Yagmur0301'in zayıflama serüveni.

yagmur0301

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
814
0
44
25 Nisan 2011 de masabaşı çalışanlar topiğinde başlayıp 5 kilo vererek ordaki sevgili dostlarımın dağılmasıyla yarıda kalan serüvenime yeniden başlamak istiyorum. Ara ara takıldığım topiklerdeki kilo vermeme destek olan arkadaşlarıma teşekkürler. Toplamda 6 kilo verebildim şu an 60 kiloyum. Hedefim 55 evlilik öncesi kiloma dönmek. Bu yolda bana eşlik etmek isteyen varsa bekliyorum. Desteksiz olmuyor maalesef. Hadi kızlar varmısınız benimle birlikte zayıflamaya..........

Galiba bana eşlik edecek kimse yok. Ben her gün yediğimi içtiğimi ne yaptığımı yazayım en iyisi buraya. Dün işten gidince kısır yaptım. Biraz kısır yedim. Akşam yemeği yemedim. Sadece meyve yedim. Spor yapamadım. Ama en kısa zamanda spora da başlıcam. En azından ip atlayıp her gün mekiğimi çekicem. Leslie ye de başlamayı düşünüyorum . Son beş kilodan kurtulmak istiyorum artık. Amacım kısa sürede çok kilo vermek ya da kendimi sıkıntıya sokmak değil. Herşeyden azar azar yiyip yavaş yavaş kilo vermek. Oturarak çalışınca zor oluyor ama daha önce başardıysam yine başarırım diye düşünüyorum. Gazam mübarek olsun:KK66:

ben eşlik edebilirim sana :KK34: her ne kadar zorlu olsada başaracağına inanıyorum son 5 kiloyu neden veremeyesin değil mi ama :KK76::KK76:

Yaptıklarımı yazayım hemen. Akşam kahvaltı yaptık bugün yemek yapmayı hiç canım istemedi. 4 kaşık kadar patates salatası ve 2 dilim ekmek, beyaz peynir yedim. Patates ve ekmek ikisi bir arada olunca fazla oldu galiba.:KK61: Arkasından 100 tane ip atladım ve biraz kol bacak egzersizi yaptım mekik çektim. Sanırım yemeği telafi ettim

Sabah kalvaltısı: 1 bardak şekersiz çay, 2 dilim ekek, bir küçük parça beyaz peynir ve çay kaşığı çikolata.

Ara öğün 4 tane siyah erik, su içmeyi unutuyorum bu günlerde. Sadece 3 bardak su içebildim.

X