Ya Bunun Da Kalbi Durursa???? :((((((((

canım bencede iyi şeyler düşün sen o bebeğinde psikolojisini bozma sev onu geleceksin dünyaya diyerek kendini ve onuda motive et.

canım görkemli,aynı şeyi yaşadım ben de..tıpkı senin gibi8. haftada atmıyordu kalbi,bekledik,10.haftada gene atmadı ve kürtaj oldum.çok zor bi durum olduğunu biliyorum psikolojik olarak..ben sonrasında kendimi çok yıprattım..niye böyle oldu diye hep sorguladım kendimi,o yuzden tekrar hamileliğim baya geç oldu stresten..sen öyle yapma canım..sakın ha...hayırlısı buymuş deyip,yeni bebek çalışmalarına kendine güvenle ,umutla başla.
benim şu anki tek umudum,diğer bebeğimin kalbi hiç çalışmamıştı ama bunun kalbini 7. haftada duyduk...bu bana moral ooluyor.inşallah hep atar..sevgiler...
hepimiz sağlıklarla doğuralım inşallah.......

Ne olur yardım edin çok şiddetli boğazların ağrıyo konuşmakta bile zorlanıyorum ilaç kullanmak istemiyorum daha öncede dişimden dolayı antibiyotik kullanmıştım zaten doğal yollarla nasıl geçirebilirim bileniniz varmı

canım dua et olacak diye şartlandırma kendini stres senin için geekli olan son şey degil mi...
rahat ol canım allah bebişine ve sana saglık versin
n

fındıkiçim hiç korkma bişey yoktur aynı şeyi bende yaşadım 2 buçuk aylıktım ve doktora gittiğimde nefesim kesildi ya bişey varsa ya iyi değilse diye ama doktor herşey normal dediğinde kendimi tutamadım ağladım sevinçten seinde öyle olucek canım korkma ne olur

rüzgarım,gargara yapsan??? gargaranın zararı yoktur herhalde?
bide 1 tane çiğ sarımsak yutmak çok faydalı diye duymuştum...ben de sürekli farenjit oluyorum,buu yöntemle geçiyodu gerçekten de.

findikicim ilk bebegini kurtajla aldilar sanirim eger benimki bos gebelikse insalaah degildir internette okudum kurtajla aliniyormus ben kurtajdan cok korkuyorum anestesi yapiliyormu cok aci cekiyormusun yani bana anlatirmisin biraz nasil oluyor??? allahim daha dune kadar bebegim icin neler dusunurken simdi neler dusunuyorum insallah bu dusuncelerim son bulur cuma gunu allahim!!

bitanem,öncelikle böyle kötüşeyler getirma bakalım aklına..ne kürtajı,daha bişey yok ki ortada! cuma günü güzel haberlerini alıcaz inşallah:)
kürtaj,anesteziyle olduğu sürece çok basit biişlem..uyutuyolar,sen rüyadayken alıp bitiriyolar..benim içeriye girip çıkmam toplam 15 dakika sürmüş..buna uyutma süresi falan dahil.uyanınca başka bi odadaydım,yanımda eşim,annem vardı..2-3 gün kanamam oldu,sonra geçti gitti işte...öyle abartılacak bişey değil ki ikadınlar istemeyerek hamile kalıyolar,zırıl zırıl aldırıyolar,hem de bayıltmadan! düşün yani,canlı canlı yaptıran o kadar çok kİ! sadece insanı psikolojik olarak yıkıyo işte...ama sonrasında ben şu an yine hamileyim bak:)inşallah bunun devamı gelir,ne diyelim...sakııınnn sakın aklına kötü şeyler getirme...birazcık da kaderci olmak lazım.

canim kurtajdan kac ay sonra yeniden hamile kaldin??yani kurtajdan sonra yeniden hemen hamile kalinmasi iyi degilmi acaba??ve kurtajin sonrasinda cok agrin oldumu??

canım,kürtajdan sonra 3 ay korunduk,sonra 14. ayda hamile kaldım stres yüzünden.sakın strese girme.
kürtajdan sonra 1 kez adet olman yeterli bence,sonra çalışmalara başlanabilir.bi zararı yok diye biliyorum.
kürtajdan sonra hiç ağrım sızım olmadı canım.ilk gün hafif hafifkasıklarım sızladı,hemen geçti...
boşuna endişeleniyosun bence bitanem..dur bakalım...

findikicim canim kotu dusunme insallah bebisin gayet saglikli buyuyecek.Eger onceki bebesim oldu diye buda olucek diye birsey dusunursen daha kotu olur.Ayrica oyle birsey olsa kimse dogru duzgun cocuk sahibi olamaz.Cunku 50 kadindan 30 u kesinlikle ya dusuk yapiyo yada bebeklerinin kalbi duruyo_O yuzden kotu dusunme ve bebeginide uzme.Randevun ne zaman ?

Ay demek yarin hadi insallah kosa kosa gele bize guzel haberleri ver.Tekrar hatirlatmak istemem ama oteki bebegini ne kadarlikken kaybetmistin.Ya valla sormak istemiyordum ama merak ettim.Yarin guzel haberlerle gelirsin insallah birde ultrason resminide isteriz banane bananeeee :)))

Yok canim hic korkma Allah kuluna kaldiramacagi derdi vermez bu bebisin cok saglikli olucak insallahh haber vermeyi unutma catlarim valla :))

X