yardımınıza ihtiyacım var kızlar...

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
temmuzun 3ünde talihsizce bir düşük yaşadım ama kürtaj olmadım adet gibi düştü bebişim:KK43: doktor 1ay sonra hamile kalabilirsin dedi sadece adet olana kadar korunmamızı söyledi.benim düşükten önce adetlerim 22 sinde oluyordu doktor düşük olduğunda adetin gecikecek bu ay dedi ve gerçekten 10gün gecikti ağustosun 1inde adet oldum ben şimdi ne zaman adet olacam onu bilemiyorum bir de bebek çalışmalarına devam ettik acaba hamile olabilir miyim diye şüphelerim var size asıl sormak istediğin dün akşam mercimek tanesi kadar bir kan vardı çamaşırımda hemen gittim değiştirdim hatta eşime söyledim bugün oruç tutmadım adet oldum diye ama bidaha hiç gelmedi bugünkü orucum boşa gitti bu sizce ne demek? ne olur bşy söyleyin doktora gitmek istemiyorum adet söktürücü verip benim de eğer bebeğim varsa diğer arkadaşların olduğu gibi düşmesini istemiyorum ikinci bir şoku daha atlatacak kadar güçlü değilim :gitme:

Canim benim uzulme nolur..Ramazamn ayi dualarin geri cevrilmedigi bi aydir bol bol dua et..bende biraz ønce test yaptim tek cizgi cikti nasil uzuldum bilemezsin. Kendimi hazirlamisim resmen..
iyi bak kendine canim.

sağol canım seni o kadar iyi anlıyorum ki her ay bir umutla bakıyoruz o testlere ve sonucu görünce koca bir ay daha çıkıyor karşımıza sanki 1yıl gibi Allahım hayırlısını versin canım ya sen de üzülme nolur :KK43:

cenim de düşükten sonra adetlerim düzensizleşti hüç günü geçmezdi ama 6 ay oldu halen düzensiz 40 günü buluyor benim de aynen senin gibi düştü kürtaj olmadım tahlillerimde de bi sorun yok korunmamıştım ama bazı doktorlar da korunmak gerekirdi diyor. neyse zaten olmadı da ama lütfen üzülme bazı arkadaşlar da düşükten hemen sonra hamile kaldılar. bazı lekelenmeler olabiliyor. adetinin şu an kaçıncı günü ne kadar gecikti inşallah sen de hamilesindir canım

canım bende temmuz ayında bir düşük yaşadım. bende kürtaj olmak zorunda kalmadım. dr korunmana gerek yok dedi. o günden beri reglim normalde 5 güne biterken şimdi 10 gün kadar sürüyor ve ayın ortasında genellikle yumurtlama dönemime yakın tarihlerde ilişki esnasında kanamalarım oluyor. dr bunada normal dedi. düşükten sonra vücudun kendini toparlamaya çalıştığının belirtileriymiş bunlar. ancak sen yinede mutlaka bir dr görün. ilaç istemediğini belirtirsin, zorlada verecek hali yok ya.

bu arada aynı tarihte düşük yapmışız tatlım bende bebişimi 3 temmuzda düşürdüm. seni çok iyi anlıyorum ve dua ediyorum hem kendime hem bebek isteyen herkese...

çok sağolun kızlar inşallah dediğiniz gibi bir sorun yoktur sizlere de çok geçmiş olsun
kafam çok karışık doktorların hepsi aynı şeyi söylese hiç tereddüt etmeden şu an çıkıp giderim ama...
hasteneye yattım düşük yaptığımda bayan doktor serum bitsin kürtaj yapıcam dedi daha sonra serum bitti 2 saat gelmedi odama eşim hastaneyi ayağa kaldırdı özel hastane burası bu ne rezillik diye
bayan komplex tribe girip benle ilgilenmeyi tamamen bıraktı sonra allahtan kendi doktorum geldi (konferansta olduğu için yoktu) neyse muayene etti ve asla kürtaja gerek yok dedi derin bir ohhh çektim yani hayır mı şer mi bilmiyorum bayan doktor tedaviye devam etseydi kürtajla belki daha uzun süreli sorunlar yaşayabilirdim.anlamıyorum nasıl oluyor da hepsi farklı şeyler söylüyor ya doktora gitmekten çok korkuyorum artık :KK43:

canım gecikmeden sonra gelen 1 inde adet olmuşsun...bugün ayın 26 sı ama normal adet döngün neydi canım ??? CADIARZU bana biraz erken gibi geldi belki yerleşmedir gelen kan

X