Yardıma çok ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Marsigo1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
86
13
30
3 ay evsiz kaldık ev bulamadık apartlarda mecburen kaldık paramız bitti hamileydim aç kaldım susuz kaldigim zamanlar oldu 3.5 aylık bir bebeğim var eşim iş bulamadığı için çalışamıyor çok zor durumdayız ALLAH rızası için lütfen yardımcı olun aileler kaçarak evlendik diye destek olmuyorlar. Kızımın giyecek doğru düzgün kıyafeti yok çok aç kaldığım için sütüm malaesef gelmedi ve mamayla beslemek zorundayız sosyal yardimdan sadece 850 TL alıyoruz onun dışında malesef yardım alamıyoruz. Şuanda ekmek paramız bile kalmadı lütfen yardımcı olabilecek varsa ALLAH rızası için yardımcı olun bizede

Bebeğiniz var, açım diyorsunuz. Eşiniz ne yapıyor? İş bulamamak nedir? Gerekirse apartman siler insan. Yan gelip yatıyor mu?

Piskolojisi bozuk sizi aldattığını düşündüğünüz adamdan bir de bebek yapmışsınız. Ah yavruya üzülüyorum sadece

3 ay evsiz kaldık ev bulamadık apartlarda mecburen kaldık paramız bitti hamileydim aç kaldım susuz kaldigim zamanlar oldu 3.5 aylık bir bebeğim var eşim iş bulamadığı için çalışamıyor çok zor durumdayız ALLAH rızası için lütfen yardımcı olun aileler kaçarak evlendik diye destek olmuyorlar. Kızımın giyecek doğru düzgün kıyafeti yok çok aç kaldığım için sütüm malaesef gelmedi ve mamayla beslemek zorundayız sosyal yardimdan sadece 850 TL alıyoruz onun dışında malesef yardım alamıyoruz. Şuanda ekmek paramız bile kalmadı lütfen yardımcı olabilecek varsa ALLAH rızası için yardımcı olun bizede
Işlemek isteyen kendini dağlara taṣlara vurur yine o parayı kazanır.Sizin kocaniz iş begenmiyor diye yorumladim ben.Her türlu iş var çalışmak isteyen için küçük bir bebek söz konusuysa zaten bahanesi olamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X