Yemin ediyorum

hanpare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
206
56
merhaba..
hemen konuya geceyim arkadaslar ciddi ciddi psikolojim bozuldu yetti artik alamıyorum birturlu kilo. 100gr alsam havalara uçuyorum ne yaptiysam alamıyorim.Agliyorum uzuluyorum hergün cidden çok kötü birsey ya :KK43: her yolu denedim hersey kullandım kilo almak için ama yok 1-2 kiloyu gecemiyorum hic 43 ü 42yi göremedim mesela :KK43:41 i bile zor görüyorum neden böyleyim ki :KK43: giydiklerim hiç yakışmıyor ne saat takabiliyorum ne tişort giyebiliyorum ne de pantln.. Allah a cok şükür bir hastalıgım da yok ama niye boyle anlayamıyorum küçüklügümden beri dua ediyorum ideal kiloma geleyim 2-3 kilo alayım diye ama yok bir türlü alamadım.6 7 sene önce nasılsam hala öyleyim yaşıtlarım nasıl kilolu kilolu ben.....
Çok kötü bi durum allah alamayanlara saglikli bir sekilde almayı nasip etsin insallah .. :KK43: 2 3 kilo alan varsa bilgilendirsin açıgım her turlu oneriye.

bi ara bende çok fazla kilo vermiştim bana biraz kilo al diyolardı keçi boynuzu pekmezini tavsiye edenler olmuştu fazla denemedim tabii ama denemekte fayda var ve bu sitede de bebe biskuvisi süt ve bal karışımı gibi bişey okumuştum zamanında bunları araştır derim canım

Bende 49 dan 54 e çıktım ama herseyin bası çok istemek gerçekten.. Yaptıklarımı anlatayım..
Normalde çok iştahsızım günde 3 öğün yesem yeterdi. Öğünlerimi artırdım ve herseyden önemlisi doysam bile kendimi zorladım. Gece yemek çok önemli ne kadar geç yersen ye yatarken mutlaka yine bişeyler ye ve yat..
Öğünlerim..

Her sabah kahvaltının yanında keçiboynuzu pekmezi + tereyağı yedim ikisi çok güzel oluyor ( ve ikiside doğal olcak) tabiki ekmeği ve hamur işlerini artırdım, açma, poğaça ekledim kahvaltıya..
Ara öğün olarak Süt ve kuru yemiş, fındık, badem, kuru üzüm yedim..
Öğlen yemeğinde o gün ne varsa ayrım yapmadan yedim ve tabağıma hep yiyebileceğimden daha fazlasını koydum. Bitirmeye zorladım kendimi zaten zamanla iştahın açılıcaktır.
3-4 arası mutlaka 1-2 meyve yedim. Muz, elma vs..
İkindi de Çayla birlikte bisküvi, kek, çikolata vs çeşitli abur cuburlar yedim..
Akşam yemeğinde Evde ne yemek varsa ondan yedim tabi yine tabağıma çok çok koydum ve kedimi bitirmeye zorladım.
Ve en önemlisi yatarken Patates püresi yaptım kendime( patates, kaşar ve tereyağıyla sadece) Ekmek arası yaptım yedim ve yattım. Kimisi süt ve bebe bisküviside yapıyo tercih sana kalmış. Ne kadar tok olursam olayım üşenmedim ve yaptım..
- Yazın genel olarak kilo verilir bende verdim biraz ama kışın alırsın inşallah.. Herşeyin başı azim ve istek..
Söylediklerimi yaparsan ve bir değişim olursa bildirirsen sevinirim.. :)

Mrb canım resmen aynı kaderi paylaşıyoruz 20 yaşındayım 153 boy 42 kilo sigaraya başlayınca zayifladim psikolojim bozuldu artık gece yatarken mantı ye yada makarna 2 haftada 3 kilo aldırdı bana

X