Erkek İnfertilitesi Yanıklar baharattan kür kullanıp deneyimleyen varmı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yani bizde hareketsizlik ve sayı sorunu sorunu vardı. Sayı 1 milyondan 3 milyona, hareketsizlikte %95 ten %80 e düşmüş
Proxed kullandınız mi hiç kullanıp fayda giren çok kişi varmış. Biz iki aydır kullanıyoruz henüz test yaptırmadık bakalim

Merhaba konu üzerinden geçmiş ama bende polikistik överim lh değerim yüksek bgn yankılar baharata denk geldim internette deneyen pcos için memnun kalan hamila kalan varmı sayfada yazılanlar dogru mu fiyat yüksek aöa işe yararsa denemeye değer bilmıyorm lh değerim nasil düşüreceğim alıp denesem mi

Benim eşim kullandı. Kullandığı zamanlar da ileri hareket morfoloji sayı yükseldi ama gebelik olmadı. Değerleri tekrar düştü şimdi de bizde etki etmedi yani ama tabi herkesin durumu farklıdır kimine ediyor kimine etmiyor

Benimde eşim için aldık yeni geldi,yarın kullanmaya başlayacağız.2 damla zerdaçal ve devedikeni 1 de macun verdiler.ilk damlalardan başlayacak acaba iki damlayi tek bardakda karistirip içebilir mi ? Fikri olan cevap verebilirse sevinirim.Kullandıgı dönemde artıp sonra birakınca tekrar düşüyorsa o zaman sürekli kullanması mı gerekecek gebelik oluşana kadar

Canım ayrı bardaklarda tuketsin bence karıştırmayin eşim ayri ayrı iciyir

Ayy kusura bakma canım yaa haber vermedim bı turlu bitmedi az var çarşambaya gün aldık gidecek inşallah hayırlı haber veririz yukselmistir de
Canım nasılsın nasıl sonuç çok merak ettim inşallah güzel haberler verirsin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…