Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
2.804
7.367
Yaaa ben de biran önce doğurayım diyorum. Günler gecmiyor
Hayırlısıyla kavuşun insallah
Canım senın haftalar en guzel haftalar 34 kadar bende dogumdan korkmuyordum sona yaklasınca korku endıse stres oluyor ınsan. Suan dogurmak ıstıyorum ama aynı anda korkuyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 623 gün geçti.

_derin masalim_

KUZEY Rüzgar'ı..
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
751
545
Canım senın haftalar en guzel haftalar 34 kadar bende dogumdan korkmuyordum sona yaklasınca korku endıse stres oluyor ınsan. Suan dogurmak ıstıyorum ama aynı anda korkuyorum
Benim 2.gebeliğim...
Doğumdan korkmuyorum aslında hatta ilkinde hiç ama hiç korkmadım.. ama bu gebelik beni cok yoruyor sanki.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 544 gün geçti.

_derin masalim_

KUZEY Rüzgar'ı..
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
751
545
Ben normal ıstıyorum o yuzden belırsızlık kotu bakalım hakkımızda hayırlısı cok az kaldı artk zaten
Ben de 39+3e kadar bekledim döner de normal olurum diye ama kısmet değilmiş...
Hayırlısı gercekten... Saglıkla kurtulalım da hepimiz 🧡🧡🧡

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
İnan panik atak anksiyete öyle tavan ki bende dogum korkusuna sıra gelmiyor geçsin Bi an önce diyorum. Tek düşüncem oğlum şuan onu bırakıpta doğuma girmek. Korkma Allah sana bol güç cesaret versin inşallah herşey güzel olacak.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 554 gün geçti.

Khaleesi21

Üç kalpli olmak istiyor ❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2017
1.816
3.636
Cnm bnm akşam yemeği porsiyonun az olmuş. Yanına yoğurt bol salata gibi takviyeler de ekle bence ki gece mesain var emzircen etcen acıkırsın. Bunları yiyorsan kilo almaman lzım aslında. Suyu çok içiyorsun dimi?
Kilo almadım canım çok şükür ama henüz istediğim kiloya gelemedim tabi ki.haklısın akşamları çok acıkoyorum.illa midem tıka basa dolu olmalı,onu da sağlıklı bişeylerle doldurayım bari.eve gelen giden çok,paso tatlı ve leziz şeyler var.offfff valla yedim gitti.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 654 gün geçti.

Toprak07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
580
345
34
Doguracaklar lıstesınde bırıncı sıradayım😩 ınanmıyorum ya ne cabuk gectı vakıt.
senden sonra da ben galiba..😫belki de senden önce gelir ne zaman gelecekse artık 🤓

bende onu düşünüyordum bikac gundur. vakit hem çabuk geçti hemde hic geçmedi gibi..Allah kurtarsın inşallah bi cirpida agrisiz sancısız doğum yaparsin canım benim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 622 gün geçti.

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
2.804
7.367
senden sonra da ben galiba..😫belki de senden önce gelir ne zaman gelecekse artık 🤓

bende onu düşünüyordum bikac gundur. vakit hem çabuk geçti hemde hic geçmedi gibi..Allah kurtarsın inşallah bi cirpida agrisiz sancısız doğum yaparsin canım benim.
Aynen belkı senınkı onden gelır😔 sıramı verebılırım son zamanlar gecmedı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 623 gün geçti.

_derin masalim_

KUZEY Rüzgar'ı..
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
751
545
Bugün ac uyandım resmen yaaa. Ki gece yatarken yemek yedim🙈
Kahvaltı:
2 dilim börek
Domates salatalık biber Roka karısık salata yaptım..
Peynir olmazsa olmaz
Yumurta kalmamıs. Sadece oğluşa yaptım.
Uzun zamandır cay içmemiştim 2 bardak da cay içtim ohh tıka basa doydum. Cok şükür...
YARIN kontrol günü. Hayırlısı insallah... 🧡🧡🧡