliyor. Ben de 55 olmayi hedefliyorum bakalim.

bugun kendimi cok iyi hissediyorum 57.6 kilo geldim. mutluyum ee peki ne mi yaptim. oncelikle dukan diyetine basladim ama dayanamadim ve kahvaltda unonun denge lightindan 1 dilim yedim. sonra sebzeli kisima gecince zaten kolay olyor.
Neyse tam da uygulayamadim bu dkanin surekli disina ciktim ama yemegi abartmadim . mantigi yakalamaya calistim.

Eger dukani yzde yuz uygulayamiyorsaniz size bir iki tavsiye verebilirim :) whatanicegirl un dukan taktikleri olarak. Simdilik iyi gidiyor tartidaki rakamlarin azaldigini gordukce mtlu oluyorum . Bu arada daha once 55 kilo olacagim diye yazmistim ama 53 te karar verdim zayifladikca dha guzel bacaklara kavusuyorum daha da guzel olsunlar istiyorum .

tum diyet yapanlara sabir ve sevgilerimi gonderiyorum :)

bugun kendimi cok iyi hissediyorum 57.6 kilo geldim. mutluyum ee peki ne mi yaptim. oncelikle dukan diyetine basladim ama dayanamadim ve kahvaltda unonun denge lightindan 1 dilim yedim. sonra sebzeli kisima gecince zaten kolay olyor.
Neyse tam da uygulayamadim bu dkanin surekli disina ciktim ama yemegi abartmadim . mantigi yakalamaya calistim.

Eger dukani yzde yuz uygulayamiyorsaniz size bir iki tavsiye verebilirim :) whatanicegirl un dukan taktikleri olarak. Simdilik iyi gidiyor tartidaki rakamlarin azaldigini gordukce mtlu oluyorum . Bu arada daha once 55 kilo olacagim diye yazmistim ama 53 te karar verdim zayifladikca dha guzel bacaklara kavusuyorum daha da guzel olsunlar istiyorum .

tum diyet yapanlara sabir ve sevgilerimi gonderiyorum :)

tebrikler canım. umarım devamı gelir. zaten çok uzun bir yollun yok benim gibi çabucak gidiverir. negüzel kilo vermişsin kalıcı olmasını diliyorum :KK9:

:) insallah bakalim. Aslina bakilirsa ben 70 kiloydum gecen yil . ama diyet yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek daha az yag tuz seker hamrisi seklinde 10 kiloyu farkina bile varmadan verdim. Acele etmemek ve sabirli olmak lazim. Soncta 10 yilda aldigimiz kiloyu 3 ayda vermeye calisiyoruz sanirim birz hatali bir davranis ve bu yuzden de geri aliyoruz . o yuzden kendine inan biraz hayatina yenilik kat porsiyonlari kucult daha saglikli yasamaya calis zaten genetik sifrendeki kilona yavas yavas geri donuyorsun ama sakin vazgecme ve tesekkur ederim artik azicik bir yolum kaldi :)

X