Yediğim yemekleri boğazımda hissediyorum

Avzemmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
104
39
29
Mrb arkadaşlar 30 haftalık hamileyim son bi haftadır akşama doğru yediğim yemekler sanki tam anlamıyla mideye kadar gitmiyo sabahları rahat kahvaltı falan da sindiriyo ama gün içinde yedikçe sanki midem doldukça sindirmiyo çok yavaş sindiriyo bebeğimde resmen sanki mideme yapışık o kadar ki baskı yapıyor ondan mı acaba mideme baskı yaptığı için mi boğazıma kadar hissediyodurum sizdede böyle olan var mıydı

Evet bebek büyüdükçe organlar yukarı doğru hareket ediyor mide sıkışıyor normal yani hissettikleriniz ☺️

daha fazla cignemeye calisin. cok doymamaya calisin ve belli bir saatten sonra yemeyin. uyku saatinize gore uc saat once kati alimini kesin. saglikli dogumlar dilerim simdiden.

Evet bebek büyüdükçe organlar yukarı doğru hareket ediyor mide sıkışıyor normal yani hissettikleriniz ☺️
Sanki bi lokma var boğazımda yutkununca aşağı iniyor tekrardan yukarı çıkıyor hergün tam aynı saatlerde oluyo acaba psikolojik mi yada hamilelikle bi alakası varmı

Bende 36 haftalık hamileyim ve aynı durumdayım bebiş mideye baskı yaptığı için oluyo tam doymadan sofradan kalkın vede hafif şeyler tüketin benim tavsiyem🎀🎀 benim kuzum bu ara aşağı inmeye başladı sanırım doğum yaklaştıkça rahatladım az da olsa

Bende 36 haftalık hamileyim ve aynı durumdayım bebiş mideye baskı yaptığı için oluyo tam doymadan sofradan kalkın vede hafif şeyler tüketin benim tavsiyem🎀🎀 benim kuzum bu ara aşağı inmeye başladı sanırım doğum yaklaştıkça rahatladım az da olsa
Sağlıkla alın kucağınıza inşallah peki sizde de sanki boğazda bir lokma kalmış hissi oluyo mu yada oldu mu benim genelde akşam saatlerinde başlıyo ya bu his uyuyunca yok oluyor gündüz de yok aynı saatlerde başlıyor daha doğrusu aklıma geldiğinde hemen oluşuyor

Bende de genelde akşam oluyo ama sanırım yemeği fazla kaçırdığım da oluyo 😃😃 evet lokma boğazda kalmış aşağı inmiyo hissi oluyo
Dediğim gibi yemekten tam doymadan kalk canım ve ağır şeyler fazla yağlı kızartma vs mümkün olduğunca az tüket tam anlamıyla geçmese de ben rahatladım az da olsa

Bende de genelde akşam oluyo ama sanırım yemeği fazla kaçırdığım da oluyo 😃😃 evet lokma boğazda kalmış aşağı inmiyo hissi oluyo
Dediğim gibi yemekten tam doymadan kalk canım ve ağır şeyler fazla yağlı kızartma vs mümkün olduğunca az tüket tam anlamıyla geçmese de ben rahatladım az da olsa
Böyle yutkunduğunuzda sanki aşağı iniyor hemen yıkarı çıkıyor tekrar değil mi bazen köyü birşey mi var acaba diyorum ama öyle olsa günün her saatinde olur diyorum değil mi

Kötü bişey olacağını sanmıyorum sende aklına kötü şeyler getirme lütfen gebelik zor ve uzun bi süreç hormonal fiziksel ve ruhsal bi çok değişim yaşıyoruz bi takım sorunlar yaşamamız gayey normal tabii ki
Aynı durumdayız seninle bebek doğum kanalına girmeye başlayıpta midene olan baskısı azalırsa rahat edersin canım düşünme canını sıkma fazla

Ben de var aynı sorun hem de mide yanmasıyla beraber 😢 ne sabah ne akşam farketmiyor. Yemek yemekten korkar oldum. Ama bebeğim sağlıkla gelsin de bi şekilde geçecek bu günler 🥰

Ben de var aynı sorun hem de mide yanmasıyla beraber 😢 ne sabah ne akşam farketmiyor. Yemek yemekten korkar oldum. Ama bebeğim sağlıkla gelsin de bi şekilde geçecek bu günler 🥰
Bebişlerimizin doğum tarihi aynı😻😻 benim de 6 mart ama sezeryan olacğm ben zorunlu sebeplerden😐😐yani erken alınacak
Umarım sizde kucağınıza sağ salim alırsınız bebişinizi 🙏🙏

Bebişlerimizin doğum tarihi aynı😻😻 benim de 6 mart ama sezeryan olacğm ben zorunlu sebeplerden😐😐yani erken alınacak
Umarım sizde kucağınıza sağ salim alırsınız bebişinizi 🙏🙏
İnşallah sağ salim gelsinler 🥰 benimki şimdilik normal görünüyor, hatta doktorum nedense 38. Haftada geleceğinden çok emin 😂
Sizinki de sağlıkla gelsin, huzur mutluluk getirsin 🙏🏻

Yumru hissi mi sizin de tam boğazda bi lokma kalmış gibi değil mi yutuyosun da gitmiyo 😞

İnşallah sağ salim gelsinler 🥰 benimki şimdilik normal görünüyor, hatta doktorum nedense 38. Haftada geleceğinden çok emin 😂
Sizinki de sağlıkla gelsin, huzur mutluluk getirsin 🙏🏻
Aminn inşallah benim kızım biraz küçük gelişimi azcık geride ama napalım sağlıkla gelsin inşallah doğunca çabuk toparlanır🙏🙏

X