Ya Bunun Da Kalbi Durursa???? :((((((((

içini ferah tut arkadaşım. iyi düşünelim hep ama dimi. allahın bize verdikleri kadar vermediklerinede şükredelim. iyi düşün arkadaşım ve bebeğini sağ sağlim al kucağına inş.

biz bebek asprinini 7. aya kadar kullanacakmışız..neden acaba? tebessüm,sen niye daha uzun süre kulanıcaksın ki? 2 mize de pıhtılaşma testi yapılmadı sonuçta?

doktorum başka bir takım riskleride önlüyor oyüzden dedi ama hangi riskler diye ayrıntısını sormadım. israrla her kontrolde içmemei hatırlatıyor doğumdan 1 hafta önce bırakacağız diyor. kızlar bende birde talesemi minör var yani akdeniz anemeisi diye bilinen kalıtsal bir kansızılı belki onunda etkisi vardır

merhaba arkadaşlar:) beni düşündüğünüz için çok sağolun ya,duygulandırdınız beni gerçekten:)
çok şükür kontrolüm iyi geçti..bebeğimiz gayet güzel gelişiyomuş..kalbini dinledik yine..ellerini-ayaklarını oynatışını izledik:) o kadar güzeldi Kİ:) kolllar bacaklar çıkmış tamamen..2 hafta sonra tekrar gidicez...Allah'ım ,onları bizlere bağışla yarabbim....hepimiz kavuşuruz inşşallah bebeciklerimize.....

seninle aynı olumsuz günleri yaşamış biri olarak,senin adına o kadar mutlu oluyorumki şimdi yaşadığın süreçleri okudukça .inşallah hep böyle güzel haberler alırız.belki birkaç ay sonra ben de böyle mutlu şeyler yazarım kimbilir.

canım fındık içim bende seninle aynı şeyleri yaşadım canımcımm..hemde daha çok taze sadece 1 ay geçtii 9 haftalık bebeğim 6 hafta 5 günlüktü,kalp atışları yoktu kürtajla sonlandırdılar.ve benimde ilk hamileliğimdi okadar çok istemiştim 7.ayda kaldım üstelik..ama nasip değilmiş rızkı yokmuş bu dünyada diyerek kendimi avutuyorum.Hiç boşuna stres yapma bebeğinin rızkı varsa Rabbim onu herşekilde yaşatır hiç üzülme ve inançlı ol.Ben inanılmaz üzüldüm ağladım ama bi taraftanda düşünüyorum belki sağolsaydı başka sağlık problemleri çıkacaktı dahada üzülecektim vardır herşeyde bir hayır..bende 2 ay kadar korunup tekrar başlamak istiyorum ama eşim istemiyo illa 3 ay bilemiyorum farklı duygular içindeyim..aklıma geldikçe içim hep cız ediyo ağlamaklı oluyorum,bu psikolojiden kurtulmadan tekrar denemesemmi?ne dersiniz?bende çok korkuyorum ya ikinciside aynı olursa diye,demekki sadece ben değilmişim aynı duygularda olan bu kadınların ortak hissi demekki,inşallah Rabbim sanada banada ve tüm isteyenlere sağlıklı bebekler nasip eder..

geçmiş olsun arkadaşım.ben de 2 hafta önce aynı sebeplerle 2 aylık bebeğimi aldırdım.öğrenmek istediğim böyle olmasının sebebi?doktorun nasıl bir açıklama yaptı?bilgin varsa paylaşırmısın?

merhaba arkadaşlar sitenizde yeniyim beni aranıza alırsanız sevinirim. bende ilk bebeğimi 18 haftalıkken kaybettim çok zor bir durum herşey güzel giderken kontrole cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde öğrendim insan kendisine zarar veresi geliyor. çok zor bir durum üzülüyorsun bebeğini kaybetmişsin korkuyosun operasyondan insan altından kalkamaz bu yükün diyor ama ALLAH yardımcı oluyor 18 haftalık olduğu için kürtaj yapmadılar. suni sancı vererek normal doğum yaptırdılar. o psikolijiyle normal doğuma girmek inanın zor sancılarını çekiyosun canın yanıyo için acıyo sadece cansız bir beden dünyaya geliyor. ALLAH hepimize evlat acısı tattırmasın çok zor bir durum banada destek olursanız sevinirim çalışıyoum ama kendime işime veremiyorum. daha 25 gün oldu doğum yapalı bu arada cinsiyeti erkekmiş.

MERHABA ARKADAŞLAR
bu benim 2. hamileliğim..
ilkinde kalp atışları yoktu,10.haftada bebeği aldılar...şimdi sürekli bunu düşünüyorum..biliyorum kendime ve bebeğe eziyet oluyor ama engel olamıyorum..
ACABA BENDE PIHTILAŞMA BOZUKLUĞUMU VARDI,İLKİO YUZDEN MİDÜŞMÜŞTÜ diye düşünüp duruyorum...DOKTORUM PIHTILAŞMA TESTLERİNE TEK DÜŞÜKTE GEREK DUYULMADIĞINI SÖYLEYEREK BU TESTİ DE YAPTIRTMIYOR!
OFFF,kızlar,durmasın kalbi miniğimin....
ilkinde hiç duyamamıştık kalbini..bebeğin gelişimi yavaştı...bunda şükür şu an sorun yok..ama gene de her an panik halindeyim :KK43:((((((((
:çok üzgünüm:
acaba babyyprin bunu tek başına önler mi,günde 1 tane babyprin alıyorum.

canım ilk gebeliğinle bu gebeliğinin bir bağlantısı yok tamamen farklı gebelikler öyle düşün ,ilkinde sperm ve yumurta birleşmesinde bir sorun olmuştur her gebelik başarılı olacak diye bişey yok ki sen tehlikeli dönemi atlatmak üzeresin bi problem olsaydı olurdu şimdiye kadar ,,sakın stres yapma normal hayatına devam et..

merhaba arkadaşlar sitenizde yeniyim beni aranıza alırsanız sevinirim. bende ilk bebeğimi 18 haftalıkken kaybettim çok zor bir durum herşey güzel giderken kontrole cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde öğrendim insan kendisine zarar veresi geliyor. çok zor bir durum üzülüyorsun bebeğini kaybetmişsin korkuyosun operasyondan insan altından kalkamaz bu yükün diyor ama ALLAH yardımcı oluyor 18 haftalık olduğu için kürtaj yapmadılar. suni sancı vererek normal doğum yaptırdılar. o psikolijiyle normal doğuma girmek inanın zor sancılarını çekiyosun canın yanıyo için acıyo sadece cansız bir beden dünyaya geliyor. ALLAH hepimize evlat acısı tattırmasın çok zor bir durum banada destek olursanız sevinirim çalışıyoum ama kendime işime veremiyorum. daha 25 gün oldu doğum yapalı bu arada cinsiyeti erkekmiş.

canım benim Allah sabır versin,,bende 8 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım ki senin acın daha buyuk,,o senin meleğin merak etme ahirette sonsuza kadar bir bebeğin olucak,gecici dunyada sakın kafana takıp uzulme,yine olur merak etme,Allaha dua et..

X