yapışkanlı folyo mutfak tezgahında kullanılırmı?

tulbe tegahın üstü ıslanıyor musluğun yanları filan heryeri mi kaplıyorsunuz ıslanınca bişey olmuyor mu?

ya bu ara bişeyler kaplayasım var ama cesaret edemiyorum:)

mutfak dolaplarım ortaları düz ama kenarında kabartılar var onlar kaplanır mı ki :KK43:

zuzummm ben tezgahin her yerini musluk cevresini,ocagin kenarlarinda kalan tezgahin kisimlarini da kapladim.Oralari kaplarken zorlandim özellikle de musluk cevresini ama hos oldu.Hatta ben folyoyu tek parca almistim,yetismeyecegini düsünmüstüm ama her yeri kapladim.Sadece sicak seyleri direk tezgah üstüne koymuyorum,naylon karisimli oldugu icin biraz pürüzlü oluyor,islaninca bisey olmuyor,leke kalmiyor hatta camasir suyu ile falan siliyorum.Kaplayali yaklasik 1 yil olacak bisey olmadi hala.Resim eklerdim ama nasil ekleniyor bilmiyorum.

Mutfak dolaplarinin resmini koyarsan sana yardimci olabilirim,kenarindaki kabartilar nasil ben tam anlamadim.Sanirim olabilir.

Denedinmi folyoyu nasıl kullanışlı oldumu?Bende deneyeceğim bu yuzden cevabını merakla beklıyorum

ya kızlar bende tezgahımı kaplamak istiyorum sizin aldığınız folyoların markası ne acaba her markanın verimliliği aynımı cevap bekliyorum

kızlar güzel oluyor folyo bizdede lojmanda yapanlar vardı süper kullanışlı dediler tezgahın her yerine döşediler yani yapıştırma zaten kullanım açısındanda çamaşır suyuda kullanılabiliyor

benim bi arkadaşımda fayanslarına kaplamıştı
kabarma olmadı şimdiye dek
lavabonun hemen arkası ıslanıyo sürekli
iyi kalite bişey alırsan tutar sanırım canım

ya arkadaşlar tezgahını kaplayanlar lütfennnnnn resim koyunda bizlerede fikir olsun :))))

evet benimde tezgahım çok kötü yaptıran arkadaşlar resim koyarsa bizlerede bir fikir olur birde lavaboyla birleşen yerler nasıl kaplanıyor arasına su girmez mi girmemesi için nasıl yapıştırmak lazım

kızlar benimde mutfağım berbat ve hemen yenileyecek gücüm yok ..yapanlar hangi marka yada hangi büyük marketten aldıgınıı yazarsa sevinirim..

tulbe tegahın üstü ıslanıyor musluğun yanları filan heryeri mi kaplıyorsunuz ıslanınca bişey olmuyor mu?

ya bu ara bişeyler kaplayasım var ama cesaret edemiyorum:)

mutfak dolaplarım ortaları düz ama kenarında kabartılar var onlar kaplanır mı ki :KK43:

bu tür kabarikliklar icin mobilyacilar,asiri sicak olmayan ütüyle, bastirarak ütüleyin diyor.dene istersen.zaten kapliyacaksin üstünü daha düzgün durur.

fayanslar için modern desenlerden var mı ki acaba?
hani şöyle küçük küçük kare kare olanlardan?
mutfak fayanslarına döşesek?....

Ben 15 gün önce mutfak tezgahına yapıştırdım herhangi bir sıkıntı yok suyu içine almıyor zaten.çamaşırsuyuyla da sildim hiçbir şey olmadı

zuzum dolabının kenarındaki kabartıların renginden çok zıt olmayan yakışacak bir renle iç taraflarını kaplayıp kabartılara birşey yapmayabilirsin ghayet hoş durur. bende dolaplarımı kapladım ama benim kenarları çıkıtılı fakat düzdüortaları kırmızı beyaz kareli folyo ile kapladım kenarlarını da düz kırmızı ile her gören çok beğendi hiç basit gözükmedi...

şimdide mutfaktaki camımın çerçevesini kaplayayım diyorum :KK70: ama tezgahı hiç düşünmedimlavaboya gelen kızmı nasıl kaplıyorsunuz yani gözükmeden

ben dolaplarımın resmini eklerim :p eve gidince tabi resmini çekmem lazım :KK70:

kızlar nette araştırıken şunu buldum.koçtaş,bauhausei praktiker gibi yapı marketlerdede varmış..kaliteli ve ithal ama sanırım iyidir ,bende bilmiyorum alıp kullanmadım ,praktikere gidip alsammı diye düşünüyorum.hem model çok hemde videolar var görmek isteyenler için Akaln Deco

cok guzel duruyor fakat altına farketmeden su kaçıyor ister istemez yapıskan cıktıgında altı simsiyah oluyor arkadasım yapmıstı cıkarttıgında altı küf gibiydi

X