Yeni bir baslangic icin bugün basla!

Ben geldim hanımlar! :-)

Dün nişanlımla görüştüğüm için ölçü alamadım..
Şimdi sıkı durun ölçülerim geliyor! :KK30:

Öncelikle kilo tamı tamına : 48,5 !!!
Göğüs: 8o
Bel: 58
Üst Bacak: 53
Kalça: Tam 95!

Aldığım kiloya bakar mısınız kalçam tam 3 cm genişledi!

Geçen hafta 2 saat spor yapabildim ama artık bir engelim kalmadı şükür..
Kızlaar bildiğiniz genişledim ben yaa! :18::KK19:

bende öyleyim bu hafta nedense..:KK14:

merhaba yarın sınavım var onun için 35 ip atladım , 100 mekik çektim başka spor yapacak vaktim yok malesef bugünlük

Limonu ve karbonatı aynı anda mı kullanıyorsun yoksa ayrı ayrı mı yapıyorsun suyu canım? (;
Alkali suyunun detayını verirsen çok sevinirim.. (;
Elbette yaptığın farklı ve faydalı şeyleri mutlaka paylaş bizimle, herkes faydalanır, güzel olur.. (;
Üst tarafım için ben de hiçbir şey yapmıyorum, üstte sıkıntım yok şükür, aldığım fazlalıkları da kalıcılaşmadan göndermeliyim.. (;
Küçük dambıllardan almam gerekiyor benim de kollarım yumuşak, onları sıkılaştırmalıyım.. :-)

Alkali suyumu eğer karbonatli yapicaksam akşamdan 2 litre suya 1.5 çay kaşığı koyuyorum
limonlu yapıcaksam bir limonu halkalar şeklinde kesip sürahi içine atıyorum
Tavsiye olarak şuan patates ve havuçtan biraz uzak durmalıyız

Ayrıca herkesin bilgilenmesi gereken birşey var bence
ben artık tavuk yemiyorum çünkü sağlıklı olduğunu düşünmüyorum bunun yerine beyaz et ihtiyacımı balıktan karşılıyorum
ama yağda yapmayın sakın ızgarada olsun evinizde yoksa bir hatırlatma çok ucuza elek ızgaralar satılıyor her yerde
(Not: eger güvendiğiniz bir yer varsa ordan alacağınız doğal beslenmiş köy tavuğunun hiçbir zararı yok.)

Günlük sporumu yazmak istiyorum
1 saat yürüyüş
1000 adet havada pedal
20dk kafama göre pilates hareketleri
50 squat ben bir kere squatı sonuna kadar yaptıktan sonra 50 de sabitledim artık

Alkali suyumu eğer karbonatli yapicaksam akşamdan 2 litre suya 1.5 çay kaşığı koyuyorum
limonlu yapıcaksam bir limonu halkalar şeklinde kesip sürahi içine atıyorum
Tavsiye olarak şuan patates ve havuçtan biraz uzak durmalıyız

Ayrıca herkesin bilgilenmesi gereken birşey var bence
ben artık tavuk yemiyorum çünkü sağlıklı olduğunu düşünmüyorum bunun yerine beyaz et ihtiyacımı balıktan karşılıyorum
ama yağda yapmayın sakın ızgarada olsun evinizde yoksa bir hatırlatma çok ucuza elek ızgaralar satılıyor her yerde
(Not: eger güvendiğiniz bir yer varsa ordan alacağınız doğal beslenmiş köy tavuğunun hiçbir zararı yok.)

Tarifin için teşekkür ederim canım, ben de başlayayım bu alkali suya.. (;
Tavsiyelerin çok doğru, Canan Karatay kitabında yazmıştı zaten bunları..
Tavuk hiç önermiyor, köy tavuğu dışında yani..
Ben de hiç yemem zaten, kokuyor çünkü..
Balığı da fırında pişiyoruz genelde.. (;
Patates de nadiren tüketiyorum ama özel bir düşkünlüğüm yok, havuca da aynı şekilde ama havucun neden tüketilmemesi gerektiğini merak ettim doğrusu, faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü..

Tarifin için teşekkür ederim canım, ben de başlayayım bu alkali suya.. (;
Tavsiyelerin çok doğru, Canan Karatay kitabında yazmıştı zaten bunları..
Tavuk hiç önermiyor, köy tavuğu dışında yani..
Ben de hiç yemem zaten, kokuyor çünkü..
Balığı da fırında pişiyoruz genelde.. (;
Patates de nadiren tüketiyorum ama özel bir düşkünlüğüm yok, havuca da aynı şekilde ama havucun neden tüketilmemesi gerektiğini merak ettim doğrusu, faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü..

Evet bende uzun süredir tavuk tuketmiyorum
havuçta nette bir beslenme uzmanından dinlediğim kadarıyla çok az tüketilmeli yağ oranı ve kalorisi yüksek bir sebze olduğu için
meyvalarda da şeker ve asit oranı az olanları tüketmekte fayda var

ya bir de ben 5 6 gün kadar lahana çorbası diyetini yapmayı düşünüyorum ama devamlı değil detoks olarak yapmak istiyorum vücudumu biraz şaşırtmak için

Evet bende uzun süredir tavuk tuketmiyorum
havuçta nette bir beslenme uzmanından dinlediğim kadarıyla çok az tüketilmeli yağ oranı ve kalorisi yüksek bir sebze olduğu için
meyvalarda da şeker ve asit oranı az olanları tüketmekte fayda var

ya bir de ben 5 6 gün kadar lahana çorbası diyetini yapmayı düşünüyorum ama devamlı değil detoks olarak yapmak istiyorum vücudumu biraz şaşırtmak için

Evet arada vücudu şaşırtmak gerekiyor canım..
Faydasını görürsün mutlaka..
Taze meyveleri çok fazla tüketmek karaciğerde yağlanma yapıyor zaten..
Kuru meyveleri daha çok seviyorum ben, kuru kayısı, kuru incir.. (;
Bir de kuru incirin yaş incirden daha fazla kalorili olduğunu biliyor muydun?
Çok ilginç değil mi? :-)

1 haftalik diyettetim suan spor sifir surekli bi hareket hali ders calismam gerek ona bile firsat bulamiyorum :KK1: sabah tartildim 46.8 pazartesiye kadar 46 olsam bana yeter sporla da 45.5 tekrar duserim heralde 500 gramda sporla gider..kilo vermeden spor yaptigimda ayni kiloda kaliyorum ben :KK14: kendime esofman takimi aldim '' yeni bir baslangic '' olsun diye yeni de bi spor ayakkabi bakiyorum ama bulamadim nb ye taktim illa ondan alicam sonra havalarda izin verdigi surece yuruyusteyim :KK16:

Günaydın sporseverler.. :-)

Bugünlük sporum bitti..

Leg-magic dehşet birşeymiş, su içinde bıraktı beni resmen.. :-)
Hergün yürüyüş yapıp arkasından Leg-magic ile çalışacağım kısmetse.. (;

Evet arada vücudu şaşırtmak gerekiyor canım..
Faydasını görürsün mutlaka..
Taze meyveleri çok fazla tüketmek karaciğerde yağlanma yapıyor zaten..
Kuru meyveleri daha çok seviyorum ben, kuru kayısı, kuru incir.. (;
Bir de kuru incirin yaş incirden daha fazla kalorili olduğunu biliyor muydun?
Çok ilginç değil mi? :-)

Belkide meyve kurudukça su orani olmadığı için şekeri fazla almamıza neden oluyordur

Belkide meyve kurudukça su orani olmadığı için şekeri fazla almamıza neden oluyordur

Kurudukça proteini vs artıyormuş, tek azalan vitamin C vitamini, onun dışındakilerin hepsi artıyor..
Kurudukça devleşen yiyecek diyorlar incire.. :-)
Ama kurusu ayrı bir güzel yaa, şekeri de artıyormuş sanırım.. :KK53:

Kurudukça proteini vs artıyormuş, tek azalan vitamin C vitamini, onun dışındakilerin hepsi artıyor..
Kurudukça devleşen yiyecek diyorlar incire.. :-)
Ama kurusu ayrı bir güzel yaa, şekeri de artıyormuş sanırım.. :KK53:

Hmm doğrudur

bugün öğlen arası zeytinyağlı prasa ve bol yoğurt yedim akşam yemeği için sizlere fikir olabilir ben evde yapıp getiriyorum is yerine mecburen bugün akşamda sebzeyle devam edicem tabiki alkali suyumu atlamiyorum

Ve bir tavsiye daha kolay oluyor diye hazır meyva sularını tercih etmeyin kuru üzüm, kuru erik, kayısı vb. bunlari çubuk tarçınla kaynatip tüketmek daha iyi

merhaba bugün spor salonuna kaydoldum bundan sonra sporumu orda yapıp aksatmamaya çalışacağım iyi olur inşallah.

Günaydın sporseverler.. :-)

Bugünlük sporum bitti..

Leg-magic dehşet birşeymiş, su içinde bıraktı beni resmen.. :-)
Hergün yürüyüş yapıp arkasından Leg-magic ile çalışacağım kısmetse.. (;

Merhaba canım sen nerden aldın leg magic i . Ne kadar süre de eline ulaştı ?

Gunaydin kizlar 1 haftadir ekmege dokunmuyorum bile :) ogleden sonra kisir suzme yogurtlu salatar vs boyle gidiyo 4 gibi yedigim icin ve tok tuttuklarindan aksam yemegide yemiyorum hafiflemis hissediyorum..sabah kahvaltim da azicik 1 bardak sut 4 ceviz 4 kayisi 1 mandalina :KK1: tok tutuyomus bunlarda :KK1:

Hmm doğrudur

bugün öğlen arası zeytinyağlı prasa ve bol yoğurt yedim akşam yemeği için sizlere fikir olabilir ben evde yapıp getiriyorum is yerine mecburen bugün akşamda sebzeyle devam edicem tabiki alkali suyumu atlamiyorum

Ve bir tavsiye daha kolay oluyor diye hazır meyva sularını tercih etmeyin kuru üzüm, kuru erik, kayısı vb. bunlari çubuk tarçınla kaynatip tüketmek daha iyi

Normal meyvesuyu tüketmiyorum ben de canım, çok sağlıksızlar..
Yaptığın bir ölçü var mı kuru meyvelerden? (;

merhaba bugün spor salonuna kaydoldum bundan sonra sporumu orda yapıp aksatmamaya çalışacağım iyi olur inşallah.

Güzel yapmışsın canım, güzel bir spor disiplini oturacaktır.. (;
Nasıl gidiyor sporun? (;
Binevler tarafında çok güzel bir yer açılmıştı ama mezun oldum, gidemedim maalesef.. :-)

Merhaba canım sen nerden aldın leg magic i . Ne kadar süre de eline ulaştı ?

Ben kendi dağıtım sitesinden aldım canım, çok uzun sürmedi elime gelmesi, şuan net hatırlamıyorum ama max 1 hafta sanırım.. (;

Gunaydin kizlar 1 haftadir ekmege dokunmuyorum bile :) ogleden sonra kisir suzme yogurtlu salatar vs boyle gidiyo 4 gibi yedigim icin ve tok tuttuklarindan aksam yemegide yemiyorum hafiflemis hissediyorum..sabah kahvaltim da azicik 1 bardak sut 4 ceviz 4 kayisi 1 mandalina :KK1: tok tutuyomus bunlarda :KK1:

Güzelmiş canım, direncinin düşmemesine dikkat et.. (;
Ben kahvaltı yapmıyorum artık, hiç acıkmıyorum çünkü..
Farkettim ki hiç acıkmadan yiyormuşum yemeklerimi, şimdi acıktıkça yemeye dikkat ediyorum..
Hep evde olduğum için de pek acıkmıyorum..
Ama abur-cuburu hâlâ %1oo kesemedim.. ):

X