Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Nasil beceriyorsun haftalardir gram almamayi canim yaa? Bravo valla :) mesela bugun neler yedin? Normal yedigin bi menunu paylasir misin senin icin sorun degilse tabiki.

Hamur işi tatlı asla tüketmiyorum tatlım arada bir tatlı kaşığı nutella atıyorum canım çok tatlı çektiyse oda maşallah kızıma yarıyor :) genelde salata tüketiyorum yanında beyaz peynir her gece kivi ve portakal yada ananas yerim gazlı içecek abur cubur tüketmiyorum

Hamur işi tatlı asla tüketmiyorum tatlım arada bir tatlı kaşığı nutella atıyorum canım çok tatlı çektiyse oda maşallah kızıma yarıyor :) genelde salata tüketiyorum yanında beyaz peynir her gece kivi ve portakal yada ananas yerim gazlı içecek abur cubur tüketmiyorum
Canım kabizlığin noldu geçti galiba

sagol yazdigin icin canim. E peki yumurta et falan yiyor musun? Aferin valla. Iraden mukemmel :)

sagol yazdigin icin canim. E peki yumurta et falan yiyor musun? Aferin valla. Iraden mukemmel :)

Ne demek tatlım tabiki yazarım yumurta falan yiyemiyorum et arada yiyorum zaten hamile kalmadan oncede et ve yumurta yemezdim çok çok canim isterse yiyorum balik çok tüketiyorum

Kızlar kan idrar testi yaptirmistim saglik.ocagina sagolsun dr hic yorum yapmadı ne diye o makamı işgal ediyosa artik haftaya kendi dr uma goturucem kan degerim 12 ama.ferritin düşük çıkmış bilgisi olan var mı bir de ben hala kan ilaci kullanmaya korkuyorum ac karnina 1kasik pekmezi 1 bardak su ile şerbet yap iç dedi arkadaş sizce napayım ??
Besinlerle karşılaman mümkün değil canım.içmen gerekiyor mutlaka.

Sabah :2 küçük dilim tam buğday ekmeği,kibrit kutusu kadar beyaz peynir,1 çeri domates,1/2 süt
Ara : 2 ceviz
Ara : yarım avuç beyaz leblebi,yarım kurabiye
İkindi gibi :10-12 yaprak sarması,1/4 yoğurt,2çatal tavuk,kibrit kutusu kadar revani
Gece : 1 muzla tükanı kapattım.

rmys4203 rmys4203 ya canım benimm çok mutlu oldum İnan. allah analı babalı büyütsün . Nasıl mutlu olmuşsundur şimdi sende. Sen nasılsın? Bebek nasıl? Ayyy çok heyecanlı. Bende bıdığımı artık kucağıma almak istiyorum yaaa:emir_bebek::KK200::KK200:
Amin canm benm hepimizin inşallah 3. Olmasına rağmen hem korku hem heyecan ilk çocuk gibi dün eve çıktık şükür koşturma başladı rabbim sizide sağ sağlim kavuştursun insallah

Sabah :2 küçük dilim tam buğday ekmeği,kibrit kutusu kadar beyaz peynir,1 çeri domates,1/2 süt
Ara : 2 ceviz
Ara : yarım avuç beyaz leblebi,yarım kurabiye
İkindi gibi :10-12 yaprak sarması,1/4 yoğurt,2çatal tavuk,kibrit kutusu kadar revani
Gece : 1 muzla tükanı kapattım.
Tebrik ederim menü çok dengeli olmuş

dünkü menü:
hurmalı yulaf lapası
ara: 2 kuru kayısı
öğlen: 1/2 kase mercimek çorba, 1 lahmacun,1 ayran,bol yeşillik
ara: 1 elma
akşam: 2 köfte,150 gr kadar hindi bonfile, 100 gr fırın patates,bol salata,1 dilim ekmek
ara: 1 orta boy armut

X