Yaz tatilleri ve Yanlızlık

Azıcık aşım agrisiz basim deyip oturun bence .Her şeyin hayırlısıni istemek lazım .Benim eşimin ailesi de sözde birbirlerine çok bağlılar ama sozde .Bir aradayiz sık sık ama sürekli herkeste bir alim çalım ,dedikodu,surat asma ,her şeyin altında bir şey arama,her şeye yorum yapma,karışma ..Pandemi oldu da rahatladım .Çekirdek ailenizle mutlu olmayı öğrenin .En güzeli .En huzurlusu ..

Kendi ailemin yanına giderim;
Torun torun diyip isteyen annem çocuğa bakmaz, ilgilenmez (tek torunu)üstelik ev işlerinide bana kitler güya tatile gitmişimdir ben🙄.
Kayınvalidelere gideriz evleri leş gibi, cimriler, kullandığın suyu hesap ederler, 40 küsur yaşında bekar görümcem var ruh hastası buzdolabını elleme yok şuna dokunma 🤯 2 günde dönmek için akla karayi sectirirler!
Ama buna rağmen hep bize gelmek kalmak isterler yüzsüzcede gelirler.
Biz de isterdik adam akıllı ebeveynlerimiz olsun gidelim kalalım hem onların gönlü hoş olsun hem bizim ki ama nerdeee🙄🥺
Bazen olmuyor üzülme çekirdek ailene odaklan 💗

Torun torun diyip isteyen annem çocuğa bakmaz, ilgilenmez (tek torunu)üstelik ev işlerinide bana kitler güya tatile gitmişimdir ben🙄.
Kayınvalidelere gideriz evleri leş gibi, cimriler, kullandığın suyu hesap ederler, 40 küsur yaşında bekar görümcem var ruh hastası buzdolabını elleme yok şuna dokunma 🤯 2 günde dönmek için akla karayi sectirirler!
Biz de isterdik adam akıllı ebeveynlerimiz olsun gidelim kalalım hem onların gönlü hoş olsun hem bizim ki ama nerdeee🙄🥺
Ayy inanmıyorum ben yazıyorum sandım görümce kısmına kadar. Bende de aynı yaşlarda bekar kayın var.

Oğlumu yıkarken kapıya vurur yeter çok su harcadın diye. Tembihler kovaya su koy onla yıka diye. Kovayı görsen bırak içine su koyup çocuk yıkamayı çöp atmazsın.

X