yalnız kayınvalide ve sık giden eş

Hayır eşim gibi diye açık açık soylemesi gıcık etti..
Ben burda benim ex ile anası resmen karı koca gibiler dediğimde çok çirkin diye linç yemiştim...ama demekki cidden yanılmamışım düşünceler o şekilde kendisi söylemiş baksana...
Tövbe tövbeeee...Hastalıklı bi ruh hali ya normal değil...Oğluna aşık derecesinde

Benim burada ilk konularımdan biridir kv denin eşime düşkünlüğü ama normal dediler hep beni linçlediler.
Ben o zaman da bunu anlatmak istemiştim işte.
Annedir evet ama rahatsız edici derecede benim yanımda böyle konuşması beni irrite etmişti.
Kv hala öyle ama eşim artık değil.

Kafasını koparasım geliyor.

Benim burada ilk konularımdan biridir kv denin eşime düşkünlüğü ama normal dediler hep beni linçlediler.
Ben o zaman da bunu anlatmak istemiştim işte.
Annedir evet ama rahatsız edici derecede benim yanımda böyle konuşması beni irrite etmişti.
Kv hala öyle ama eşim artık değil.

Kafasını koparasım geliyor.

Yemin ediyorum benim narsist ex, annesiyle resmen bi evlilik hayatı gibi bi hayat yasıyorlardı günlük rutinde yani...Ya var ya kendimi resmen, evli birinin sevgilisi gibi hissetmeye başlamıştım bu yüzden adam bekar olmasına rağmen...Akşam gel yemek yiyelim bende diyorum, annem gündüzden ne pişiriim diye sordu soyledim artık der, hsonu gelir alışverişimiz var şuraya gidicez işimiz biterse gelirim der, 19 mayıs gelir 3 gün tatilse mesela plan yapar mıyız diye düşünürken annemi köye götürücem 3 gün orda geçircez der, hsonu hadi piknik yapalım derim yapalım ama fazla kalamam annemle akraba ziyaretimiz var der...Sanki birinin kocasının artık zamanlarını çalıyor gibiydim, o kadar kötüydü ki uffff

Özür dilerim konu sahibi tutamadım kendi meselemi anlattım burda

Yemin ediyorum benim narsist ex, annesiyle resmen bi evlilik hayatı gibi bi hayat yasıyorlardı günlük rutinde yani...Ya var ya kendimi resmen, evli birinin sevgilisi gibi hissetmeye başlamıştım bu yüzden adam bekar olmasına rağmen...Akşam gel yemek yiyelim bende diyorum, annem gündüzden ne pişiriim diye sordu soyledim artık der, hsonu gelir alışverişimiz var şuraya gidicez işimiz biterse gelirim der, 19 mayıs gelir 3 gün tatilse mesela plan yapar mıyız diye düşünürken annemi köye götürücem 3 gün orda geçircez der, hsonu hadi piknik yapalım derim yapalım ama fazla kalamam annemle akraba ziyaretimiz var der...Sanki birinin kocasının artık zamanlarını çalıyor gibiydim, o kadar kötüydü ki uffff

Özür dilerim konu sahibi tutamadım kendi meselemi anlattım burda

Aslında bu durum yanlış değil mi ?
Sende rahatsızsın.
Burada kadınlar yaşasa %95 i rahatsız olur ama neden bilmiyorum gayet normal durummuş gibi karşılanıyor ( %5 lik kısımda)
Bana göre değil vesikaliyarim.
Eğer bu kadar birbirlerine düşkünlerse evlenmeyecekler erkekler.
Evlenirlerse de eşlerine ona göre davranacaklar.
Ben demiyorum ki annesi gitmesin gelmesin ama ayın 1 haftasını da annesi sağlıklı olduğu halde annesinin evinde geçirmesin.
Benim eşimde götürür annesini bir yerlere.
Bak kp evde olduğu halde eşimi arar götürür getirir. (benim kp dinçtir, gençtir yani evde bekar görümcem de var )
Yine ses etmem ama kalamaz.

Orada kalacaksa da beni boşar kalır :)
Boş ver ayrıldığın iyi olmuş.

Sende rahatsızsın.
Burada kadınlar yaşasa %95 i rahatsız olur ama neden bilmiyorum gayet normal durummuş gibi karşılanıyor ( %5 lik kısımda)
Ben demiyorum ki annesi gitmesin gelmesin ama ayın 1 haftasını da annesi sağlıklı olduğu halde annesinin evinde geçirmesin.
Bak kp evde olduğu halde eşimi arar götürür getirir. (benim kp dinçtir, gençtir yani evde bekar görümcem de var )

Şimdi aklıbasında bir anne, evli oğlu ben burda kalcam dese bile demeli ki oğlum burda cok kalma karının yanına dön...Mecburiyet olmadıkça yanlış yani...Hadi boşandılar komple anasına döndü ne olacak yani turşusunu mu kuracak, merak ediyorum eşşek kadar oğullarının bu yastan sonra cok mu meraklılar çamaşırını yıkayıp onune yemek koymaya....her seyin bi oluru bi yaşı vardır ama ya

Sende rahatsızsın.

Şimdi aklıbasında bir anne, evli oğlu ben burda kalcam dese bile demeli ki oğlum burda cok kalma karının yanına dön...Mecburiyet olmadıkça yanlış yani...Hadi boşandılar komple anasına döndü ne olacak yani turşusunu mu kuracak, merak ediyorum eşşek kadar oğullarının bu yastan sonra cok mu meraklılar çamaşırını yıkayıp onune yemek koymaya....her seyin bi oluru bi yaşı vardır ama ya

kızlar aslında yani benım düşüncem ,
kv geline inat yapıyor bu davranışları , bakıyor gelin bu duruma çok sinirleniyor ,zayıf noktasını yakaladımı orada yürüyor ,

bu konu gerçekten çok saçma nedemek 1 hafta annesinde kalcak hemde her ay

Aksini yapıyorlar işte.
Ye oğlum aman minnoşum acıkmış mı zart zurt.

Koskoca adamlar bebek oluyorlar onların yanında :kusmuk:

Aksini yapıyorlar işte.
Ye oğlum aman minnoşum acıkmış mı zart zurt.

Koskoca adamlar bebek oluyorlar onların yanında :kusmuk:

Uff gerçekten bu konuyu hatırlamak bile istemiorum çok çekmiş biri olarak...benden uzak allaha yakın olsunlar...şimdi anası ile mutlu mesut yaşıyordur arada da kadınlara yazılıyordur

kesinlikle anneme gitme taktiği yaparsam nasılsa gitmişsin der geri gider annesine..
Şöyle bi okudum da mesajları. Siz üstünüze düşeni yapmışsınız. Karşınızdaki insanların niyeti çok halis durmuyor. Güzellik hakedene yapılır.

Siz de eşiniz tam anasından geldiği gün toplanın annenize gidin. Çok da uğraşmayın aman evim aman yuvam diye. Bırakın dağınık kalsın. Biraz rahatı bozulsun beyefendinin.

X