yabancıyım, kocam bana dövdü, beni itip ben düştüm

alevalev888

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
28
2
Kızlar, eşim beni çok sert bir şekilde itti, yere düştüm ve bacağım çok acıdı. Uzun zamandır veremediğim bir karar verdim, yani ayrılıp boşanmaya karar verdim. Kendi evim var ama şu anda tadilatta, işim var, çocuğum yok.

Yabancıyım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Kocamı evden kovabilir miyim yoksa evim hazır olana kadar otele mi gitmeliyim? Kirada oturuyoruz.
Ondan sonra boşanma nasıl gerçekleşiyor Türkiye’de? Lütfen bana bilgi verin.

İstanbul'da iyi kadın avukatları tanıyan varsa lütfen bana özelden yazın.

Bu arada kavgamızın sebebi, dün ve önceki gün işteyken çok yorgun olmama rağmen, ona masaj yapmak istemediğim için. Ben de çok yorgunum bana kim yapacak dedim. O bana diyor ki eskiden yapıyordun ama. Ben diyorum eskiden ülkemde yaşadığım ve her hafta oradaki SPAya gittiğim için, daha çok mutlyum için, daha çok enerjim olduğu için yapıyordum. S***** G** (Defol) dedi bana boş konuşuyorsun vs vs. Bir saçmalık yüzünden kızgınsın dedim, bu normal değil. Ondan sonra üzerime atladı ve bana vurdu.

Her şeyden çok yoruldum.

Öncelikle bir avukat tutup sonra dava aç ve otele gitmene gerek onu eve alma senin evin tadilatı bitene kadar

Kızlar, eşim beni çok sert bir şekilde itti, yere düştüm ve bacağım çok acıdı. Uzun zamandır veremediğim bir karar verdim, yani ayrılıp boşanmaya karar verdim. Kendi evim var ama şu anda tadilatta, işim var, çocuğum yok.

Yabancıyım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Kocamı evden kovabilir miyim yoksa evim hazır olana kadar otele mi gitmeliyim? Kirada oturuyoruz.

Bu arada kavgamızın sebebi, dün ve önceki gün işteyken çok yorgun olmama rağmen, ona masaj yapmak istemediğim için. Ben de çok yorgunum bana kim yapacak dedim. O bana diyor ki eskiden yapıyordun ama. Ben diyorum eskiden ülkemde yaşadığım ve her hafta oradaki SPAya gittiğim için, daha çok mutlyum için, daha çok enerjim olduğu için yapıyordum. S*** G (Defol) dedi bana boş konuşuyorsun vs vs. Bir saçmalık yüzünden kızgınsın dedim, bu normal değil. Ondan sonra üzerime atladı ve bana vurdu.

Her şeyden çok yoruldum.
Kocan salak herhalde masaj yapmadı diye kadınmı dövülür ökuz.
Ev bu adamınsa kovamazsın yine seni döver.
Kendi evin Türkiyedemi?
Otele çıkacak paran varsa bir süre kala bilirsin tabi evin tadilati bitene kadar.Ve boşanma davasınıda aç bu sürede iyi bir avukatla.

Kocan salak herhalde masaj yapmadı diye kadınmı dövülür ökuz.
Ev bu adamınsa kovamazsın yine seni döver.
Kendi evin Türkiyedemi?
Otele çıkacak paran varsa bir süre kala bilirsin tabi evin tadilati bitene kadar.Ve boşanma davasınıda aç bu sürede iyi bir avukatla.
Evet evim Türkiye’de.

Çok fazla konuştuğumu söyledi. Ben sadece çok yorgunum ama kimse bana masaj yapmadı söyledim

Evet evim Türkiye’de.

Çok fazla konuştuğumu söyledi. Ben sadece çok yorgun olduğumu söyledim ama kimse bana masaj yapmadı
Hepmi böyleydi?Yoksa ilk kezmi size şiddet uyguladı?Tavrina bakacak olursak ilk değil gibi.
Emin ol yine döver böyle tipler en iyisi boşanmak.Şanslisin evin var çocukta yok çabuk kurtulursun.

Hepmi böyleydi?Yoksa ilk kezmi size şiddet uyguladı?Tavrina bakacak olursak ilk değil gibi.
Emin ol yine döver böyle tipler en iyisi boşanmak.Şanslisin evin var çocukta yok çabuk kurtulursun.
Aslında her zaman agresifti en başından beri, bana sürekli bağırdı ve küfretti, ancak ondan önce hiç dövmedi. Aylar geçtikçe kötüleşiyor fark ettim, belki hiç tepki vermediğim için. Arkamda ailem yok, kendimi savunmuyordum. Sadece ağlayabiliyordum..

Aslında her zaman agresifti en başından beri, bana sürekli bağırdı ve küfretti, ancak ondan önce hiç dövmedi. Aylar geçtikçe kötüleşiyor fark ettim, belki hiç tepki vermediğim için. Arkamda ailem yok, kendimi savunmuyordum. Sadece ağlayabiliyordum..
Doğru kararı vermiṣsin ayrılmakla.Çalışıyorsan zorluk çekmezsin evin oldugu için korkma.

Masaj yapmadınız diye şiddet uygulayan biri asla düzelmez gittikçe sakladığı bütün iğrenç taraflarını gösterme başlar yavaş yavaş. Hazır çocuk ta yokken hemen ayrılın. Yapacağınız hiç bir şeyi de onunla paylaşmayın. Böylelerinin ne yapacağı hiç belli olmaz.

Sizi ittiği yerde morarıklık veya kızarıklık var mı? Kendisi düştü diyebilir çünkü. Size küfrettiği mesajları veya ses kaydı, video var mı? Ya da şahitlik edecek biri?

Öncelikle polise gidin ve darp raporu alın boşanma aşamasında bu sizin elinizi güçlendirecektir. Sonrasında da uzaklaştırma kararı alın. Ev kira mı, evlilik öncesinden eşinize aitse kendi eviniz yapılana kadar otele gidebilirsiniz. Kira ise siz kalın evde, o gitsin bi zahmet! Ancak tabiki bu aşamaları bir avukat ile görüşerek ilerlemeniz daha sağlıklı olur. Lütfen darp raporunu ihmal etmeyin. Şanslısınız neyse ki çocuğunuz yok. Yoksa çocuk yüzünden bu vahşi ve öküz adamla çocuk için muhatap olmak zorunda kalacaktınız.

bana diyor ki eskiden yapıyordun ama. Ben diyorum eskiden ülkemde yaşadığım ve her hafta oradaki SPAya gittiğim için, daha çok mutlyum için, daha çok enerjim olduğu için yapıyordum.
Masaj bildigimiz masaj mi ?
Yoksa masajla başlayıp sevisme ile bitenlerden mi ?
Acaba adam sevişmek istiyordu da o yüzden mi böyle yükseldi
Hep mi böyle yoksa ilk kez mi yapiyor.
Neyse vurduktan sonra bunları düşünmeye bile gerek yok,boşan ve ülkene dön bacım.
Millet dışarıya çıkmaya çalışıyor sen ne etmeye bu taraflara geldin ki 🤔

Bu arada kavgamızın sebebi, dün ve önceki gün işteyken çok yorgun olmama rağmen, ona masaj yapmak istemediğim için. Ben de çok yorgunum bana kim yapacak dedim. O bana diyor ki eskiden yapıyordun ama. Ben diyorum eskiden ülkemde yaşadığım ve her hafta oradaki SPAya gittiğim için, daha çok mutlyum için, daha çok enerjim olduğu için yapıyordum. S*** G (Defol) dedi bana boş konuşuyorsun vs vs. Bir saçmalık yüzünden kızgınsın dedim, bu normal değil. Ondan sonra üzerime atladı ve bana vurdu.

Her şeyden çok yoruldum.
Ülkenize dönmeyi düşünmüyorsanız öncelikle darp raporu alın.Cekismeli dava açın.Bu arada aldiginiz ev evlilik öncesi mi alındı.Bu mahkemede önemli.

X