Erkek İnfertilitesi Yanıklar baharattan kür kullanıp deneyimleyen varmı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Gldmergn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2020
292
127
26
Merhaba. Eşimin sperm değerleri çok düşük, harekette ve morfoloji de de sorunumuz var. Yanıklardan baharatlardan kür aldık. Bende de polikistik over olduğundan bana da gönderdiler. Bizim gibi kür kullanıp memnun kalan veya deneyimleyenler var mı aranızda Sonuç nasıl oldu? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler

ben daha once aldim ama bir ay kullandim. bir iki ay sonra da gebe kalmistim ama sagliksiz oldugu icin dusuk yaptim. simdide aldim tekrar Yeni baslamistim birkaç damla kullndim sadece duruyor dolapta şuan, ben doktor kontrolune basladigim icin icmiyorum suanlik , iyi diyende var kotu diyende. ama icerigindeki hersey bir kadin icin lazim olan bitkiler. bence zarari yok hatta faydasi çok. sonuçta hayit otu başlı başına bir mucize

erkek icinde keci boynuzu pekmezi biliyorum benim esim kullaniyor simdi bir ara onunda dusuktu degerleri simdi iyi allaha sukur , baska hicbisey almadik sadece keci boynuzu pekmezi yiyor her gun iki tatli kasigi

erkek icinde keci boynuzu pekmezi biliyorum benim esim kullaniyor simdi bir ara onunda dusuktu degerleri simdi iyi allaha sukur , baska hicbisey almadik sadece keci boynuzu pekmezi yiyor her gun iki tatli kasigi
Çok teşekkürler cevabın için. Bizde kullanmaya başladık 1 hafta oldu benim zerdeçal hayıt ve zeytinyaprağıyla çayım var eşiminde macun ve yağ gibi bişeyi. Bide damla yinr onada . İnşallah sonuç alırız 1 hafta oldu daha bakalım 1 ay sonunda belli olur

Bizde aldık canım şuan kullanıyoruz bı on gündür falan aynısı bizede verdiler inşallah fayda görürüz özellikle eşim de fayda verir inşallah bizimde sayı hareketlilik düşük

Ben
Bende yanıklar baharattan kür almak istiyorum fakat instagramından yazdım cevap vermediler.Nasıl alışveris yaptiniz acaba

Canım fayda verdimi burayada yaz

Bizde aldık canım şuan kullanıyoruz bı on gündür falan aynısı bizede verdiler inşallah fayda görürüz özellikle eşim de fayda verir inşallah bizimde sayı hareketlilik düşük
İnşallah sizde faydasını görürsünüz memnun kalanda var memnun kalmayanda inşallah memnun kalanlardan oluruz. Ben pek düzenli içemiyorum ya kendimi çok zorluyorum ama elimde olmayan sebeplerden bazen şaşıyor eşimin ekstrastı bitti benimkiler az daha var çay daha yeni yarı oldu. 1 ayın sonunda duruma göre tekrar yenisini göndercekmiş. Ama büyük ihtimal bir ay daha kullanırız. Benim polikistik over eşiminkisi kadar mühim değil ama umarım ikimizede iyi gelir. Eşimin test vereceği günü 4 gözle bekliyorum bakalım inşallah hayırlısı

Bende esominki için aldık zaten canim insallah sayıları morfolojisi falan düzelir yenisini ne kadara gondercekmis canimm

Bende esominki için aldık zaten canim insallah sayıları morfolojisi falan düzelir yenisini ne kadara gondercekmis canimm
Deve dikeni 30 damla olan bitmeye yakınladı, ama diğerlerinin de bitmesini bekleyecekmişiz tekrar yenisini göndermeyecek yani. macun ve yağ gibi olan şişenin yani. Hepsi bittiğinde test yapıcakmış eğer gerek görürse tekrar göndericekmiş inşallah gerek kalmaz ya inşallah hamileyimdir

Merhaba, eşiminde sizinki gibi bir problemi vardı en son düzelttik ama bir süredir değerlerine baktırmadık. Eğer yine değerleri kötü çıkarsa ya da gebelik oluşmazsa bende oraya gitmeyi düşünüyorum. Acaba siz eşiniz için hazırlanan küre kaç para verdiniz?
Kürler genelde 1 aylık oluyor. Sizinki de o şekilde mi? Cevap verirseniz çok sevinirim

İşte dediğim gibi biz ikimiz içinde aldık benim 3 tane damla olarak kullandığım şeyler ve çayım var. Toplamda 1350 lira ödedik eşiminkiler macun 787 lira, diğer çaksır karışımlı su var o 46 lira bide deve dikeni var 87 lira

Bayağı yüksek bir bedelmiş, teşekkür ederim cevapladığınız için. Umarım size ve eşinize şifa olur

Yani anlamadım ben parasizmi gönderecek yoksa yine parayla sipariş mi vereceğiz

Senin adet düzeninde değişiklik oldumu canım benim adet düzenim zaten çok düzgün değildi ama caydanmi bilmiyorum bu ay sadece 4 gün kahverengi akıntı geldi adet diyemem yani cokcok az şuan normale döndü tekrar sökulurmu bilmiyorum adetim ama kasıklarım falan ağrıyor yumurtalarım falan ağrıyor sende böyle şeyler oluyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…