Yabanci sevgilimi (narsist) annemle nasil tanistircam?

Hangi konu da kitapta tam olarak nerde yazıyor dediniz evlilik için mi?

Baba baskın gelmiyor mitokondriyal dna olarak bile zeka dahil anneden geçiyor bilimsel olarak bu böyle zaten bunun dışında çevrende yabancı evlilikler varsa genellikle görürsün ki annenin soyu daha baskın geliyor. Çünkü bebeği anne büyütüyor yabancı erkekle evli olan tanıdıklarımıza baktığımda da bu böyle türkiyeye iki kez gelen çocuk şakır şakır türkçe konuşuyor sebebi annesi Türk!
Bir de yabancı kadınların büyüttüklerine bakın genelde onların kültürünü alıyor çocuklar

Tesekkür ederim.

Evet, burda kocaya kacma diye birsey yok. Ama türkiyede akrabalarim var - sanirim önlar öyle düsüncek?
Ben zaten töreleri yerine getirmek istemiyorum, tipik türk dügünü istemiyorum cünki bana cok fazla geliyor. Ben sessiz sakin biriyim. Görüsmedigim onca insani asla dügünümde istemem. Parayi zaten balayinda harcamak isterim dügünde zaten dedikodumu yapacak insanlar icin degil. Ve gercekten sevdigim fazla akrabam yok ki. 4 kisi felan belki.

Bir tane kuzenim var burda. Onunla normalde görüsmem ama yillar önce o da ayni durumdaydi (isvicrede yasiyor ama türk kürt problemi vardi damatla). Ondan fikir aldim. Sakin akrabalari karistirma, sadece dedi kodu yapip karismaya calisirlar dedi. Ailenle kendi aranda cöz, bizimde aramizda kalcak. Babanla önce konus demisti o da ona daha cok güveniyorsan.
Onunla konusabilirim. Bir tane komsumuz vardi cok iyi bi insandi. Buraya uyum saglamis, dilini ögrenmis insanlari yargilamayan birisiydi. Onunla da konusabilirim mesela.

Ben sevgilimi oldugu gibi kabul ediyorum. Onun ailesi icin rol yapmak zorunda degilim bu yüzden onunda rol yapmasini istemem...

Dogru bu.

Yok kız o işler öyle değil çocuklar artık kendileri belirliyor büyüdüklerinde ateist bile olabilir sonuçta evlat. Görüşlerine saygı duymalıyız.

Muhtesem <3 Bana cesaret, umut veriyorsunuz. Tesekkür ederim.

Ne güzel maşallah böyle devam edin o zaman kimseyi dinleme kimle mutluysan onla ol.

hımmm
bu kız isviçrede olduğuna ve orada doğup büyüdüğüne hayatını da orada idame edeceğine göre
Arap toplumuna göre olan yasak onu neden enterese ediyor o zaman?

bence siz dini açıklama yapmayı bırakın.
ciddi söylüyorum

zira inandığım dine inananlar böyle konuştukça ben deliriyorum burada

Kız senin cezan bittimi geldinmi yine ortalığı karıştırmaya.Ban loading... bak

Yok kız o işler öyle değil çocuklar artık kendileri belirliyor büyüdüklerinde ateist bile olabilir sonuçta evlat. Görüşlerine saygı duymalıyız.
Tabi şimdi öyle değil ama Arap toplumu belli o coğrafyada o zamanda olması gereken oydu ve öyle yasaklar koyuldu
Şimdi öyle değil valla çocuk babasını bile tanimiyo herkes istediğine inanıyor
Ama yasaklarına inkar edemeyiz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…