Yardım edebilir misiniz? Desteğe ihtiyacım var😔

Muhakkak ki bildiğiniz bir şey vardır. Ben de zaten tecrübeli insanların fikirlerini çok önemsiyorum. Şu anda ne yapacağımı bilemez haldeyim. İnsanların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim size de fikrinizi belirttiğiniz için

onu diyenler halt yemiş sende onlara çok istşyosan git sen karılık yap de isteyen istedigini desin sen içinde kopan kıyameti biliyosun fakir olsun çalıskan olsun adam olsun seni ele güne muhtaç etmesin yeter anladıgım kadarıyla sen zaten hazırcı birisi degilsin o kaybetti sana hiç bişe olmaz allah bu kapıyı kapattıysa daha iyisini, açıcaktır

Allah a şükür ben kendim hemşireyim zaten istediğim hayatı yaşıyorum kimsenin parasına ihtiyacım yok ki. Bunu bana söyleyenler de hep işi gücü yerinde insanlar Bu kadar mı her şeyi maddiyata bağlar olmuş insanlar anlamıyorum ki. Para dediğin kazanılır ama insanlık herkese nasip olmuyor işte

Ya yardim istemissiniz caresizim demissiniz ama caresizlige ve yardima ne zaman ihtiyac duyacaksiniz biliyor musunuz bu insanla evlendiginizde. Evlendiginizi varsayin burada acilacak konulariniz görümcemi bogasim geliyor, kaynanamla glrusmek istemiyorum, kaynanam evime karisiyor, annenler evime gelemiyor, esim beni annemlere gondermiyor diye uzar gider bu meseleler. Is isten gectikten sonra aklinizin basiniza gelmesine izin vermeyin. Evliyim esim harikulade biri cok cok şükür ama buna ragmen o ask dediginiz olay evlenmeden onceki gibi heyecanli olmayabiliyor. Bir de sizin yasayacaklarinizi yasatsa boğulurum yahu. Kendi onunuze bakin neler yasatmis size. Ha bir de bitsin demis aramamis bu ilgisizligine ragmen donse kabul edeceksiniz.... Allah yardimciniz olsun

bu zamanda çoğu kişi paraya tapar olmuş aman aman sen uzak, dur bak, mesleginde çok güzelmiş senin önün açık

Elbet onlarında karşısına kendileri gibi birisi çıkar ve işte o zaman anlarlar ama sen sakın gafil avlanma yani bu saatten sonra gelseler bile seni kandırırlar anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…