Yanlış mı anlaşıldım takıntı oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

purpleflower35

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
208
87
Merhabalar 2 ay önce canımı sıkan bir olay oldu kendi içimde huzursuzluk yaşıyorum en sonunda üye olup burda anlatmak istedim. 1. Sınıfa giden çocuğum var okulda ona büyük sınıflardan zarar veren çocuklar olmuştu okula şikayete gittim. Müdürün odasında bayan öğretmende vardı herşey normaldi normal konuştuk sonra bayan öğretmen dersim var diyip gitti. Bende asosyal bi insanım erkeklerlede konuşurken pek rahat değilim nekadar belli etmemeye çalışsamda pekte muhattap olmam oyüzden müdürle odada ikimiz kaldık sadece yine normal konuştuk müdür bişeyler anlatıyodu bende dinliyodum o konuşurken istemsiz olarak ben gözlerimi kaçırdım birkaç kez neden olduğunu bilmiyorum ya çekindim yada yanlış anlaşılmamak için galiba. Ama adam yanlış anladı galiba oraya kadar herşey normalken adamda bi değişiklik oldu böyle heycanlandı gerginleşti gibi bi süre baba bakmadan karşı duvara bakarak konuştu sonra tekrar bana dönüp konuştu biraz sessizlik olunca eşim gelicek birazdan dedim kamelara bakıcaz dedim sıkıntı yok burdaki arkadaşta biliyo kameraları açmayı dedi kemarayı açan memura götürdü beni odasına gitti ben kemaralara baktıktan sonra gitmedim müdürün odasına eşimi aradım nerde kaldın diye 15 dk sürer dedi. Bende bekledim dışarda eşimi gitmek istemedim odasına müdürde biraz zaman geçince odasından çıkıp geldi yanıma sordu görebildinizmi diye ama adamın bakışları gözleriminin içine içneydi yüzüne odaklanmış sabit ve gözlerimin içine bakıyo ben anlatıyorum adamda bi tepki yok hala bakıyo 2. Kez anlatmak zorunda kaldım aynı şeyı bakıyo bön bön eşim gelicek bide o bakıcak dedim eşimde arkamda geliyomuş aha geldi dedi ı önce gördü bide sahte sahte gülümsüyo suç üstü yakalanmış gibi eşime. Neyse odasında konuştuk yine hep beraber adam normale döndü eşimde gelince bende rahatladım. Bayan rehber öğretmen geldi ben rehber öğretmenke konuşurken rehber öğretmenin yanında müdür var bi anda tesadüfen gözü. Değdi adam saçını düzelterek bakıyo bana bende hemen gözümü çevirdim rehber öğretmene. Eşimle odasından çıkarkende süzüyodu beni hissettim üstğmdeki bakışı ben bakmasamda eşim çıktı ben peşinden çıktım arkamda ayakta durmuş bekliyo bakıyo böyle süzüyo gibi hiç bakmadım. Kendimi çok kötü hissettim böyle aşağılanmış gibi ben burda nerde yanlış yaptımki adam böyle oldu ciddi düzgün bi öğretmen duruşundaydı. Ben mi hata yaptım ve nerde hata yaptım sizce göz kaçırmayı araştırdım googledan kur yapmak olarak görülüyomuş ben bunu bilmiyodum gerçekten bi rahatsızlık belirtisidir vana göre göz kaçırmak. Ve ben ogünden sonra hiç gitmedim müdüre eşimi gönderdim tekrar konuşmaya. İstesem ben giderdim ahlaksız bi kadın olsam. Karşısına hiç çıkmadım görmedim o günden sonra görmekte iistemiyorum. Lütfen kırıcı yorum yapmayın zaten yeterince sinir oldum ve üzüldüm bu durumda.

Ama bu adam ondan hoşlandığımı sandı ve ben gıcık oldum o okulda çocupum okuyo denk gelip karşılaşırsak ya benimle ilgili hep böyle düşünücek
Sadece gözünüzü kaçırdınız diye hoşlandığınızı sandığını düşünmüyorum ben. Siz gergin durunca o da gerilmiştir hepsi bu.

Ama niye ozaman gözlerinşn içine baktı okadar uzun süre bide arkamdan süzmesi çok sinir bozucu 😔
İnsanlar birbiriyle konuşurken gözlerinin içine bakar zaten normali bu. Bence böyle şeyleri düşünüp kafaya takmayın. Taciz ihtimalinden vesaire korkuyorsanız odasında baş başa kalmayın, onun dışında bir problem yok bence ortada.

Ama bu adam ondan hoşlandığımı sandı ve ben gıcık oldum o okulda çocupum okuyo denk gelip karşılaşırsak ya benimle ilgili hep böyle düşünücek
Nasıl öyle bir kanıya vardınız... Neden öyle zannetsin ki? Süzdüğünden emin misiniz? Eğer süzdüğünü gördüyseniz sizde adamı süzmüşsünüz demektir.

Tövbe tövbe.. Siz hiç dışarı çıkmıyor musunuz? Hiç mi insan içine karışmıyorsunuz? Biraz takıntılısınız anladığım kadarıyla...
Göz kaçırmak bir kur belirtisi değildir. Ne yapacaktınız adamın gözünün içine içinemi bakacaktınız?
Bencede değildir ama adam niye öyle oldu öyle anladı gibi

Bu ne ya amma kurmuşsunuz kafanizda. Adam belki de neden sacma davrandiginiza anlam veremedi ve dikkatini cekti. Bence disarda işleri direkt eşiniz yapsin, siz oturun evde.

İnsan insanin gozune bakar konusurken nereye bakcak? Cocugun biri de konusurken devamli gozune bakiyorum diye beni aşik sanmişti yillar evvel. 😁 İnsanlarla iletişim kuramiyorsaniz kurmayin o zaman.

Ne kadar sert yorumlar geldi hemcinslerimden sanki suçlu benim
Sizi suclayan yok ama kocaman kadınsınız sanki adam sizi taciz etmiş gibi tavırlar icine girmişsiniz. İnsanlar birbirleriyle bu şekilde iletişim kuruyor,gözüne bakar dinlersiniz biri birşey anlatinca,sizin durumda bu tam olarak. Siz tuhaf davranınca adamda tuhaf olduğunuzu düşünüp bakmıştır diye düşünüyorum.

Evet insanlarla nasil iletisim kuracaginizi bilmiyorsunuz. Biri size bir sey anlatiyorken oylece etraf seyredilmeye başlanmaz. Ben olsam ben de garip hissederim karsimdaki boyle yapan biri olsa. Alakasiz yerden aşk hoşlanti kurmalariniz ayri bir sey zaten

ortada suçlu yok onu yazmışlar.
adamın sizin kendisinden hoşlandığını sandığınızı onaylamadık diye mi sert geldi yorumlar size.
kuruntularınız için destek alabilirsiniz.
iletişim sorunlarınız varsa bununla ilgilide destek alabilirsiniz.
2 aydır bunu düşünüp düşünüp kendi kendinize sinir olmanızda enteresan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X