yapışkanlı folyo mutfak tezgahında kullanılırmı?

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.300
5
arkadaşlar yeni taşınacağımız evin tezgahı çok eski 2 veya 3 yıl oturacağımızdan yaptırmak istemedik sizce folyo olurmu kullanan varmı?

kahvekolik

Ya Hafiz!
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
8.180
6
ben yapışkanlı folyoyla duvar stickerı yapmıştım. denemek amaçlı fayansa yapıştırmıştım tuttu. fakat mutfak tezgahı devamlı ıslanacağı için durur mu bilmem.

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.661
17
47
pek kullanışlı olacağını zannetmem.tezgah sürekli ısalanıyor.sanki çıkar gibi geliyor

rapunzel26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
1.131
1
39
canım benım de taşımdığım evde fayanslar çok kotu ben de oraya yapıştırdım .mutfakta ve sureklı bır sekılde su değiyor şimdilık bır sey olmadı 3 aydır sorunsuz kullanıyorum .
folyolar da kerametı metresı bır ytl denemış olursun tatlım

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.300
5
haklısın canım teşekkür ederim denemek lazım hani aklıma takılan şu sorun oldu çıkardık tezgahta kötü kötü yapışkan izleri kalırmı acaba?

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.320
14
hijyen açısından araştırmakta gereketir. bakteri üretirmi vs.

rapunzel26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
1.131
1
39
haklısın canım teşekkür ederim denemek lazım hani aklıma takılan şu sorun oldu çıkardık tezgahta kötü kötü yapışkan izleri kalırmı acaba?

canım tezgahta olduğu için sıcak su ıle bu sorunu aşabılırsın
tabıkı de arka taraf yapşkanlı olduğu için ama

jade

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
3.087
18
Annemin eski evinin tezgahıda çok eskiydi desenli folyoyla kaplamıştı çokta harika görünüyordu...
Bi sorun yaşamadı canım.

mihmandar

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
460
2
57
aman bencede dene nolucak zaten çok kötüymüş başkasıda gelse aynı şeyi yapıcak o da üstüne bir kat daha yapıştırır.

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
5
bizim bi komşumuz yapmıştı. hiçde bişey olmadı. çok güzel göründü. hatta hızını alamayıp buzdolabınıda kaplamıştı:)
çıkınca yapışkan kalmıyo altta. kalırsada sıcak su ve bulaşık süngerinin sert tarafıyla çıkarılabilir diye düşünüyorum

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.300
5
teşekkür ederim kızlar yapmaya karar verdimde peki hangi renk yapsam sizce ne renk iyi olur krem nasıl sizce???

cheryl

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
62
0
kendi evimize mutfak tezgahına yapışkanlı folyo ile kapatmıştık...yaklasık 2 sene götürdü..ve kötü görünümüden kurtulmuş olduk..sonra mutfagımı yenilettik tamamen..tezgahtan geri söktügünde iz mutlaka kalır diye düşünüyorum..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 695 gün geçti.