Yaş farkı

Eskidendi o olgun adam safsatası kadınlar çok güzel bakıyor artık kendilerine adamlar daha yıpranır kadınlardan.Yasli adamın her yaşta çocuğu olur erkek yaslanmaz hikaye bunlar 50 yaşında adamla 30 yaşında olan adamın libidosuda doğan çocuğun zekasida farklı oluyor yemeyin bu masalları

Uzun süredir tanıdığım ama yaşını hiç sormadım bilmediğim bı adam vardı
Bana açıldı
Neyse şaşirmadim ama tuhaftı
Kendisi aile dostu gibi bişey iş ortaklıklarımız filan var
Gelgelelim yaşina uzun süre sonra yaşını ogrendim sormak hiç aklıma gelmedi
30 yaşında başta ohaa cektm
Sonra baktm yaşını gostermiyo sansmi versem dedim sonra düşündüm uzun süre evlenmek istemiyorum
Sonra adam sorun yok bekleriz filan dedi bende bı sansmi versem diyorum ama bilmiyorum hislerim var ama öfff
Adamla kafa yapımız benzer
Kendisi beni uzun süredir tanıyor
Bı ara ben bunla kavga ettim bağırdım filan
Ama kendisi güldü kizmadi pek
Ne bileyim ya bı yandan istiyorum bı yandan istemiyorum yanlışmı yapıyorum diyorum
Yaş farkı var acaba çokmu azmı ailede böyle yaş farkı olan çok çift var kafam çok karışık ya
Bı yandanda kimseyle uğraşmak oyalanmak istemiyorum
Sizce mantıklı olan nedir
Ben 20 YASİNDAYİM

Öyle bi abartmışsınki sanki 50 yaş var.

Lisede bir kız arkadaşım çok zengin diye liseyi bırakıp kendinden 11 yaş büyük biriyle evlenip İstanbul'a gitti.Bi sürü giysi şu bu işte hayatın şöyle iyi olacak böyle evimiz var böyle paramız var .Kayınvalidesi de sözde liseyi bitirirsin evlendikten sonra dedi.Bi göz boyamalar şöyle başımızın tacı sin şöyle olgun adam değerini bilir
Evlendiler adam bunu bir oturttu eve perde açtırmıyor nasıl kıskanç saplantılı telefon ediyorum kızla beni konusturmaz.Gel zaman git zaman kız dışarı çıkmak ister yorgunum benim başım agriyor sus cocukluk yapma.Bide çocukları oldu.En son kız dayanamadı adam şiddete de başladı o ara ..Kız zor kurtardi canını bı nafaka aldı sadece Adam tüm malları başkasının üzerine satmış.Sonra ailesinin yanına döndü.....Yani olmax diye bişey yok ben canınızı sıkmak istemiyorum sadece iyi düşünün herşeyi düşünün ölçün biçin

10 yaş benim için büyük bir fark.
20 yaşındasın bide bilemedim .
Yaşını gostermiyorsa tabi fitse olabilir .
Eskidendi o olgun adam safsatası kadınlar çok güzel bakıyor artık kendilerine adamlar daha yıpranır kadınlardan.Yasli adamın her yaşta çocuğu olur erkek yaslanmaz hikaye bunlar 50 yaşında adamla 30 yaşında olan adamın libidosuda doğan çocuğun zekasida farklı oluyor yemeyin bu masalları
Kadınlar daha genç duruyor artık kendine bakıyorsa tabi .
38 yaşındayım 40 yaşlarında erkekler benden çok büyük duruyor aslında yasitiz .

Hemen kellesip göbekleniyor erkekler kadınlar çok daha güzel bende öyle düşünüyorum çevremde hep kadınlar daha güzel.İster baliketi olsun ister az biraz göbeği olsun Genede kadınlar erkeklerden daha güzel bence saçını boyar iki makyajını yapar yahu erkekler suratını yikamiyor saç sakal ....

Hemen kellesip göbekleniyor erkekler kadınlar çok daha güzel bende öyle düşünüyorum çevremde hep kadınlar daha güzel.İster baliketi olsun ister az biraz göbeği olsun Genede kadınlar erkeklerden daha güzel bence saçını boyar iki makyajını yapar yahu erkekler suratını yikamiyor saç sakal ....
kadının birkaç yaş genç olması hep daha iyi bence..aynı yaşta olsalar yaşlılık zamanında bakimları konusunda çocuklara ihtiyaç duyabilirler ,ama kadın biraz genç olursa eşine de bakar, ev işlerini v.s yapar yaşar giderler..konu sahibinin konusu yaş farkından çok işini, eğitimini tamamlaması önemli.

Kadın genç olsa hastalık bulur aniden yaşlanır eşinden önce ölür Yatalak olur eşi ona bakmak zorunda kalır.Ornekleri çok yani illa her genç olan sağlıklı olmuyor.Erkek genç istiyorsa bir kaç yaş bende istiyorum valla.Oylede yaptım😂 Görüşünüze saygı duyuyorum kim nasıl isterse öyle gönlüne göre eş versin

Zaten erkekler genç kadinlari bile yaşlandirmayi çok güzel beceriyorlar sağ olsunlar.Ben denk evlilikleri seviyorum.Bir kızım var nasipse ben istemem 10 yaş fark kocasıyla umarım dengini bulur

Kadın genç olsa hastalık bulur aniden yaşlanır eşinden önce ölür Yatalak olur eşi ona bakmak zorunda kalır.Ornekleri çok yani illa her genç olan sağlıklı olmuyor.Erkek genç istiyorsa bir kaç yaş bende istiyorum valla.Oylede yaptım😂 Görüşünüze saygı duyuyorum kim nasıl isterse öyle gönlüne göre eş versin
Aynen öyle eşim bana baksın yaşlılık zamanında :)

Aynen ya herşey biz kadınlarda zaten kadın çocuk büyütsün kadın çalışsın kadın evi temizlesin kadın kaynana baksın kadın koca baksın kadın torun baksın kadın yaşlanınca kocaya baksın....iyide erkek napsin iyi valla . Yaşlanınca da emekli olamiyorsun bı zahmet erkekde sigara icmesin az spor yapsın birazda yükümü alsın yahu...Genç kadınların evlilikte tek istediği de ben dinç kalayım yaşlı kocama bakayim değildir bence😂Neyse konu sahibi özür dilerim çok yazdım konuya dahada yazmiyim artık kızmasın

X