Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

İşte ben de 3.aydan sonra korkuyorum.şimdi bulantılarım var,midem almıyor çoğu zaman.ama sonra açılırsa iştahım yandı gülüm keten helva.

Akşam menüsü sağlammış.Allahtan ben yokmuşum.bu yemeklere nasıl dayanacaksın.yapacak bişey YÖK.
. Misafirliğe gitmek işime geliyor. Artık işten gelip yemek hazırlamak zor olmaya başladı:bicak: ama böylede ipin ucu kaçıyor...

Valla kizlar dun cok guzel yemistim. Taki aksam 9a kadar :KK43:. Esim cok gec geldi. Gelirken de hint yemegi getirmis. Yaa o saatte Bol yesillikli, soganli tavuklu durum yapip yedim. Bahanem ise amaaaan kac gundur kabizim. Belki az yiyorumdur. Bunu yiyim belki bastirir da tuvalete cikabilirim :KK70: tabiki Bol baharatli hint usulu tavuklari yiyince gece susuzluktan geberdim. Dakika basi kalkip su ictim. Su ictikce de devamli tuvalete kostum :KK70: amaaaaaa bingo! Sabah biraz da olsa tuvalete cikabildim :halay:ama bir daha o saatte kesinlikle yemem.

Bizim evdekiler
De benden daha çok hamile vakitli vakitsiz yemek düşüyor akıllarına:deli: aman sen kocana uyma bak bu haftalar iyi gidiyorsun:KK45:

Kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
Biraz beyaz peynir
Domates,salatalık,
1 dilim ekmek

Ara1:
1 fincan kahve
Yanında 1 küçük parça çikolata

Ara2:
1 bardak ballı süt

Akşam:
1 tabak bezelye yemeği
3 kaşık pirinç pilavı
Yağsız salata

Bugün başka bir şey yiyip içmem artık

. Misafirliğe gitmek işime geliyor. Artık işten gelip yemek hazırlamak zor olmaya başladı:bicak: ama böylede ipin ucu kaçıyor...

Bizim evdekiler
De benden daha çok hamile vakitli vakitsiz yemek düşüyor akıllarına:deli: aman sen kocana uyma bak bu haftalar iyi gidiyorsun:KK45:
YOk canim valla bu bana ders oldu. Hayatta yemem o kadar gec bir daha. Tamam Bazen cok acikiyorum falan ama o zaman da bi parca ekmek ve peynirle falan gecistiriyorum.

Sabah 1 yumurta
2 dilim ekmek
3 zeytin biraz reçel
Ara 1
1 cikolatali bisküvi kahve
Ara 2
1 portakal yarım kase yoğurt 1kuru kayısı 2 badem
Akşam
1 kase yoğurtlu corba 4 kaşik pilav ve 1 kucuk haslanmış et
Sonra da bisey yemem galiba

Sabah 1 yumurta
2 dilim ekmek
3 zeytin biraz reçel
Ara 1
Ara 2
Akşam
Bugunki menun cok guzel canim.

Sabah 1 yumurta
2 dilim ekmek
3 zeytin biraz reçel
Ara 1
Ara 2
Akşam

Bende seni tebrik ediyorum canım. Cidden kendini frenliyorsun maşallah

Kızlar kan idrar testi yaptirmistim saglik.ocagina sagolsun dr hic yorum yapmadı ne diye o makamı işgal ediyosa artik haftaya kendi dr uma goturucem kan degerim 12 ama.ferritin düşük çıkmış bilgisi olan var mı bir de ben hala kan ilaci kullanmaya korkuyorum ac karnina 1kasik pekmezi 1 bardak su ile şerbet yap iç dedi arkadaş sizce napayım ??

Sabah ilik limonlu su, ceviz, kuru erik, kayisi ve hurma. Kahvalti Iki haslanmis yumurta. Ara activia yogurt. Oglen mercimek yemegi+ tursu ve kucuk bir parca pide. Aksam az pilav(4 yemek kasigi) kucuk bir parca biftek ve haslama brokoli ve karnibahar. Sonra meyva yiyecegim ve yatmadan tarcinli su.

Kızlar kan idrar testi yaptirmistim saglik.ocagina sagolsun dr hic yorum yapmadı ne diye o makamı işgal ediyosa artik haftaya kendi dr uma goturucem kan degerim 12 ama.ferritin düşük çıkmış bilgisi olan var mı bir de ben hala kan ilaci kullanmaya korkuyorum ac karnina 1kasik pekmezi 1 bardak su ile şerbet yap iç dedi arkadaş sizce napayım ??
Valla Benim bildigim pekmezi bardak bardak icmen gerekiyor yeterli demiri alabilmen icin. Burada okumusum. Hamile bir kadin diyordu. DOktoru oyle demis. Kan degerleri hakkinda bir bilgim yok canim.

Sabah ilik limonlu su, ceviz, kuru erik, kayisi ve hurma. Kahvalti Iki haslanmis yumurta. Ara activia yogurt. Oglen mercimek yemegi+ tursu ve kucuk bir parca pide. Aksam az pilav(4 yemek kasigi) kucuk bir parca biftek ve haslama brokoli ve karnibahar. Sonra meyva yiyecegim ve yatmadan tarcinli su.
Gayet guzel bir menü ben dun oglen yemegin yanina turşu yedim tartıda 400 gr farkettirdi bide elimden anliyorum şişiyor hemen bugun limonlu su ictim baya artik turşu yemeye korkuyorum ki cok severim :mad:

Gayet guzel bir menü ben dun oglen yemegin yanina turşu yedim tartıda 400 gr farkettirdi bide elimden anliyorum şişiyor hemen bugun limonlu su ictim baya artik turşu yemeye korkuyorum ki cok severim :mad:[/ Dun gece durum yedim ya. Sabah bi kalktim ellerim yuzum simsis. Neyse daha sonradan gecti allahtan. Tursuyu cok yemiyorum canim. Bir Iki salatalik o kadar. Odem yapar mi o kadari bilmiyorum. Dikkat etmedim hic.

X