Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Ehehehe mesajım etkili olmuş bakıyorum😂
Valla ne yalan diyim ben de yiyorum. Mesrla yine sağlıklı kahvaltım ve akşam yemeğim. Ama arada dondurma ve çikolata da yedim. Cheesecake yaptım eşim istedi diye. Yarına yenebilir duruma gelcek ve ben yicem ondan da.. valla uslanmıyorum

Bir de bende şu düşünce oluşmaya başladı ister istemez. Kızımda laktoz intoleransı çıkınca doktor bana diyet vermişti sütlü şeyler yemem yasaktı. Her şeyin içinde de laktoz var mübarek. Bi gün cips alayım demiştim ne olacak patates tuz yağ dedim bi baktım içeriğine onda bile laktoz içerebilir demiş. Tüm paketli gıdalar çıkmıştı haytımdan bir sene. Evde de tatlı fln yapamadım hep süt var diye içlerinde. En sevdiğim dondurmaya el sürememek... hatta bana kakao, soğan, sarımsak da yasaktı. 20 kg ya yakın verdim. Sütümde azalma olmadı onu merak edenler olabilir. Ve şimdi ya yine öyle olurda istesem de yiyemezsem diye korkuyorum. Ye diyorum 7 haftan kaldı belki de 1 sene yiyemicen. İşte öyle bi durumdayım

Taşındığım yere yakın fırın yok valla özledim simiti 🙄 aslında iyi bişi belki de ne bileyim arada yerdim bee

Bir de bende şu düşünce oluşmaya başladı ister istemez. Kızımda laktoz intoleransı çıkınca doktor bana diyet vermişti sütlü şeyler yemem yasaktı. Her şeyin içinde de laktoz var mübarek. Bi gün cips alayım demiştim ne olacak patates tuz yağ dedim bi baktım içeriğine onda bile laktoz içerebilir demiş. Tüm paketli gıdalar çıkmıştı haytımdan bir sene. Evde de tatlı fln yapamadım hep süt var diye içlerinde. En sevdiğim dondurmaya el sürememek... hatta bana kakao, soğan, sarımsak da yasaktı. 20 kg ya yakın verdim. Sütümde azalma olmadı onu merak edenler olabilir. Ve şimdi ya yine öyle olurda istesem de yiyemezsem diye korkuyorum. Ye diyorum 7 haftan kaldı belki de 1 sene yiyemicen. İşte öyle bi durumdayım
aslında sağlıklı beslemişsin ..biz yemeyi abartıyoruz..bence bir iki catal alsak yada ceyrek simit yesek..haftada 1 yada 2 haftada bir dondurma yesek bir iki top..bence bisey olmaz..ama kendimizi tutamiyoruz maalesef benim hayatta dayanamadigim sey dondurma dir..ama tutuyorum kendimi 🤦🏻‍♀️

bu arada yarın tartilmaktan korkuyorum 🤢

Günaydın.
Kahvaltımı hazırlıyorum
Bugün bol yeşillikli salata domates salatalık peynir ceviz. Bunları karıstırıp salata yapacagım. Yanına yumurta... 1 dilim ekmek...

Dün kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,1 domates,1 salatalık, bol köy peyniri,7-8 zeytin, çay
Ara: leblebi
Akşam: 2 parça tavuk ızgara,patates kızartması,yarım kase tarhana çorbası,bir bardak ayran,kavun
Ara: yarım kadar yufkayla,peynir,zeytin 😳
Ara:1 bardak süt,fındık

En saçma menüm olmuş oldu 😊yoksa daha sacmalari olmuş muydu acaba😂

Günaydın kızlarrrr 😁yarın külom artmadan bildirim yapayım 62.5 le artı 1.2 kilo ile 26.haftadan selamlar 😁
Oyyyben tartılmak istemiyorum. Toplam kaç kilo almıs oldun?

Dün kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,1 domates,1 salatalık, bol köy peyniri,7-8 zeytin, çay
Ara: leblebi
Akşam: 2 parça tavuk ızgara,patates kızartması,yarım kase tarhana çorbası,bir bardak ayran,kavun
Ara: yarım kadar yufkayla,peynir,zeytin 😳
Ara:1 bardak süt,fındık

En saçma menüm olmuş oldu 😊yoksa daha sacmalari olmuş muydu acaba😂
Kahvaltıdan aksama nasıl dayanıyorsun?

Toplam 4 oldu 😁ama bana kilo aldıran gece yemekti onu komple kestim 6 7 gibi bırakıyorum herşeyi. Tabi tüm gün bişeyler tıkıyorum. Bu hafta dikkat edecem inşallah en azından az alarak devam edeyim 😋

Acikmiyordum su son birkaç güne dek 😳Leblebi yedikten sonra aclikta gitti üstüne çok su içmeye çalışma durumum var malesef 🤦 Yemek gözüme gelmiyor, akşamdan sonra hiç su icemiyorum mesela.Gunduz ne icsem kâr 😳

26. Hafta ve 4 kilo cok iyi yaaa...
Ama ben 19 dan sonra aldım kilo. Bide Bi anda artıyor kilo 70i geçmesem bana yeter. Bide sen daha zayıf hamile kalmışsın ozaman daha hızlı oluyor vücut belli Bi kiloya gelene kadar. Ha bide hareket faktörü var sabah 7 den akşam 10a kadar neredeyse paso ayaktayım yiyorum evet ama cidden yakıyorumda 😁

X