Yanlış mı anlaşıldım takıntı oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şimdi adam aynı şekilde konuyu anlatsa "velim geldi, gözlerini kaçırdı, bana kaçamak bakışlar attı gözlerini kaçırmak kur yapmaktır bana yürüdü" dese sonuçta sizin sosyal fobiniz olduğunu bilmiyor? bu da iftira olmuyor mu.. siz yapınca da öyle oluyor işte. sizin göz kaçırmaktaki niyetiniz kur yapmak değilse belki siz de saçını düzeltmesini yanlış anlamış olamaz mısınız?

Yahu adam saçını düzeltirken sapık gibi bakıyodu ben mi uyduruyorum benim gerginliğimden ötürü beni yanlış anlamış olabilir evet ben zaten kendimede kızıyorum evet iletşim problemim var çözmek istiyorum. Ama bazı erkeklerinde niyeti bozuk yanlış anlamaya meyilliler hiç savunmayın onları

Kk kadınları sopayla üstüme gelmeye devam edicekse kapansın silinsin konum. Arkadaşlar anlatmak istediğiniz şeyi bana daha saygılı ve yumuşak bi uslupla anlatabilidiniz tamam ben kurmuş olabilirim ama sizinde uslubunuz yanlış

Kendi üslubunuz hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kadın, erkek cinsiyet fark etmeksizin; Allah herkesi iftiradan korusun.

Sosyal fobi sorununuz, takıntınız varsa bu sizin çözmeniz gereken bir sorun. Kendi sorunlarınızdan dolayı kadın/erkek kimseyi zan altında bırakamazsınız.

Son düzenleme:
Ne iftirası sanki adamın adını yazmışım okulun adını yazmışım yada birilerine söylemişim gibi söylüyorsunuz iftira arsaydım eşime anlatırdım tada tanıdığım herkese anlatırdım burda da yanlış mı anlaşıldım diye konu açmazdım. Yazmayın artık istemiyorum sizin yorumlarınızı okumucamda sizde boşuna zahmet etmeyin bakmıyorum artık

Ne iftirası sanki adamın adını yazmışım okulun adını yazmışım yada birilerine söylemişim gibi söylüyorsunuz iftira arsaydım eşime anlatırdım tada tanıdığım herkese anlatırdım burda da yanlış mı anlaşıldım diye konu açmazdım. Yazmayın artık istemiyorum sizin yorumlarınızı okumucamda sizde boşuna zahmet etmeyin bakmıyorum artık
Bugun burda yaziyorsunuz bu olayi yarin baska bir olay olur herkese soylersiniz belkide yanlis anlasilmayla taciz suclamasinda bulunursunuz birine. O sebeple siz kendinizi duzeltin once ister okuyun burdaki yorumlari ister gormezden gelin sorun sizsiniz bunun farkina varin.

Adamın bakışları dışında konuşmasında sizi rahatsız eden bisey oldu mu? Sonuçta yeryüzünde milyarlarca insan var,hepsinin bakışı farklı,sizin düşündüğünüz gibi sapıkça bakmamıştır belki,o da sizin davranışlarınızdan rahatsız olduğu icin ne yapacağını şaşırmıştır.. hem adamın dediginiz gibi sapıkça bir düşüncesi olsa sizi memurun yanına götürmezdi degil mi

tamam yanlış anlaşılmamışsınızdır, siz de karşı tarafı yanlış anlamışsınızdır o an "acaba göz kaçırmamı yanlış mı anladı" diye düşündüğünüz için. algıda seçicilik gibi bir şey. bir çocuğunuz var. olmasa bile hayatınızın her anında insanlarla iletişim kurmanız gerekecek. kafada kurmak yerine sosyal fobiniz için bu yüzden yardım alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X