Erkek İnfertilitesi Yanıklar baharattan kür kullanıp deneyimleyen varmı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yani anlamadım ben parasizmi gönderecek yoksa yine parayla sipariş mi vereceğiz
Ne kadara gelecek deyince ben vakit olarak soruyorsun sandım tabi gene aynı parayla sipariş vericez
henüz olmadım 1-2 güne regli olacağım

merhaba, bende polikistik over var ve sizin gibi yanıklar baharattan aldığım zeytinyaprağı, zerdeçal, hayıt tohumu ve yaban mersini sıvılarını ve karışım çayını kullanıyorum geçen ay kullandım ancak sonuç alamadım adet oldum bu ay yine başladım bakalım hayırlısı açıkçası bende yorumları merak ettiğim için yazmak istedim. umarım herkes istediği sonuca ulaşır :)

Brnde yaban mersini yerine çay var :) bende hastalandım bugün sonuç alamadım ama inşallah önümüzdeki ay sonuç alırız. Eşimde macunu bitince test vericek bakalım inşallah biraz da olsa yükselmiştir de umut olur

bende hem yaban mersini hem çay var :) umarım bu ay sana olumlu sonuçlar verir. bende başladım ama yine umudum yok çatlatma iğnesi tedavisi olumsuz aşılama olumsuz geçen ay bu kürler de olumsuz olunca artık tek çarem tüp bebek diyorum. bu ay da işe yaramazsa tedaviye devam edicem artık mecbur.

İnşallah hepimize şifa olsun öyle düşünme olumlu düşün olumlu olsun daha önce tüp bebek tedavisi gördün mü

İnşallah hepimize şifa olsun öyle düşünme olumlu düşün olumlu olsun daha önce tüp bebek tedavisi gördün mü
daha önce tüp bebek tedavisi görmedim iki kez aşılama oldum bu ayda olmazsa başlayacağım tüp bebek tedavisine

daha önce tüp bebek tedavisi görmedim iki kez aşılama oldum bu ayda olmazsa başlayacağım tüp bebek tedavisine
Anladım bende 2 kez tüp bebek denedim kimyasal oldu ikisi de. Dondurulmuş embriyolarımız var. Ocak ayında dondurmuştuk. yıllık bakım ücret mühdedi gelene kadar bunu deneyelim dedik tedaviyi hangi merkezde düşünüyorsun

Umarım pozitif sonucu en tez zamanda görürsün ben Medical Park maltepeye gidiyorum doktorumdan da memnunum aynı doktorla devam ederim diye düşünüyorum asilamalari da kendi yapmıştı zaten. Sen nerede devam ediosun ?

Bende bahçeci fulya merkezinde tedavi görüyordum. Mehmet reşit asoğlu doktorum

Bende bahçeci fulya merkezinde tedavi görüyordum. Mehmet reşit asoğlu doktorum
Bir kaç kişiden duymuştum kendim hiç gitmedim de fazla ilgilenmiyorlar diyorlardı doktorla bile zor görüşüyorsun demişlerdi doğru mu gerçekten ?

Bir kaç kişiden duymuştum kendim hiç gitmedim de fazla ilgilenmiyorlar diyorlardı doktorla bile zor görüşüyorsun demişlerdi doğru mu gerçekten ?
Yani aslında doğru. Biz oraya ne zaman gitsek orası hep dolu. Doktora bişey sorucaksan bile halinden tavrından dolayı insan ister istemez stres olup aceleyle sorup öğrenmeye çalışıyor. Zaten oda aceleyle bi cevap veriyor sonrada ne demişti falan oluyorum bi müddet şaşırıyorum yani hiç şöyle gidip çok net bi fikirle çıkmadım desem yeridir.

ben şahsen öyle bir yere gitmek istemem :) çünkü zaten zor bir süreçteyiz sürekli bilgi edinmek sormak içimizi rahatlatmak gerekiyor. benim doktorum da tüp bebek uzmanı ve kendisinde devam etmeyi düşünüyorum muayeneye gittiğimizde dakikalarca sakinlikle bize anlatıyor ne sorsak cevap veriyor hep güler yüzlü en güzeli de bişe olunca mesaj atıp cevap alabiliyorum. ama umarım güzel sonuçlar elde edersin sen gittiğin merkezden rabbim bekleyen herkese en tez zamanda nasip etsin.

Test verirsen burayada yazarımısin canım bende merak ediyorum etki edecek mi bizimde biraz var bitince bızde verecez hepimiz fayda goruruz insallah

Test verirsen burayada yazarımısin canım bende merak ediyorum etki edecek mi bizimde biraz var bitince bızde verecez hepimiz fayda goruruz insallah
Tamam canım aklımdasın zaten ama macunun bitmesini bekliyoruz 1 haftayı bulabilir belki ama sonuc cıktığı gibi yazıcam

ben aldım ama pek yaradı diyemedim 1300 tl para ödedim bugünde hatta bende kansızlık çıktı aradım diyo size karışım yapıcaz kaç para 350 tl miş dedim arıcam sizi inanmıyorum ben oraya

ben aldım ama pek yaradı diyemedim 1300 tl para ödedim bugünde hatta bende kansızlık çıktı aradım diyo size karışım yapıcaz kaç para 350 tl miş dedim arıcam sizi inanmıyorum ben oraya
Hadi ya peki sen ne için almıştın arkadaşım biz eşimin sperm sayısı ve hareketliliği yükselsin diye aldık salı günü test vericek benden de hormon testi istedi ama 1 ay sonra vericem

Nasılsın benim eşim yarın test vericek bakalım nasıl sonuclandı görücez sizin ne zaman biticek macun

Canım biz test verdik artış olmuş
Eşim test verdi canım artış varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…