Yanlışım var mı?

Evet şuan çok sinirlisiniz ama ona birseyler söylemeniz onu daha da sisirir. Engeli hiç kaldırmayın. Belki siz sinirlenerek ona ulaşın diye rastgele bir fotoğraf koydu, iletişim yolunu açmak için. Ben olsam uzak dururdum böyle bir tipe ne söyleseniz etki etmez, kaale almadığınızi gormesi onun için daha sinir bozucu olur
Engeli kaldırdım ya, engelli olunca biliyosunuz numara orda duruyor. Ben onun numarasının tamamen gözümden kaybolmasını istedim, yoksa gergin bir anımda yazabilirim kendime hiç güvenim yok o konuda 😬.. Şimdi hiç imkanım yokya relax hissediyorum

yok artık iletişim kurmam, numarasını falan herşeyini sildim zaten. O kızada nasıl ulaşayım ve niye 😅 kimdir nedir bilmiyorumki
Kızın haberi yoktur belki diye düşündüm.Sonuçta pislik 2 kadınla aynı anda görüşmüş belli ki..Iyi yapmışsınız bosver.Narsist pislik ile ömür geçmezdi.Hakkinizda hayırlısı olsun.🙂

Kızın haberi yoktur belki diye düşündüm.Sonuçta pislik 2 kadınla aynı anda görüşmüş belli ki..Iyi yapmışsınız bosver.Narsist pislik ile ömür geçmezdi.Hakkinizda hayırlısı olsun.🙂
En a üç kere narsist teşhisi koymuşsunuz😁
Narsist falan değil adam ya gv.t sadece

yoktur zaten, ne haberi olcak kızın. Varsa bile bu farklı anlatmıştır muhtemelen. Ama ben kız kimdir nedir bilmem. Bilsemde kontak kurmam zaten. Evet yazık ama napıyım

Yani ne söyleseniz de o kafasında kurmaya devam edecek, size güvenmiyor. böyle bir ilişkiyi sürdürmek gururunuzu kırmaz mi?
Aslında bana güvenmemesi çok anormal değil. Biz çok uzun zamandır tanışmıyorduk zaten, başlarda olur böyle, benimde flörtün ilk evresinde hep şüphelerim olur, içimi yer bitirir (hoş ben dışarı çok yansıtmam ve öyle çok soru sormam ama) ... Bide ben çok özgür kız yaşıyorum, her ay başka şehirde. Yeni geldiğim yerlerde, yeni insanlarla tanışma hevesim olduğunu düşünmüş olabilir. Bana açık olmasıda güzeldi aslında, ben seviyorum açıkça sorulduğunda ne yaptığım ne ettiğim, yada karşıdaki kişide bir şüphe varsa bilmeyi, ve bu önemsendiğimi hissettiriyor. Bunla karşılaşana kadar vakit geçirdiğim adamlarda ayrı g.vattı. Ne yaptığımdan nerde olduğumdan bir haber, yinede hiç soru sormayan, hiç kıskanmayan alakasız tipler. Ama bunun da soruş tarzı hep gurur kırıcıydı, çok yanlıştı, tahammül edemedim.

Bence artik bu fetish/kink haline gelmis! Sizi baskalariyla hayal ediyor bile olabilir. Sacma ama var boyle tipler. Yani henuz exclusive olmayan iliskilerde bunu demek normal olabilit ama bir dersin iki dersin tmm bitti gitti. Surekli vurgulamak aptalca.
Bende öyle düşündüm he bir süre. Fantezi mi yapıyor bu g.vat dediğim çok oldu kendi kendime. Ama hayır bu zaten başkaları ile konuşup görüştüğü için, benimde öyle yaptığımı düşünüyordu. Ve aslında bana son söylediği çok yanlış değil, kadınlar genelde sadece etkilendiği ve bişeyler yaşayabileceğini düşündüğü adamlarla konuşur ve görüşür (en azından ben öyleyim zaten), ama erkekler olur olmadık, tipi güzel herkese yazar, kendine yazan olursada geri çevirmez konuşur bir dener, birşey olma ihtimali var yok, belki sadece 1 gün muhabbet eder belki 1 hafta ve bu anlaşılmaz, ama yaparlar bunu genelde. Hiçbiride açıkça söylemez ama....'benimle olmayı isteyen ve konuştuğum çok kız var ama ben sadece senleyim, başka kimseyle olmuyorum ben tek eşli biriyim, ve senle bitirmeden diğerleri ile görüşmem ve birşey yaşamam. Bu gayet normal birşey, bunu bilmen lazım, başkaları ile konuşuyor olmam birşey ifade etmiyor. Ama sen konuşur yada görüşürsen bu o adamdan etkilendiğin ve herşeyi yapabileceğin anlamına geliyor ve ben paylaşamam. Ama şuan bir ciddi ilişki içinde olmadığımız için ne sana engel olabilirim nede ben diğerlerine yazmayı kesebilirim' ... aynı böyle konuştu son konuşmamızda, ve bunun üzerinde saatlerce tartıştık, bin tane hakaret ettim, dahada dediğinden dönmedi.. Ve en sonunda sadece 1 gün sonra başka bir kız fotosu paylaştı, Bay Dürüst....

Bende öyle düşündüm he bir süre. Fantezi mi yapıyor bu g.vat dediğim çok oldu kendi kendime. Ama hayır bu zaten başkaları ile konuşup görüştüğü için, benimde öyle yaptığımı düşünüyordu. Ve aslında bana son söylediği çok yanlış değil, kadınlar genelde sadece etkilendiği ve bişeyler yaşayabileceğini düşündüğü adamlarla konuşur ve görüşür (en azından ben öyleyim zaten), ama erkekler olur olmadık, tipi güzel herkese yazar, kendine yazan olursada geri çevirmez konuşur bir dener, birşey olma ihtimali var yok, belki sadece 1 gün muhabbet eder belki 1 hafta ve bu anlaşılmaz, ama yaparlar bunu genelde. Hiçbiride açıkça söylemez ama....'benimle olmayı isteyen ve konuştuğum çok kız var ama ben sadece senleyim, başka kimseyle olmuyorum ben tek eşli biriyim, ve senle bitirmeden diğerleri ile görüşmem ve birşey yaşamam. Bu gayet normal birşey, bunu bilmen lazım, başkaları ile konuşuyor olmam birşey ifade etmiyor. Ama sen konuşur yada görüşürsen bu o adamdan etkilendiğin ve herşeyi yapabileceğin anlamına geliyor ve ben paylaşamam. Ama şuan bir ciddi ilişki içinde olmadığımız için ne sana engel olabilirim nede ben diğerlerine yazmayı kesebilirim' ... aynı böyle konuştu son konuşmamızda, ve bunun üzerinde saatlerce tartıştık, bin tane hakaret ettim, dahada dediğinden dönmedi.. Ve en sonunda sadece 1 gün sonra başka bir kız fotosu paylaştı, Bay Dürüst....
Ben buna inanmiyorum.klasik ben erkegim kendime hakim olamam ama sen kadinsin demis yani davar! Ben de buna gicik oluyorum. Kadinlar bisey hissetmeden sevisemez mi? Sehvet de bir duygu degil
Mi? Illa ki her sevisme ask ile mi yapilir yani? Biz kadinlar da erkeklerin bize cizdigi bu kutucukta mutlu mutlu oynuyoruz.

Ben buna inanmiyorum.klasik ben erkegim kendime hakim olamam ama sen kadinsin demis yani davar! Ben de buna gicik oluyorum. Kadinlar bisey hissetmeden sevisemez mi? Sehvet de bir duygu degil
Mi? Illa ki her sevisme ask ile mi yapilir yani? Biz kadinlar da erkeklerin bize cizdigi bu kutucukta mutlu mutlu oynuyoruz.
bende katılmıyorum kesinlikle ve kabul etmiyorum. Başkaları ile sadece yazışıyor olsa bile bu benim her an aldatılma ihtimalim var anlamına geliyor. Ve benim için konuşmakta aldatmak. Ciddi ilişkimiz var yada yok. Eğer biri ile sadece cinsellik amaçlı değil ama flört ediyorsan, gün boyu yazıp/konuşup kendini alıştırıyorsan, ciddiye alıp vakit ve efor harcıyorsan o zaman diğer herkesi bir beklemeye al dimi.. Ne demek benim konuşmam normal, sadece konuşuyorum beni isteyen çok ama sen konuşuyorsan bu senin o adamdan etkilendiğin anlamına geliyor. Ve ayrıca bana 'cinsellik bir flörtten daha ciddi birşey benim için, rastgele biri ile cinsellik yaşanmaz ama konuşulur, o yüzden eğer başkasıyla cinsellik yaşarsan ben bunu bilip senle ilişkimi kesmek istiyorum, ve bende başka kimse ile cinsellik yaşamıyorum. Ama sen ayrıca başkası ile flört edersende bilmeliyim çünkü kadınlar biri ile konuşup görüşüyorsa hoşlanıyordur ve cinsellikte yakındır' gibi birşeyler dedi. Bakış açısı bu

hadi ama.. aşk değilde yinede hoşlanmadığımız, yada bize uygun olmadığını düşündüğümüz kişilerle olmuyoruz. Bence bu gerçek. İnternette kaslı boylu baby face bir adam görsen, seninle sevişmek istiyorum dese, yine bir sorgularsın, bu adam ciddi mi bana uyuyor mu diye. Konuşmaya çalışır, ufak bir flörtü beklersin yinede.. Hatta öyle biri ile buluştuysan, beğenin duygulara ve beklentilere dönüşür.. Ya da bilmiyorum bende öyle gerçi. herkesin hayatı, istekleri kendini ilgilendirir, yapabilen varsa yargıladığımdan değil asla ve asla. Ama benim çevreden gözlemimde böyle oldu o yüzden dedim

Bu arada o davar kesinlikle.. o ayrı ve yaptığı yada söylediği hiçbirşey doğru yada normal değil

hayatım bana da "benimle ilgilenen çok insan var ama ben seninleyim, onları istesem onlarla olurdum zaten, başkalarının ilgisinden sorumlu değilim" diye dürüst ayakları yapan şerefsizin benden önce başlayan ilişkisine benimleyken de çatır çatır devam ettiğini öğrendim hem de ayrıldıktan 1 gün sonra kendisi itiraf etti. ben şöyle yapmam böyle etmem diyenden korkmak lazım belki de asıl.

hayatım bana da "benimle ilgilenen çok insan var ama ben seninleyim, onları istesem onlarla olurdum zaten, başkalarının ilgisinden sorumlu değilim" diye dürüst ayakları yapan şerefsizin benden önce başlayan ilişkisine benimleyken de çatır çatır devam ettiğini öğrendim hem de ayrıldıktan 1 gün sonra kendisi itiraf etti. ben şöyle yapmam böyle etmem diyenden korkmak lazım belki de asıl.
bencede öyle. dediğim gibi, sadece ve sadece 1 gün sonra başka kız fotosu paylaştı

ve kimse 1-2 gündür tanıdığı kızın fotosunu profilinde paylaşmaz, muhtemelen uzun soluklu birşeydi. Ama nasılda imkansızdı benim için anlamak.. Bilmiyorum, anlamlandıramıyorum

tüm mesajları okudum. Adam tam bir egoist. Senin onu sevdiğini ve sadece onun peşinde olduğunu duymak için can atıyor bence. Başka bir kız fotoğrafı paylaşmasının nedeninide senin reaksiyonunu kontrol etmek için olduğunu düşünüyorum, o kızla görüşüp onun fotoğrafını paylaşmış olsa bile. Daha fazla iletişime geçti mi? Evet biraz manyak, sorunlu birine benziyor, ama herşey sizi önemsediğinden oldu gibi düşünüyorum. Adamda hala ergen tavırları var sadece, sizin ağzınızdan laf almaya çalışıp, bide üstüne kıskandırmaya çalışıp tepkinizi ölçüyor gibi. Bilemem gerçi yabancılarda nasıl oluyor ama, bana öyle bir izlenim verdi. Hala bunu kabullenip yutup onu zorlamak istiyor musunuz? esas soru bu

tüm mesajları okudum. Adam tam bir egoist. Senin onu sevdiğini ve sadece onun peşinde olduğunu duymak için can atıyor bence. Başka bir kız fotoğrafı paylaşmasının nedeninide senin reaksiyonunu kontrol etmek için olduğunu düşünüyorum, o kızla görüşüp onun fotoğrafını paylaşmış olsa bile. Daha fazla iletişime geçti mi? Evet biraz manyak, sorunlu birine benziyor, ama herşey sizi önemsediğinden oldu gibi düşünüyorum. Adamda hala ergen tavırları var sadece, sizin ağzınızdan laf almaya çalışıp, bide üstüne kıskandırmaya çalışıp tepkinizi ölçüyor gibi. Bilemem gerçi yabancılarda nasıl oluyor ama, bana öyle bir izlenim verdi. Hala bunu kabullenip yutup onu zorlamak istiyor musunuz? esas soru bu
Yani başkasının fotosunu profilinde paylaşmış, bunun daha bana duyduğu ilgiden ötürü kıskandırma çabası olan tarafı var mı??? O muhtemelen zaten benim bunu asla kabul etmeyeceğimi biliyordur
O yüzdende daha fazla bana yazmadı bence..

Engeli açık sadece numarasını heryerden sildim görmemek ve yazmamak için. Belki o profil fotosunu görmeyince kendini engelli sanmıştır bilmiyorum. Ama bana yazsa görürüm

Konunun yarısına kadar okudum. Anladığım kadarıyla açık ilişki bu adamın dediği. Yani çiftlerden biri başkasıyla beraber olmak isterse olur. Tek şart bunu karşı tarafa bildirmek. Yalnız bunu bizim kültürümüzde kabullenen biri zor bence. O sebeple zorlanıyorsun bitirmen gerek. O kadar rahat değilsen

Konunun yarısına kadar okudum. Anladığım kadarıyla açık ilişki bu adamın dediği. Yani çiftlerden biri başkasıyla beraber olmak isterse olur. Tek şart bunu karşı tarafa bildirmek. Yalnız bunu bizim kültürümüzde kabullenen biri zor bence. O sebeple zorlanıyorsun bitirmen gerek. O kadar rahat değilsen
Evet öyle :KK43:

X