yardım!!!

gokce_653

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
43
0
kızlar benim dayımın bir oteli var antalya da
bende turizm otelcilik okuduğum için bazı yazlar tatile bazı yazlar da staja gidiyorum.bu yaz tatile gittim
otele yeni bir fotoğrafçı gelmiş
işte kalan ailelerin fotoğraflarını çekiyor onlarla ilgileniyor.
ama fotoğrafçıdan çok rahatsız oldum nereye gitsem orda oluyor sürekli benimle uğraşıp duruyor.denize gidiyorum orda sürekli fotoğrafımı çekiyor havuzdada aynı şekilde.ya bi gece deniz kenarında yürüyordm gece bile yanıma geldi.
işte o gece beni öptü sonra seni seviyorum falan dedi ben şok oldum seni seviyorum demesi değil de beni öpmesine çok bozuldum bi tokat atıp gittim. ya benimle konuştuğunda tersliyorum ama hala etrafımda dolanıyor.bu durum artık çok sıktı.işin ilginç tarafı tatilcilerden birsürü fıstık gibi hatunların ondan hoşlandığını biliyorum.sürekli fotoğraf çektirenler onun hakkında konuşanları duyuyorum.istese onunla sevgili olmak isteyen birçok genç ,güzel bayanlar var orada.bir ara ona oradan sevgili yapayım beni unutsun dedim ondan hoşlanan bir kızla arkadaş oldum. kız ona duygularını açtığında onu reddetmiş.her tatil oraya gittiğim için bu duruma bi çare bulmalıyım artık.
onu başımdan atmak için ne yapmalıyım ??
tavsiyelerinizi bekliyorum.lütfen!!!! :çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende turizm otelcilik okuduğum için bazı yazlar tatile bazı yazlar da staja gidiyorum.bu yaz tatile gittim
ama fotoğrafçıdan çok rahatsız oldum nereye gitsem orda oluyor sürekli benimle uğraşıp duruyor.denize gidiyorum orda sürekli fotoğrafımı çekiyor havuzdada aynı şekilde.ya bi gece deniz kenarında yürüyordm gece bile yanıma geldi.
işte o gece beni öptü sonra seni seviyorum falan dedi ben şok oldum seni seviyorum demesi değil de beni öpmesine çok bozuldum bi tokat atıp gittim. ya benimle konuştuğunda tersliyorum ama hala etrafımda dolanıyor.bu durum artık çok sıktı.işin ilginç tarafı tatilcilerden birsürü fıstık gibi hatunların ondan hoşlandığını biliyorum.sürekli fotoğraf çektirenler onun hakkında konuşanları duyuyorum.istese onunla sevgili olmak isteyen birçok genç ,güzel bayanlar var orada.bir ara ona oradan sevgili yapayım beni unutsun dedim ondan hoşlanan bir kızla arkadaş oldum. kız ona duygularını açtığında onu reddetmiş.her tatil oraya gittiğim için bu duruma bi çare bulmalıyım artık.

Otel dayınızın ama oraya gelen yeni fotoğrafçı sizi rahatsız edebiliyor... Rahatsız etmeyi aşıp sizi gece deniz kenarında öpüyor. Siz de bu şahsın tacizkar davranışlarından rahatsız olduğunuz halde gece deniz kenarında yalnız yürüyüp öpmesine fırsat bulduracak kadar yakınlaşmasına izin veriyorsunuz...(İzin veriyorsunuz diyorum çünkü adam yanınıza ışınlanmıyor, yaklaşıyor.) Bu durumdan da şikayetçisiniz... :1closedeyes:
Şİkayetinizden çok "bir sürü genç güzel kızlar olduğu halde" size yaklaşmasından hatta onu reddeden genç kızdan bahsetmişsiniz... Bu yazdıklarınızdan bile mevcut durumunuzun egonuzu tatmin ettiği anlaşılıyorsa, tavırlarınızdan çok daha net görülüyordur... "Tersliyorum"dan kastınız tokat atıp "ya bi gider misiniz lütfen..." şeklinde nazik bir ifade olmalı ki adam sizi resmen taciz edip öpüyor, dayınızın otelinde olmanıza rağmen hiçbir yetkiliye bu tacizden bahsetmiyorsunuz... Bilmem aramızda sizden başka tacizci bir adamın öpücüğünden rahatsız olup "bir sürü güzel kız varken benim peşimde dolanıyor, ay ne yapsam" diyen var mı... :nazar:
Bu kadar açık ve net hatta kesin yorum yazmamın sebebi olur da bir gün gerçekten rahatsız olur ve bu adamın tacizlerinden kurtulmak isterseniz anlatacağınız mercilere de olayı böyle yansıtmayın... Siz de böyle açık ve net olun zira hiçbir erkek(ileri derecede ruhsal sorunları yoksa) "adam gibi" reddedildiği halde "yılışmaz", fotoğraf çekmez, takip etmez hele öpmeye cüret edemez... Kadın olmak zor zanaat, nelerle karşılaşıyoruz, elbette hadsiz adamlar var...Lakin gereğini yapın, sorun kalmaz...:kahve:

Nasıl yani?
Sizi öperken siz de bekliyor muydunuz,öpsün de bir tane patlatayım diye?akannehir

İstemiyorsan''Al karşına seni istemiyorum desene''..Ayrıca dayımın Oteli diyosun
Dayına danış istersen.:))
Allahım ne enteresan insanlar var yaff:nazar:

umutlu ol sana katılıyorum tam aynı yorumu yazacakken zaten yazıldıgını gördüm.

Ya nasıl öpmesine fırsat veriyorsun orasını anlamadım... Belli ki adam kurt ne cesaretle gelip sana dokunabiliyor?? Ben olsam o an şikayet eder attırırdım içeri.. Senin iznin dışında olan birşey tacize girer.. ıkincisi madem dayının oteli neden dayına rahatsız olduğunu anlatmıyorsun??

Bence sen de onu öp,tokat atsın o da sana,belki bırakır peşini
Hem çevrede o kaa güzel kadın varken sana yanaşıyorsa sen de dünya güzelisin demek ki
Oldu mu,ruhunu okşayabildim mi zemuszemus

Yani sahilde yürürken duvara toslasan anlarım da, koca adam nasıl öper onu anlamış değilim..:1shok:

Nasıl yani?
Sizi öperken siz de bekliyor muydunuz,öpsün de bir tane patlatayım diye?akannehir

Yani sahilde yürürken duvara toslasan anlarım da, koca adam nasıl öper onu anlamış değilim..:1shok:

aynı sorular içindeyim kaydirigubbakcemile3

adamın uzuvları bi kaç metre uzuyordur belki, belki aniden ışınlanmıştır konu sahibinin yanına sositososito

eğer sırf burada anlatılanlardan ibaretse ortalıkta gözükmemeyi denedin mi?CADIARZU

adam denize girerken resmimi çekiyor diyorsun bi müddet denize girmemeyi denedin mi?CADIARZU

yoksa "bi sapık için denize niye girmeyeyim" diye mi düşündün CADIARZU

baktın olmuyo ve bu kişiden rahatsızsın dayına söyledin mi?

yapacağın şey basit ve net aslında :umursamaz:

Yesilcam kivaminda olmus azcik :roflol:
Hafif de beyaz dizi tadı var zemuszemus
Kız uzun bacaklarıyla denize doğru giderken,yakışıklı ama bir o kadar da serseri fotoğrafçı,dayısının ne kadar nüfuzlu bir insan olmasına aldırmadan kızı hızla kolundan çekerek kendine çevirdi.Evet işte bir nefes kadar uzaktılar sadece.Kıza doğru alaycı bir bakış attı ve alaydan bükülen dudaklarını kızınkilere bastırdı.Kız ne kadar karşı gelse de, kolları adaleli ve güçlü bu yakışıklı erkeğe kendini bir an kaptırdı.Arkasından başını hızla çekerek adama tokadı yapıştırdı.Arkasını dönüp giderken adamın sesi geliyordu,benim olacaksın nıhahaaaa,benimmmm... -tatlicadiarzu-

Kız uzun bacaklarıyla denize doğru giderken,yakışıklı ama bir o kadar da serseri fotoğrafçı,dayısının ne kadar nüfuzlu bir insan olmasına aldırmadan kızı hızla kolundan çekerek kendine çevirdi.Evet işte bir nefes kadar uzaktılar sadece.Kıza doğru alaycı bir bakış attı ve alaydan bükülen dudaklarını kızınkilere bastırdı.Kız ne kadar karşı gelse de, kolları adaleli ve güçlü bu yakışıklı erkeğe kendini bir an kaptırdı.Arkasından başını hızla çekerek adama tokadı yapıştırdı.Arkasını dönüp giderken adamın sesi geliyordu,benim olacaksın nıhahaaaa,benimmmm... -tatlicadiarzu-

zuhahahahahaha....:roflol: Kiz seni bir elime gecirsem cimdik icinde alicam he.....yarildim burda :roflol:

Düsünüyorumda ben sahilde yürüken irz düsmani bir fotografci gelecek beni öpecek ve bana seni seviyorum diyecek.....lennn ona öyle bir ucan tekme atarimki kendini taaaa denizin ortasinda bulur......:mymeka:

Bana niye hic böyle seyler olmuyor.?? Cok fazla deli kadirim herhalde....CADIARZU

.çok iyiydi:roflol::roflol::roflol: .
birde bu fotoğrafçının gri gözlü olduğunu da eklemek istiyorum. nedense hep beyaz dizilerde yakışıklı adam gri gözlüdür

zuhahahahahaha....:roflol: Kiz seni bir elime gecirsem cimdik icinde alicam he.....yarildim burda :roflol:

Düsünüyorumda ben sahilde yürüken irz düsmani bir fotografci gelecek beni öpecek ve bana seni seviyorum diyecek.....lennn ona öyle bir ucan tekme atarimki kendini taaaa denizin ortasinda bulur......:mymeka:

Bana niye hic böyle seyler olmuyor.?? Cok fazla deli kadirim herhalde....CADIARZU
Olmaz:umursamaz:
Beni yakışıklı, edeleli, gri gözlü ve alaydan kıvrılan dudaklı fotoğrafçı çimdirsin bana ne:kedi:
Deli Kadirlerden korkar fotoğrafçılar neme lazım,motivasyon mesajları atıp rahatsız edersin onudelikafadulden

dayınıza soyleyın sıkayetcı oldugnuzu oda uyarsın..
anlıyamadıgım sey yanınızda calısan bırısyle nasıl bu denlı labalı oluyosunuz kı
sızı opme cesaretını nerden buluyo..
sız yesıl ısık yakmıs olmıyasanız..
cunku hıc bır calısan patron ve yakını olan akrabası olan bırısıne bu denlı yaklaşamaz..
bende babamın yanında calısım 45 erkek personelın arasında ne hıkmetse bıgun bırısı bana bakmamısdır..kaldıkı benı ızleyıp opecek.. hayattada cesaret edemezler..

öperken sizde put gibi duruyormuydunuz ellerinizi gözünüzümü bağladı yoksa nutkunuzmu tutludu?? Kusura bakmayın ama karşı taraf bi cesaret almadan bi yakınlık görmeden böyle bir girişimde bulunucağını sanmıyorum ben...

Bak simdi olay daha bi iyi canlandi gozumde superrr :roflol:

X