Yaş farkı

Uzun süredir tanıdığım ama yaşını hiç sormadım bilmediğim bı adam vardı
Bana açıldı
Neyse şaşirmadim ama tuhaftı
Kendisi aile dostu gibi bişey iş ortaklıklarımız filan var
Gelgelelim yaşina uzun süre sonra yaşını ogrendim sormak hiç aklıma gelmedi
30 yaşında başta ohaa cektm
Sonra baktm yaşını gostermiyo sansmi versem dedim sonra düşündüm uzun süre evlenmek istemiyorum
Sonra adam sorun yok bekleriz filan dedi bende bı sansmi versem diyorum ama bilmiyorum hislerim var ama öfff
Adamla kafa yapımız benzer
Kendisi beni uzun süredir tanıyor
Bı ara ben bunla kavga ettim bağırdım filan
Ama kendisi güldü kizmadi pek
Ne bileyim ya bı yandan istiyorum bı yandan istemiyorum yanlışmı yapıyorum diyorum
Yaş farkı var acaba çokmu azmı ailede böyle yaş farkı olan çok çift var kafam çok karışık ya
Bı yandanda kimseyle uğraşmak oyalanmak istemiyorum
Sizce mantıklı olan nedir
Ben 20 YASİNDAYİM
Evlen gitsin , adam 30 yaşında evlenmek için acele ediyor normal geldi bana sen olmasan başkasıyla evlenir.Yaşını bile yeni öğrenmişsin hiç zaman kaybetme derim tam senlik olaylar evlilik hayatı falan.Evlendiğin gibi adam yaşım geçiyor baba olmak istiyorum diye çocuk verir kucağına beraber büyürsünüz işte minik bedeviyle.

30 yaş gayet genç ve hoş bir yaş
ama 30 yaşında bi adamın 20 yaşındaki kızla ne işi olur ?
tamamen rahat yönetebilmek kontrol edebilmek için bu kadar toy, deneyimsiz ve genç partner seçerler
parmağında oynatmak için yani
sen 30 o 40 olsa süper, sorun yok derdim

Ayy Bedevi diğer konularda öyle büyük büyük keskin lafların var ki ben de sandım 35-40 yaşındasın.
20 yaşında olmana çok şaşırdım, yani ergenlikten yeni çıkmışsın yahu

Şey dönüyor ya okuduğum bir araştırmaya göre ( tiktok videosu)
Döneni bilmiyorum genelde twittercıyım ama..
The Economist yazarı Soumaya Keynes’in yazısından…
“Bir kişi arasında yaş farkı olan biriyle ilgilenmeye başladığında arkadaşlarından alacağı ortak tepki, “yaşının yarısı artı yedi” testini (Çev. notu. bir insanın beraber olabileceği kişinin asgari yaşını hesaplanmasına ilişkin batıl formül) geçip geçmediğini sormak olacaktır.”
İşin sonunda erkeğin hep daha genç kadınında kendi yaşına yakın erkekle mutlu olacağı iddia ediliyor yine araştırmalarına göre…
Alıntı bu da belki tiktokçularda paylaşıyordur olabilir, neden olmasın…

Ah Bedevi ah
Sen de farkındasın öyle üniversite eğitimi falan senin ailenin uygun göreceği şeyler değil yoksa 20ne kadar kırk kere girer kazanırdın da şimdi birden bir idealist gibi pozlar 😂😂
Bir de tıp diyorsun. Benim yeğenim geçen sene tıp kazandı 11 binle. Nereye kazanıyorsun acaba😂😂 Ki tıp kazanacak adam iki sene mezuna kalmaz. Zaten doğuda yaşadığın ildeki tıpları bile kazanamadıysan durumun da ortadır.
Bu Türkçe dil bilgisiyle de belli halin.
Kendini burada kandırmak hoşuna gidiyor belli ki. Eninde sonunda burada savunduğun hayatın kadınlar için cehennem olduğunu anlayacaksın da işte. Ama sen de haklısın değiştiremeyeceğin düzenini seviyor gibi yapmak en kolayı.
Sen zengin koca bul, modern köleliğine bari harcayamadığın o paralarla katlanırsın

araya aşk sevgi girdiği zaman yaşların vesaire pek önemi olmaz ama 10 yaş da oldukça fazla gibi.
Ben 38 yaşında birisini tanımıştım, sarı saçlar, orta boy vesaire 20 taş çatlasa 25 gösteriyordu ama yine de yaş farkı dert ettim.

Zengin koca kendine zengindir.Köprüyu geçene kadar boyar gözünüzü.O köprüyü geçsin elbet anlarsınız o parayı size yedirmeyecegini.Hele bide çocuk yapın elinizi ayağınızı bağlayın nasılsa gidemez kafasına bı guncelleme gelir o yaşı sizden büyük eş adayina .....O zaman anlarsiniz evlilikte neyin asıl gerekli olduğunu.Baska kriterlere bakın sizden büyük adam size ayak uydurabilecek mi abi değil eş ariyorsunuz degilmi.Uyusabilecekmisiniz huyu suyu ne cimrimi kokarmi bu adam mesela sinirlimi tartistiginizda eli size kalkarmi sizi insan yerine koyacakmi.Cicim ayları bitince kadına doyup ilgisiz bir oduna dönermi.Cocuk olunca tamam anne oldu diye sizi kadınlık tan emekli edip kendini baba değil delikanlı sayıp aldatır mı.......Yani bu evliliğe gençlik ve kadınlık tan başka neyinizi götürüp kuruyorsunuz zemini..... Yuva dediğiniz şey bu kadar az tanıdığınız kişiyle sağlıklı olurmu.Olursada bir gün o yuva tepenize çökerse siz kendi başınızın çaresine bakabilir misiniz.İyi düşünün bu çok onemli bir karar

X