Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

kızlarr iyi haftalarrrr :)

kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta yarım domates 5 zeytin biraz peynir bir dilim ekmek

ara : 2 ceviz

öğlen birazdan yicem yiyince yazarım :KK70:

kg almadıgımız bi hafta olsun :KK70:
öğlen : yarım kase ezogelin , az izmir köfte , bi kase yoğurt bi dilim tam bugday ekmek.

Günaydın daha kahvaltı yapamadım...
Kontrole geldim... 1050 gr olmus bebişim...
Seker yüklemesi yaptırıyorum. Saatte 1 kan alıyorlar. İns iyi cıkar bakalım....
Şekerim iyi cıktı çok şükür yaaa🙈🙈🙈
Eşime de söyledim aksama kadayıflı dondurma alalım kutlayalım dedi yaaa🙈🙈🙈
Saat 1de kahvaltı yapmıs oldum..
Aksama kuru fasulye az pilav cacık yerim

Merhaba bende katildim araniza normalde oldugumdan daha fazla kiloda hamile kaldim suan 65im ve cok dikkatli ilerlemek istiyorum.

Zaten bu tartı olmasa kimsenin duracağı yok 😁😁sabah yumurta salatası güzel oluyor 👍
İyiki var hakkaten😂 korkunç gerçeği bi göreyim diyerek çıktım ve titre kendine gel dedim. Cts kontrolüm var dr u şoke etmenin bi anlamı yok dedim😂 adam dicek iki haftada 2 kg almayı nasıl becerdin,? Kolay oldu oysaki😂😂😂

Bu arada yulafı şimdiden yedim. Dün wc ye çıkamamıştım belki yardımcı olur. Hem tok tutsun biraz. Annem de geliyor cumaya kdr bizde kalcak. Normalde sağlıklı beslenen biridir. Bi problem olcağını sanmam beslenme anlamında bana

Sabah: iki lokma ekmek ve çikolata yedim,kahvaltıyı geç yapicam diye
Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta ve 1 yumurtalı biberli omlet, domates,salatalık,zeytin,kaşar,peynir,çay
Ara: 3 kuru kayısı,ceviz
Akşam: 1 kase çorba,1 tabak sulu köfte,yoğurt,kavun
Ara: birkaç mor erik🙈

Bu hafta taşınma telasesi var bende.Esimle yapıyoruz her şeyi,yardımsız.İnsallah kilo kaybı olmadan ama çokta kilo almis olmadan cumaya ulaşırım😳

Dün komşularım habire ne kdr az kilo aldın ne güzel görünüyorsun diyip durdular oysa şimdiden 11 kg aldım daha da doğuma 6 hafta var. Nesi az yahu? Gayet çok. Nazar değdirecekler. Ztn onlar öyle dedikçe ben yiyorum🙈 nasıl bi gaza gelmeyse... hepsi de balık etli ondan sanırsam ben zayıf geldim onlara. Eski gebeliğimi göreydiler😂

Freshh Freshh dogum yaptimi kizlar noldu okuyamadim
Kızlar selam, cok ani oldu cuma günü doğum yaptım. Daha 2 hafta bekleyecektik sürpriz oldu. Dogum sonrası kilomu bildireceğim henüz tartılmadım biraz daha zaman gecsin dedim. Herkes iyidir umarım , kendimi toparlayınca yazarım ara ara

Kızlar selam, cok ani oldu cuma günü doğum yaptım. Daha 2 hafta bekleyecektik sürpriz oldu. Dogum sonrası kilomu bildireceğim henüz tartılmadım biraz daha zaman gecsin dedim. Herkes iyidir umarım , kendimi toparlayınca yazarım ara ara
Hayırlı olsun canım Allah bağışlasın cok cok geçmiş olsun 😍

Kızlar buiata 4 gun var ve bugun kan testi sonucum 80 Allah izin verirse bata göre 4 haftalık yumurtlama tarihine göre 3 haftalığım sizce neler tüketmeliyim ıyı kilo alayım kilom 46 🤗

ayyyy canım benim yaaa Allah analı babalı büyütsün inşallah..bugun bi arkadasimda dogum yapti daha 1 haftasi vardi bende panik yapmadim değil 🤢

Günaydın kızlarrr😊kahvaltı cokca yaptım yumurta salatası peynirler falan bolcana. 2buc6k dilim ttam tahıllı ekmekle. Tabi kaç gündür kabız lık var sabah açken 3 incir 2 bardak su içtim bana mısın demedi. Tartıya cıkmıyorum neme gerek şimdi kesin 1 kilo fark var belki azalır cumaya 😁😁

Gecmiş olsun... İnsallah iyisinizdir..
Darısı basımıza insallah....

X