Yanlışım var mı?

Hanımefendi merhaba, hassas olması normal ve bence mantıklı ancak bu anlattığınız hassasiyet değil takıntı. Bu kişiyi yakinen tanımanız için en az onunla 2 hafta aynı yerde evde kalmanızda bu durumu anlamlandırmanız için faydalı olacağını düşünüyorum. Sinirlenmeniz ise normal engellemenize gerek yok. Seviyorsanız şans verin muhakkak bir süre aynı evde kalın bu size ışık tutar. Teklif edin bir de benim diyabet hastası bir sevgilim olmuştu evlenmek istiyordu benimle yüksek mühendis iş kolik başarılı bir adamdı ancak diyabet hastalığını sorduktan sonra benden soğudu cinsel olarak sorunlar yaşadıklarını evinde bir dergiden okumuştum. Tam anlamlandırmadım ama kendini bu konuda yetersiz hissediyor da olabilir.

bence kendisi bir halt yiyor sordugu zamanlarda ve senin de öğrenecegini endişe ederek sana bunu aşılamaya çalışıyo, işte ben normal karşılaacagımı söyledim gibinsindenn çünkü bir defa denilmesini anlarım ama birden fazla sorulması normal değil. belki de onun yaşam tarzı bu şekildedir

Yok bitirdim. Zatende başkası ile görüşüyormuş :/ Son konuşmamızdan tam bir gün sonra başka bir kızın fotolarını paylaştı profilinde.

Yok bitirdim. Zatende başkası ile görüşüyormuş :/ Son konuşmamızdan tam bir gün sonra başka bir kızın fotolarını paylaştı profilinde.
evet tam da düşündüğüm gibi, siz gayet anlayışlı davranmışsınız zaten yerinizde kim olsa 2. soruda hakaretler uçuşurdu. umarım karşınıza sizin gibi olgun ve anlayışlı bir insan çıkar üzmeyin kendinizi :)

evlilik görüyorum anhsjsjekmedkldöeklelekekekkekeklddkmenedjşdöelele

Ayril gitsin bence. Surekli sorup duracak bu soruları. Cok irrite edici.

ama ben bu çocuktan çoktan ayrıldım ve hemen hemen konuyu açtığım günden beri iletişim yok (sadece depremden 1 hafta sonra falan - Türkiye de olanları duydum, umarım ailen ve sevdiğin herkes iyidir- yazmış cevapta vermedim engelledim). Lütfen bana hatırlatıp durmayın, zaten yeterince acı çektim ve unutmak için zaman ayırdım Kapatalım bu konuyu lütfen. İçimde kapatmak kolay olmadı bile, zorlandım. Ama bitmişkende kapatalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…