Yanlış mı anlaşıldım takıntı oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kk kadınları sopayla üstüme gelmeye devam edicekse kapansın silinsin konum. Arkadaşlar anlatmak istediğiniz şeyi bana daha saygılı ve yumuşak bi uslupla anlatabilidiniz tamam ben kurmuş olabilirim ama sizinde uslubunuz yanlış
Uslup sorunu yok kimsede ama siz tedavi olmadiginiz icin asiri alingansiniz. Kendiniz de yaptiginizin dusundugunuzun yanlis oldugunu bildiginizden icten ice hassaslasiyorsunuz

Objektif olarak yorumluyorum. Fobinizden dolayı yanlış yorumlamışsınız. Adamın anormal hiçbir tavrı yok. Bu konuyu başkasının yanında anlatsanız adama iftira olur. Sizin gibi kaç kişi ziyaret ediyordur okulu. Boşuna kendinizi de üzmeyin. Eşiniz ne iş yapıyor bilmiyorum ama aynı şey eşinizin başına gelse ne düşünürsünüz
Hiç kimseye hiçbir tanıdığıma anlatmadım dedikodu olur burayada yazdığıma pişman oldum zaten

Ben tahminlerimi yazayım. Muhtemelen siz müdürle konuşurken kızarıp bozarmışsınızdır. Müdür de bunu yanlış anlamıştır.

Eğer ileride bir daha karşılaşırsanız tiksinir veya rahatsız olmuş gibi jest ve mimik yapın.

Ayrıca birinin uzun süreli göz kontağı kurması da rahatsız edici. Bununla ilgili deneyler de var. Asosyal olmaya gerek yok.

Ben tahminlerimi yazayım. Muhtemelen siz müdürle konuşurken kızarıp bozarmışsınızdır. Müdür de bunu yanlış anlamıştır.

Eğer ileride bir daha karşılaşırsanız tiksinir veya rahatsız olmuş gibi jest ve mimik yapın.

Ayrıca birinin uzun süreli göz kontağı kurması da rahatsız edici. Bununla ilgili deneyler de var. Asosyal olmaya gerek yok.
Burda herkes dalga geçti benimle ya adam saöını düzelterek sapık gibi bakışı vardı bukadarda yanılmam mümkün değil. Benim iletişim problemim var bu doğru ama karşı tarafra yanlış anlamaya meyilli niyeti bozuk adamı savunuyorlar. Beni anlamanıza sevindim teşekkür ederim

ben asosyal bi insanım diye belirttim zaten ve fazlaca hassasım evet ama bukadar sert yorumları haketmiyorum usluplarınız daha yumuşak olabilirdi. Anlamaya çalışıyorum ben neden böyle oldu diye sorun kimde diye açtım konuyu beni toplanıp dövün diye değil
Sorun sizde adamın bin tane işi varken sizin bakışlarınız dert olmuştur emin olun . Gitseniz sizi hatirlamaz bile

Burda herkes dalga geçti benimle ya adam saöını düzelterek sapık gibi bakışı vardı bukadarda yanılmam mümkün değil. Benim iletişim problemim var bu doğru ama karşı tarafra yanlış anlamaya meyilli niyeti bozuk adamı savunuyorlar. Beni anlamanıza sevindim teşekkür ederim
e hem yanlış mı anlaşıldım diye başlık yazıyorsunuz, sen yanlış anlamışsındır yorumları geliyor inatla "adam saçını düzeltti, sapık bakışı vardı, niyeti bozuk" diyorsunuz. demek ki bizim fikirlerimizi alınca sizin fikirleriniz değişmeyecek. boşuna açmışsınız konuyu.

Bence elini kolunu nereye koyacagini bilemez tavriniz vardi ve bu muduru de germis belli ki

Adamin niyeti kotu olsa kur mu yapiyorsunuz flortlesiyor musunuz anlamaya calissa kamerayi acip bakma isini memura paslamayabilirdi mesela
Biraz daha zaman kazanabilirdi

Hay Allah neler konusuruz yani ama asiri abarttiginizi dusundugum icin anlatmaya calisiyorum
En kotu ihtimalle kocanizdan cekindiginizi belki baski gordugunuzu dusundu
O yuzden esinizle birlikteyken iyice bakti
O kadar cok kocam demissiniz ki ben bile adam sanki sizi yatakta basacakmis gibi endiseli halinizi hissettim.

Sakin olun, goz goze geldigimiz her er kisi potansiyel sevgili adayi olarak gormuyor kendisini/ siz de potansiyel flort olamayacaginiza gore unutun gitsin.
Bu kadar abartmayin.

Normal değilde ne kızıyosun sen kimsin ben normalim demedim çok hassas bi insanım evet elimde değil birde sosyal fobim var. ama içim temiz iyi bi insanım senin gibi kötü değilim
Niye kötüyüm? Ne dedim ben kötü olacak. Sizin zihniyetiniz kötü olan. Kadın öğretmen çıkınca rahatsız olan sizsiniz ben değilim. Bende görüştüm daha yeni kızimın okulunda müdür yardımcısıyla,adamın odasında ikimiz vardık sadece. O benim gözüme baktı anlattı,ben dinledim,ben anlattım o dinledi normal iki insan gibi konuştuk çıktim ben. Adam gözüme baktı ben gözümü kaçırdım ,sonra arkamdan baktı şunu dedi,bunu dedi diye saçma sapan triplere girmedim. Gerek yok zira,iki medeni insan böyle yapar. Altında art niyet aranacak ne var anlamadım,anlamayacağım da. Size normal değil haliniz,düşünceniz,2 ay bunu kafana takmanız diyoruz ,bu sebeple kötüysek evet ben kotüyüm. Siz sorununuza çözüm arasanız bu kadınlar haklı olabilir mi diye bir oturur düşünürsünüz. Kötüsünüz,terbiyesizsiniz deyip durmazsınız.
Ne dememizi bekliyorsunuz,gidip şikayet edin adam gözünüze bakmış mı diyelim?

Beni anlayan biri çıktığına çok sevindim gerçekten bunu yaşayan bilir sosyal fobim var evet bunu yenmek gerekiyor gördüğünüz gibi nasıl bi sıkıntıdayım bende yaşımdan küçük duruyorum bunun etkisi var mı karşı tarafta meyilliyse dediğiniz gibi yanlış anlaşılmak kaçınılmaz oluyor. Psikoloğa gitmeyi düşünüyorum sizinki geçti mi

Normal değilde ne kızıyosun sen kimsin ben normalim demedim çok hassas bi insanım evet elimde değil birde sosyal fobim var. ama içim temiz iyi bi insanım senin gibi kötü değilim

"İçim temiz ve iyi bir insanım" diyorsunuz. Ancak yanlış anlamış olabileceğiniz söylenmesine rağmen; karşı tarafın "meyilli olduğu"nu iddia ediyorsunuz. 😒

Yahu adam saçını düzeltirken sapık gibi bakıyodu ben mi uyduruyorum benim gerginliğimden ötürü beni yanlış anlamış olabilir evet ben zaten kendimede kızıyorum evet iletşim problemim var çözmek istiyorum. Ama bazı erkeklerinde niyeti bozuk yanlış anlamaya meyilliler hiç savunmayın onları
Sapik gibi bakiyordu derkene
Hamimefendi siz iyimisiniz? Umarim bu sacmaliklari baskasina anlatmamissinizdir adamin kariyerini mahfetmeyin. Sizi taciz etmis gibi davraniyorsunuz. Anladigim kadariyla "bakmis" sadece. Niyeti bozuk olarak damgalanmaya yetersiz degilmi bu?

Iyi bir insan emin olmadan baska bi insana iftira atmaz.

Sizce de konuşurken göz kaçırmanız bir sorun değil mi? Bunu yenmeye bakın özgüvensizliğin en büyük belirtisidir. Belki de kuruntu bu düşündükleriniz çünkü iletişim sorununuz var yanlış algı da olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X