Yaş farkı... İş farkı... Napıcam???

Benim de eşimle aramda 12 yaş var 😊 çok severek çok uyumla evlendik ama biyerden sonra bakiyosun tam tutmuyor, bazen bi olmuyor yani. Senin için daha enerjikken o daha olgun bu her konuda böyle oluyor. Güldüğün eğlendiğin şeyler bile aynı olmayabiliyor sonradan. Hayat yoruyor çünkü insanı. Ben kendim bile 12 sene önce eğlendiğim keyif aldigim enerji bulduğum şeylere şimdi bulamiyorken başkasi napsin. Ha diyeceksin benim sevdiceğimin yapisi şöyle böyle benden daha genç çok ayni kafalardayiz vs ama aynı hayatin içine girince o işler öyle olmuyor malesef ☺️ ve yavaş yavaş enerjimi kaybediyorum, içim duruluyor. Siz 3 ay anlaşmişsiniz ben 4 sene anlaştim, daha genç olsaydı daha başka olurdu dediğim çok nokta oldu. En çok da çocuk sahibi olduğumda. 44 yaşında baba oldu ve kaç yaşına kadar çalışabiliriz oğlumuz ayaklari ustunde durana kadar okutup güzel imkanlar verebilir miyiz diye çok düşünüyorum. Hele ki araya bikaç yıl koyup bidaha çocuk sahibi olmak istesem 48 yaşında falan olacak bu da artik çok fazla. Ha olmaz mi, olur ama ne kadar gelecek sunabiliriz ki o yaştan sonra kaç yıl yanında oluruz ne kadar oluruz o yüzden içime sinmiyor. Kimsenin yarina çıkacağı belli degil ama yine de çok düşünüyorsun bunlari bu levellara gelince☺️ o yuzden sen iyisi mi baştan düşün.
yaa böylesi yaşayan bir örnek basucu notu oldu tabii ki, özellikle düşünüp degerlendiricem sizin sözlerinizi. teşekkür ederim çok :KK200:

Kaçıncı sınıftasınız? Okul bitmeden ve mesleğinizi elinize almadan evlenmeyin sakın. Bunun için de bayağı zaman var galiba. O arada adam gelecek 45 e. Olmaz bu iş. Bir süre arkadaşlık yapın ama gelecek düşünmeyin madem
5. sınıfım, 1.5 yıl kadar sonra mezunum. ama evet tus uzmanlık zorunlu vs derken ennn en az 2-3 yıl var daha. olmayabilir o zaman evet, gelecek düsünen taraf da ben degilim aslında, bana kalırsa biz ayrılırız muhtemelen :)))

Beyefendinin işini bilmiyorsanız iş farkı diye neden belirttiniz bir de okudukça aklıma geldi. Eğer yazılımcıysa doktordan çok daha kariyeri kuvvetli bence.
işini bahsetmişti de benim yabancı oldugum bir alan, e-ticaret sitelerinin alışveriş arayüzü yapıyormuş falan bişiler. kariyeri zayıf degil zaten masallah isinde de basaarılı bir adam, küçümsemiyordum sadece bana cok uzak bir alan ve doktorluk sürekli iş efor isterken o evden çalışıyor diye vurgulamıstım :)

5. sınıfım, 1.5 yıl kadar sonra mezunum. ama evet tus uzmanlık zorunlu vs derken ennn en az 2-3 yıl var daha. olmayabilir o zaman evet, gelecek düsünen taraf da ben degilim aslında, bana kalırsa biz ayrılırız muhtemelen :)))
Sevgili olmak başka evlilik başka. Böyle devam et bir süre. Zaten olamayacağını kendin göreceksin. Çünkü tus var inşaallah kasanırsın. Sonra mecburi hizmet derken önüne yaşıtın ve meslektaşın başka birileri çıkar umarım.
Sakın onun baskısı üzerine okul bitmeden evlenmeye kalkma. Önce hayatını düzene koy evlilik olur zaten ilerde

Sevgili olmak başka evlilik başka. Böyle devam et bir süre. Zaten olamayacağını kendin göreceksin. Çünkü tus var inşaallah kasanırsın. Sonra mecburi hizmet derken önüne yaşıtın ve meslektaşın başka birileri çıkar umarım.
Sakın onun baskısı üzerine okul bitmeden evlenmeye kalkma. Önce hayatını düzene koy evlilik olur zaten ilerde
Cok haklısınız, asla öyle erken evlenmek gibi bir şey mümkün degil ben farkli sehirde okudugum icin zaten. Olamayacagını görünce bitiriz dediginiz gibi, ama simdi yürütürken insan kalbine söz gecirip bitiremiyor maalesef :KK43:

25 yaşında geleceği parlak gencecik kız ne işi var 39 yaşındaki adamla?adamın evli olup olmadığından bile emin değil.3 kuruş harcıyor adam diye arabası var parası var diye seçtiğine eminim ama kanıtlayamam.
eminim gayet evli olmadıgına iyi de… ayrıca ne 3 kuruş harcatıyorum ne de arabasında gözüm var, ihtiyacım da yok öyle biri de degilim, ne tuhaf şeylerden eminsiniz ama kanıtlayamıyorsunuz ya.
belki daddy issues belki gercekten harika biri ve ilgili oldugum icin seviyorum, olaya böyle baksanız??

eminim gayet evli olmadıgına iyi de… ayrıca ne 3 kuruş harcatıyorum ne de arabasında gözüm var, ihtiyacım da yok öyle biri de degilim, ne tuhaf şeylerden eminsiniz ama kanıtlayamıyorsunuz ya.
belki daddy issues belki gercekten harika biri ve ilgili oldugum icin seviyorum, olaya böyle baksanız??
Maddiyatını siz belirttiniz kaç kere ben değil. Aynı adam dar gelirli olsa aradaki 15 yaş öyle bir gözünüze batardı ki. Üniversite okurken benzer olayları gördüm hanımefendi.

Adam bulmus doktor cıtır kız tabı evlenmek ıster.
Ne askı kardesım ya bıraz akıllı olun.
Gıt kendine dengını bul uzulursun sonra.

Nereden tanıdın bu kişiyi ?
Sanal ortamdan falansa evli olma ya da daha önce ilişkisi olmuş evlenmiş ayrılmış olma olasılığı var
Ne kadardır berabersiniz ?
Eğitim durumu ne ?

Yaş farkı için bir şey diyemem taraflar anlaşıyorsa kendi bilecekleri iş ama bana acele ediyorsunuz gibi geldi.
Hemen evlilik düşünmeyin.
Zamana bırakın tanımaya odaklanın
Belki zamanla sevmediğiniz yönlerini de göreceksiniz.

doktor olacak kızsın. ne işin var kılları kadayıf olmuş bir kart zamparayla.

yüzde yüz evlidir bu adam. bu yaş adamları böyle körpecik üniversiteli kızları pararıyla büyülerler. margot robbie gibi bir kız tanıyordum çok iyi bir üniversitede hukuk öğrencisiydi. kandırıldı böyle, en son eskort oldu. çok acıyorum o kızı hatırladıkça.

taş gibi gencecik teni taptaze çıtır çıtır, temposu yüksek yaşıtın erkekler varken kart zamparalara sümüğünü bile atma. gün gelecek doktor olacaksın çok iyi yerlere gelip kendi dengin bir adamla bir muayene açıp çok para kazanmanın düşlerini kur. kart adamın eğlencesi olma.

taşrada mı okuyorsun, aileden uzakta mısın? işte o zaman çok iyi avsın bu kartlar için.

Maddiyatını siz belirttiniz kaç kere ben değil. Aynı adam dar gelirli olsa aradaki 15 yaş öyle bir gözünüze batardı ki. Üniversite okurken benzer olayları gördüm hanımefendi.
sordukları icin söyledim, kendine yeten bi adam. ben de ailemden destek alarak okuyorum ki mezun oldugumda da kimsenin kuruşuna ihtiyacım yok. Ama sizi ikna etmek gibi bir zorunlulugum da yok acıkcası…

Nereden tanıdın bu kişiyi ?
Sanal ortamdan falansa evli olma ya da daha önce ilişkisi olmuş evlenmiş ayrılmış olma olasılığı var
Ne kadardır berabersiniz ?
Eğitim durumu ne ?

Yaş farkı için bir şey diyemem taraflar anlaşıyorsa kendi bilecekleri iş ama bana acele ediyorsunuz gibi geldi.
Hemen evlilik düşünmeyin.
Zamana bırakın tanımaya odaklanın
Belki zamanla sevmediğiniz yönlerini de göreceksiniz.
selamlar, aile dostlarımızın yazlık cevresinde tanismistik, cok kalabalik bi ortam yoktu git gel yaparken sohbetimiz ilerledi.
evlenmemiş, evli de degil buna eminim.
üniversite mezunu, kendi iş yeri de olmus su an baska bi firma ile evden calısıyor.
hemen evlilik düsünmüyorum, hayatım ileride degistikce ayrılma olasılıgımız da yüksek görüyorum. bakalım hayırlısı diyorum artık acıkcası.
evet belki zamanla sevmediğim seyler görürüm, o da aynı sekilde… bakalım

doktor olacak kızsın. ne işin var kılları kadayıf olmuş bir kart zamparayla.

yüzde yüz evlidir bu adam. bu yaş adamları böyle körpecik üniversiteli kızları pararıyla büyülerler. margot robbie gibi bir kız tanıyordum çok iyi bir üniversitede hukuk öğrencisiydi. kandırıldı böyle, en son eskort oldu. çok acıyorum o kızı hatırladıkça.

taş gibi gencecik teni taptaze çıtır çıtır, temposu yüksek yaşıtın erkekler varken kart zamparalara sümüğünü bile atma. gün gelecek doktor olacaksın çok iyi yerlere gelip kendi dengin bir adamla bir muayene açıp çok para kazanmanın düşlerini kur. kart adamın eğlencesi olma.

taşrada mı okuyorsun, aileden uzakta mısın? işte o zaman çok iyi avsın bu kartlar için.
yani evli olmadıgına ben de eminim işte… insallah degildir :)
parayla büyülenmedim, böyle düşünmenizi de anlıyorum ama gercekten kuruş parasını almadım, almam da. tarzım degil bi kere.
tanıdıgınıza üzüldüm, cok yazık allah kurtarsın :KK43:
taşrada okumuyorum, büyük sehirde okuyor başka bir büyğk sehirde yasıyorum…
zaten sevgilim ailemle aynı sehirde, ben ayrı bir sehirdeyim

c
yani evli olmadıgına ben de eminim işte… insallah degildir :)
parayla büyülenmedim, böyle düşünmenizi de anlıyorum ama gercekten kuruş parasını almadım, almam da. tarzım degil bi kere.
tanıdıgınıza üzüldüm, cok yazık allah kurtarsın :KK43:
taşrada okumuyorum, büyük sehirde okuyor başka bir büyğk sehirde yasıyorum…
zaten sevgilim ailemle aynı sehirde, ben ayrı bir sehirdeyim
canım işte kesin biliyorum diyemiyorsun evli olmadığını. eminim adamın evli olduğuna.

bak çok gençsin. doktor olacaksın. karşına kimler kimler çıkacak. eminim güzelsindir de. yazık etme kendine. gençliğini güzelliğini bir kart zamparaya harcatma. yaşına yakın taş gibi ne erkekler çıkacak karşına.

canım işte kesin biliyorum diyemiyorsun evli olmadığını. eminim adamın evli olduğuna.

bak çok gençsin. doktor olacaksın. karşına kimler kimler çıkacak. eminim güzelsindir de. yazık etme kendine. gençliğini güzelliğini bir kart zamparaya harcatma. yaşına yakın taş gibi ne erkekler çıkacak karşına.
diyorum kesin evli degil diye de siz de cok kesin evli diyorsunuz :)) allah göstermesn tabii bir de neler yazdı burda kadınlar 2 yıldır sevgiliyiz 9 yıldır evliymiş vs vs… allah korusun bir yandan da

insallah yasıma yakınlar cıkar, bu sevgilim de taş gibi gerci işte… yaşına inanmıyor kimse masallah diyeyim

size tesekkür ama, hep aklımda bu söylenenler. teşekkür ettim cok

X