Yaza kadar 5 kilo verme günlüğüm

24201806

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
247
289
36
Merhaba 35 yaşındayım
Boy 1.60
Kilo 60
Yaza kadar 5 kilo verme niyetindeyim. Bu sayfayı da ara sıra güncelleyip kilomu takip etme adına açıyorum. Nisan 1 e kadar 55 kiloya düşme hedefim var. Hadi bakalım.

Merhaba 35 yaşındayım
Boy 1.60
Kilo 60
Yaza kadar 5 kilo verme niyetindeyim. Bu sayfayı da ara sıra güncelleyip kilomu takip etme adına açıyorum. Nisan 1 e kadar 55 kiloya düşme hedefim var. Hadi bakalım.
Yediğiniz kadar harcayın kilo almazsınız. Hayat zaten çok pahalı abur cubur börek çörek tatlı alınacak gibi değil bunlardan uzak durunca kilo almazsınız. 5 kilo neyki

Olabilir benden çok destekleyici bir arkadaş olur mu emin değilim ama deneriz ☺
Tamam ben bir arkadaşımla haftalık yarış yapıyordum. Tartı fotoğrafları atıyorduk birbirimize. En fazla kim kilo verecek diye

Oo güzelmiş aslında boy kilo oranı ama bende 55 kiloyken hep 50 ye düşmek istiyordum anlıyorum sizi

Oo güzelmiş aslında boy kilo oranı ama bende 55 kiloyken hep 50 ye düşmek istiyordum anlıyorum sizi
Göbeğim var yoksa kollarım bacaklarım ince. Öyle olunca da orantısız gibi oluyor. Sanki o 5 kilonun hepsi göbekte gibi

Günaydın

Eklentiler

• 48816D3B-04F2-4C08-A883-94E931D3D640.jpeg
    127,1 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…