Yalan ötesi durum

Benim bu adamla evlenme gibi bir niyetim yok ki onu nerden çıkardınız anlayamadım ? Benim şoka girdiğim konu gerçek olmadığı ispatlanabilecek bir durumla alakalı yalan yanlış görüntüler ve saçma konuşmaları yapıp, sonrasında atar gider yapıp engellemesi. Benim zaten iletişime geçme "sen neden yalan söyledin hakkımda" gibi bir cümle dahi ona asla kurmam.

İnsanların sonrasında bu kadar çirkinleşme sebebi ne ? Sonuçta madem bana para göndermiş ya ailemle yüzyüzeyken bunun muhakemesini yapsaymış ya
Siz ilk borç mevzusunda ayrılmanız gerekirken bu adama fazla müsamaha gösterdiniz. O zaman ayrılın diyenlere inat devam ettiniz. Yani görülen köy kılavuz istemiyor. Herkes anladı, anlattı size ama bir siz anlamadınız ve dinlemediniz kimseyi

Neyin şoku bunların olacağını hepimiz biliyorduk siz de biliyordunuz. bu adamı vazgeçilmez kılan ne acaba.Siz hala bu adamla evlenmeye mi uğraşıyor musunuz? Valla pes sizin kadar sorunlara, mutsuzluğu bu kadar istekli koşanı görmedim.
Siz ilk borç mevzusunda ayrılmanız gerekirken bu adama fazla müsamaha gösterdiniz. O zaman ayrılın diyenlere inat devam ettiniz. Yani görülen köy kılavuz istemiyor. Herkes anladı, anlattı size ama bir siz anlamadınız ve dinlemediniz kimseyi

Geçmişte ilk borç mevzusunda hatalı davrandım ispatlama çabasına girdim orası doğru. Ancak bir önceki yazınızda farkındaysanız "hala" diyerek şuanda ben ısrarla isteyip oldurmaya çalışıyormuşum gibi söylüyorsunuz. O kısmı anlayamadım sadece neden söylediğinizi. Son ayrılığa dek neden adamla evlenmekle uğraştınız deseniz anlarım.

Her neyse onunla alakalı mevzum kapandı gitti zaten şuan "herkes anladı anlattı size ama bir siz anlamadınız dinlemediniz" demenizi de doğru bulmadım çünkü zaten geçte olsa güçte olsa benim mantıksız ilerlemeye çalışmamda olsa zaten şuan "ben napıcam nasıl toparlayacağız biz, ben onunla olmak istiyorum" gibi bir düşünceyle değil bir insan herşey bitmiş artık hala yalanlar suçlamalar yapmasındaki mantıksız mantığı sormak istemiştim :KK39:

Sizden borclarinizdan dolayi ayrilip ahkam kesen adam once kendi borcunu odeseymis. Resmen kalan parayi vermemek icin de tiyatro cevirmis. Son kurusuna kadar alin bence paranizi.

X