Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Evet evet yok cikarmadim duzenleme yapiyordum yanlislik yaptım geri eklicem simdi musait olabildim kusura bakma
Peki sizin gebeliğiniz bitince ne olacak ki az kalmış. Bu postu devam ettiremezsiniz. Su içmeye vakit bulamıyor insan. Liste yapma işi nasıl olacak. Yeni katılanlar

Peki sizin gebeliğiniz bitince ne olacak ki az kalmış. Bu postu devam ettiremezsiniz. Su içmeye vakit bulamıyor insan. Liste yapma işi nasıl olacak. Yeni katılanlar
Evet bende gecen gun bu soruyu sordum ama bunla ilgili bi fikri olan yok galiba gerçi haftada bigun bikac dakikalik is ama yinede bi çözüm bulsak iyi olur kimse yarida kalsin istemiyorum

Ayyy bu kadar olumsuz yan etkisi var mı ya
Aynen bende soka girmistimm duydukca cunku dogumdan sonra bi daha yine boyle yaparim diyip herkese tavsiye ediyodum
Dogumu beklerken arkadasimla konusuyodum oda demişti bana ben epidural taktirdim rahat ettim sende tak dedi herkesin doğumu bir olmadığı gibi epidural mevzusuda degisiklik gosteriyor demekki ama benim doktorum demişti ki herkese taktirmiyorum bunyesi musait olana tavsiye ediyorum dedi

Ben ilk dogumumda epidural taktirdim sancılari hissetmedim 1 saat dogumhaneden sonra sezeryana alindim çok kotu bi tecrube ve şok yasamiştım o kadar cok inanmiştimki nirmal doģuma 20 gun sütüm gelmedi nasib degilmiş demek ama sezeryanda goruldugu gibi korkunc olmadi hele kizimda daha rahat gecti bence dr un ve anestezi uzmanınin tecrubesi cok önemli guvenebileceğiniz bi dr olmalı gecen yil 2 yakin arkadaşim epidural dogum yapti inanilmaz rahattim dedi tekrar ediyorum dr çok çok önemli benim ilkmdeki dr umun hatası da oldugunicin dogum yapamadım ve o şoku aylarca üstümden atamadım

Kızlar dün sabah normal kahvaltımi yaptm oglen bisey yemedim akşam da güzell bir aile yemegi yedim ve sabah bana şokkk 1 kilo artı geldi hemen neyse normal de az beslenen insanlarda da oluyor az yemeye alisip da bi gun artinca besin artigi odem ve cok az yag oluyormuş ama son haftalarda cok buyuk bi artış yasamak istemiyorum yine az yemeye devam edicem

Ayy Ayy Hayırlısıyla doğurup kucağımıza sağlıkla alsaydık yavrucakları... bi Doğum korkusu sardı şu aralar vakit iyice daraldı

Birgünde 1 kg artışı oluyorsa o kesinlikle kilo değildir kuzu ya ödem oluyor ve yediğin yemeğin fazlalığı oluyor kesinlikle

Birgünde 1 kg artışı oluyorsa o kesinlikle kilo değildir kuzu ya ödem oluyor ve yediğin yemeğin fazlalığı oluyor kesinlikle
Bende öyle ümid ediyorum vücudum daha tam anlamıyla bırakma diyor belki de sonlarda alim hizi artiyordur bilemiyorum ki neyse artık tam anlamıyla salmamam gerekiyor demekki

Bende öyle ümid ediyorum vücudum daha tam anlamıyla bırakma diyor belki de sonlarda alim hizi artiyordur bilemiyorum ki neyse artık tam anlamıyla salmamam gerekiyor demekki

Gündüz sıkı ye canım. Akşama doğru hafif ye. Hem mide yanması olmaz . Hem kilo az gelir. Hemde uyurken çok rahat oluyor insan

Gündüz sıkı ye canım. Akşama doğru hafif ye. Hem mide yanması olmaz . Hem kilo az gelir. Hemde uyurken çok rahat oluyor insan
Kesinlikle öyle oluyor ben gebelik oncesi de oyle yerdim cogunluk aksam yemegi yemez gecistirirdim dedogin gibi cok rahat oluyor dun midem cok fenaydı bu akşam baya az yiycem ama proteinin cogunu kahvaltida almaya calisiyorum onu kısmıyorum

Anneme gidiyoruz,bi 10 gün kalırız.çok korkuyoruuuummm kilo almasam bari
Ayyy anne evi en güzel yer ben senin haftalarda annemlerle kaplicaya gitmistim ve antepli olarak bizde yemek kültürü cok yüksek resmen yemek yeme sanati var tutmaya çalisiyorum olmuyor dayanamiyorum yiyorum vicdan azabi geliyor çok zorlandim 3 gunde 1 kilo almıstim ama baya baya tuttum kendimi Allah kolaylik.versin canım ama.sen dikkat edersin bakiyorum da gayet başarılisin

-Limonlu tarcinli sicak su
Kahvalti
2 dilim kizarmis tam bugdayli ekmek 1 dilim ananas
Suzme peynir kasar peynir 3 zeytin çeri domates ve süt
Ara:
1 yerli muz
Ogle aksam bir (16:30 gibi)
1 kase brokoli corbasi
Bol salata ve yogurt
Biraz sebzeli makarna ve 1 pirzola 2 kofte
Çayin yanina pasta yaptim bir dilim ondan yerim :)
Saat 18:00 den sonra yemeği birakirim

Sumaklı zeytinyağlı kuru patlıcan dolması offfff diyorum yapmıştım enfes olmuştu

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
Biraz süzme peynir biraz kaşar peyniri
Zeytin çeşitleri
Bal - kaymak
Tahin-pekmez
1 bardak portakal suyu
2 adet tam buğdaylı ekmek

Öğlen:
1 tabak yeşil fasülye Ayran

Akşam:
Mantarlı tavuk çorbası
Salata

Sumaklı zeytinyağlı kuru patlıcan dolması offfff diyorum yapmıştım enfes olmuştu

Kesinlikle katılıyorum. Sumakla yapılan dolmanın,sarmanın tadı bir başka oluyor.. hatta biz abartıp sarma ve dolmanın içine biraz kuyruk yağı ve et koyuyoruz .. bambaşka bir şölen oluyor. Tavsiye ederim

Amin tatlım Allahım hepimizin evlatlarını korusun ..ismi selin oldu kızımın :) nüfus cüzdanı da gelicek 1 haftaya :)
Maşallah adıyla yaşasın minik Selin sen yurtdışında yaşıyordun dimi canım o yüzden mi bu kadar uzun sürede kimlik geliyor benim çocuklarınkini babası gitti aldı geldi yeni kimlikler mi yoksa böyle ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…