Erkek İnfertilitesi Yanıklar baharattan kür kullanıp deneyimleyen varmı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşım hiç girmedin ama bende çok merak ediyorum girdiğinde yazarsan çok sevinirim inşallah güzel haberlerin vardır
Kuzum vala bereketle di macun bu gün yarın derken daha yeni bitti yarın sıra aldık gidecek bakalım inşallah güzel bı yükseliş vardır gebe kalmadım bu ayda ama yukseldiyse tekrar sipariş vereceğiz siz verdinizmi

Anladım çok sık girmiyorsun galiba ama yarın girip sonucu söylersin olur mu merak ediyorum bende çok aynı durumda olduğumuzdan. inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum

Evet biz ikinciye verdik tekrar kullanmaya başladık iki haftaya biticek inşallah

Canım senden haber beklerken biz ikinci testi vericez

Biz ikincilere başlamıştık da ikinciler bitti sayılır eşim pazar günü ikinciye test vericek. Sen unuttun söylemeyi yine. İnşallah çok güzel artışlar olmuştur

Tekrardan merhaba naptınız değerleriniz umarım düşük çıkmamıştır ama çıktıysa da aldınız mı diye merak ettim biz iki aydır kullanıyoruz da

Naptınız tedaviye başladınız mı? Biz iki aydır kürü kullandık yanıklardan olanı

Naptınız tedaviye başladınız mı? Biz iki aydır kürü kullandık yanıklardan olanı
Henüz tedaviye başlamadık iki ay kullanmıştım yanıklardan sonuç alamamıştım yeniden gittim danıştım bu sefer farklı ürünler verdiler şimdi onları deniyorum eğer onlardan da sonuç alamazsam yılbaşı gibi başlayacağım inşallah tedaviye

Tekrardan merhaba naptınız değerleriniz umarım düşük çıkmamıştır ama çıktıysa da aldınız mı diye merak ettim biz iki aydır kullanıyoruz da
Merhabaa, biz değerleri başka yerden aldığımız kürlerle düzelttik ama gebelik oluşmadı. Hastanelerde sürünmeye devam

Belirli bir zaman dilimi yok açıkçası bir yükseldi bir düştü ama 3-4 ay diyebiliriz. En son hızımızı 0 dan 27 ye kadar getirdik. Şu anda ne durumda bilmiyorum.
Anladım bizde iki ay önce başladık kürlere. İlk başladığımızda 2-3 milyon gibi bişeydi, hareketsizlik %90 dı. İki ay kullandıktan sonra bu ay macun bittiğinde yaptırdık şu anda 11 milyon oldu ama hareketsizlik hala aynı. Bu ay da hareketsizliği için kür göndericeklermiş yani hareketsizlik ağrlıklıymış

Açıkçası bizim morfolojide çok kötüydü. Tüp bebek başarısızlığımızın sebebini morfolojinin kötülüğünden kaynaklandığını söylediler. Genetik testlerimizi de yaptırdık bir problem çıkmadı. Benim için önemli olan morfoloji ve ileri hızlı hareketin artmasıydı, onu da başardık. Umarım sizinde bir an önce düzelir ve sizde, bizde, isteyen herkes sağlıklı evlatlarına kavuşur

Aminn Allah tez, hayırlı vakitte kavuştursun bizleri isteklerine inşallah peki şimdi sizin değerleriniz morfoloji vs düzeldiyse hastaneye neden gidiyorsunuz gebelik oluşmadığı için dediniz ama doktorlar ne diyor peki neden oluşmuyor olabilirmiş

Amiin inşallah canım
Ben tüp bebek raporu almak istiyorum artık özellerde para harcamaktan yoruldum. Bizde problem erkek kaynaklı olduğu için evliliğimizin 3 yılı doldurması gerektiğini söylediler. Tüm evrakları topladım, doldurduğumuzun haftasında gittim ve yönetmelik değişti dediler. Tekrar infertiliteye yönlendirdiler. Doktorlar bizim değerler için çocuğunuz olur bir şekilde ama stres yapmayın diyorlar. Stressiz de hayat geçmiyor.
Orada da 3 kere klomen, 2 kere aşılama ve en son tüp bebek olacağı söylendi.
Bende inat ettim bu raporu alıcam diye.
Kendi kendimize evde denemektense doktor takibinde devam ediyoruz hemde istenilen şeyleri tamamlamış oluyoruz.
Şu anda çalışıyorum zaten yaza doğru okullar tatile girince bende tatil olucam. Eğer bu denemelerde de her şey olumsuz olursa bir aksilik çıkmazsa haziran ayında tüp bebeğe başlıyoruz. Hem evde de olurum diye düşündüm.
Ama çok yıpratıcı ve yorucu bir süreç hele ki benimki gibi bir eşiniz varsa bazen sinir bozucu olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…