Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Ben bugün uzun süreden sonra yürüyüş yaptım ama aç karna yapmakla hata ettim sanırım kötü oldum öğleden sonra. Ama onda mu yoksa şoktan ekler almıştım ( aç karna gidersem olacağı bu) ekşi gibiydi sanki kreması ondan mı kötü oldum bilmiyorum. Başım döndü çok bi elim ayağıma dolaştı fln. Tost yedim akşam da et yedim biraz. Sabah kahvaltım düzgündü sadece aralar fena. Kötü beslenince kendimi fiziken de iyi hişsetmiyorum ama inatla saçma besleniyorum niye öyle yapıyorum bilmem. Normalde nasıl da iradeliyimdir. Neyse gebelikten herhalde bu da geçecek
dikkat et canim gecmis olsun..kendimizi en iyi taniyan yine kendimiz..

Kızlar napıyorsunuz? Herkes gizli gizli yememesi gereken şeyler yiyor gibi geliyor bana sessizlik olunca 😅
😅 Heyecanla cuma günkü tartiyi bekliyorum.Cok bir şey yedigimden değil ama 20li haftaların olmazsa olmazi diye kim bilir ne aldım 🙈
Dün kahvaltı: haşlanmış yumurta,2 salatalık,1 domates,köy peyniri,beyaz peynir,8 zeytin,çay
Ara: ince dilim ekmeğe cikolata sürdüm, bu aralar canımın istediği tek şey
Akşam:1 tabak kuru fasulye,2 kaşık pilav,1 bardak ayran,turşu
Ara: 2 kayısı,bir kase erik

Kızlar napıyorsunuz? Herkes gizli gizli yememesi gereken şeyler yiyor gibi geliyor bana sessizlik olunca 😅
🙈🙈
nasılsa haftada bir kilo alıyorum diye bu sabah kahvaltıdan sonra hasir kadayif yedim bir dilim 🤦🏻‍♀
sonra yazını görünce burda bi tuhaf oldum.
birazdan yuruyuse gitmeyi düşünüyorum.
dün hic yürüyemedim karnim cok kasildi patlayacak sandim eve kendimi zor attim

Merhaba ben henüz hamileyim karnımda Ağrı var yani kasılma kasıklarımda da sonra afedersiniz idrar yollarımı üşütmüşüm ve gaz sıkışması da var hepsi birlendi üstelik arada adet sancısı gibi geliyor karın ağrım gidiyor ama çok şükür bir kanamayla karşılaşmadım sizce normal mi yoksa sorun var mı hafta içinde zaten doktora gideceğimde doktorumdan evvel sizin görüşlerinizi almak istedim gerçekten yardıma ihtiyacım var

Merhaba, gaz sıkışmasi normal.
Bende netten baktim kasik agrilari normal cunku rahim genişliyor hafif agrilarsa normal siddetliyse sıkıntılı.
Benim legen kemigim agriyordu doktor kasik agrilarida rahim agrilarida olabilir normal bazi bayanlarda olur dedi. Sizin de ilk sanirim

Pyyy cok az değil mi? 🙈
Ben aclıktan ölürüm
Bende o kadar yiyorum mideye eziyet etmemk lazim zaten yumruk kadar bisey mide.
Zihnen doymayacakmisiz hissini biz kendimiz yaratıyoruz aslında doyarız. Acıkınca su içebiliriz gecmezse 2 lokma daha bisey yiyebiliriz tok tutan.

Tabi önemli olan bebeklerini iyi olsun ama ben de gebelik sekeri de var o kadar da dikkat ediyorum ama
Benim seker düşüklüğü cok daha onceden var. 1 avuç buyuklugunde meyve yemelisin. Butun meyveler cok sekerli. Mercimek corbasi islemden gecince de seker orani yuksektirmis.
Sekerli bisey yiyince süt yogurt yemek lazim veya peynir.

Ah ah seker rahatsizligi😐

Bir gün düzgün ise ertesi gün tam tersi oluyor. Hele dısarıdaysam. Bugün güzel bir kahvaltı yaptım devamına balacagız bakalım.
Bu arada en az 3 lt su içiyorum ama tuvaletten cıkamıyorum ne anladım ki bu işten

X