Gebeliğe Hazırlık Yardim lutfen 38 yasindayim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba,
Esinizde sperm sorunu var. Doktorun ileri hiz 0 olmqsina ragmen normal yoldan olur demesine çok şaşırdım. Asilama bile denemeden direkt tup bebek deneyin. Cunku asilamada sperm rahime bırakılınca ileri hizdaki spermler sadece yumurtaya erişebilir. Esinizde ileri hiz olmadigindan zaten yumurtaya erişim dollenmesi söz konusu bile olmayacak.

Benim esimde de ileri hiz problemi vardı. Bazi takvigeler ile yuzde 25 r kadar geldi ileri hiz. Tup bebek icin bile ileri hızda spermler seçiliyor.
Ayni yastaymisiz. Bu yaslarimiz kritik yaslar. Bizlerde de bu yaşlarda yumurtalar azalmaya ve yaşlanmaya basliyor.

Benim tavsiyem hic vakit kaybetmeden tup bebek merkezine başvurun. Devlette de tup bebek yaptırabilirsiniz. Esinizden dolayi bu işlemler ucretsiz olacaktır. Bulunduğunuz bölgede sehir hastaneleri veya devlet hastanelerinde hangilerin de tup bebek yapiliyor öğrenirsiniz, orda ucretsiz yaptırabilirsiniz. Sadece 400 tl civari hastane katilim payı aliyor. Hastaneden istenilen belgeleri hastane muayene ye gittiğinizde veriyor.

Akdeniz universitesine gitmeyi dusunuyorum maliyet 5-6 bin tutar dediler. Sadece katki payimi oduyorum. Esim 8 haziranda tahlil vericek 15 gune aonuccikiyomus ona gore bir yol izlicez

instagramda .. var. cok guzel bilgilendirici paylasimlari var. sorucevap da yapiyor ara ara bi bakin isterseniz. cok faydalanirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 5 kez denedim olmadi cok yıprandim.olmayinca olmuyor.Bence eşiniz de sorun ermiyorsa bırakın.Calisin oyalayin kendinizi bir seylerle unutursunuz zamanla.Kendinize iyi davranmayı ihmal etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…