Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar yeni saçlar çıkarmada en etkili yağ: çörek otu yağı :)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
geçen gün markette gördüm bu yağdan aklıma bu topic geldi ama kendi saçımda nası olur bilemedim
benim saç tipim yağlı ve saç derim de hassas baya bi sıcak suyla bile yıkasam hemen kaşındırtıyor bu bana kötü gelir mi ki? saç derimi tıkamasın?:S
benimde yüzüm çok hassastır, o yüzden bişey diyemiyorum, saçının ufak bir bölümünde denesen nasıl olur :KK49: yada daha önce zeytin yağı , badem yağı gibi bişiler kullandın mı? bu da onlara benziyor ama bu çok daha fazla saç çıkarıyor :KK15:

bende çörekotu yağından memnun kaldım önce küçük şişe çörekotu yağını tek başına kullandım bitene kadar dökülme azaldığını fark ettim sonra bitince bu sefer karışık olan yağlardan aldım onu kullanıyorum şu anda bi kaç aydır haftada iki üç kere sürüyorum. ama halaa şuna karar veremedim tek başına mi kullanmak daha iyi olur yoksa karışık saç bakım yağı sürmek mi daha faydalıdır sizce???

canım ben o tip karışımlardan pek almıyorum. genelde kendim ayrı ayrı alıp karıştırıyorum :nazar:

çörek otu yağı iştah kapatmıyor tersine iştah açıyor. yanlış bilgilendirmeyelim yerimseniben
diğer bilgiler için teşekkürler. bir de onu deneyelim.
canım alıntı yaptığım yerde öyle yazıyordu. hazmı kolaylaştırdığı için ekmkelerin üzerine konulduğunu biliyorum ayrıca. yanlış bilgilendirmek gibi bir amacım yok kimseyi. sen neye dayanarak söylüyorsun iştah açtığını ???

çörek otu yağının içine sarımsak ezip koysak olur mu ki acıbaa?
bu da bi yaklaşım tabi :KK53: , iyi bir fikir mi :KK28: kötü bir fikir mi karar veremedim :KK47: . ama sanki bence sarımsağı zeytin yağında bekletip sonra bu yağı çörek otu yağı ile karıştırmak daha iyi olur gibime geliyor :130:

bu da bi yaklaşım tabi :KK53: , iyi bir fikir mi :KK28: kötü bir fikir mi karar veremedim :KK47: . ama sanki bence sarımsağı zeytin yağında bekletip sonra bu yağı çörek otu yağı ile karıştırmak daha iyi olur gibime geliyor :130:

bence zeytinyağına gerek yok gibi. çünkü çörekotu yağı çörekotunun zeytinyağı içinde bekletilmiş hali zaten

kızlar çörek otu yağını hala kullanan varmı çileklipuding ne alemde saçların devam ediyomusun kullanmaya

her insanda fayda gösterir mi bilmem ama gcnlerde bir arkadşmla karşılştım saclarnın bir kısmı bayagı doklmş,açıklık meydana glmişti.son grdgmde dkln saçlarn yerine yenisinin cıktıgını grdm.o da çörek otu yağını kullanmış.ben de onu grdktn ve burda yazlnlardan snra alp denemeye karar verdm.inşllh ben de faydasını grrm:)

evet ya..kullanmaya devam mı kızlar ?
nasıl gidiyor?
evet canım hala kullanıyorum. gayet memnunum :21:. ben ara vererek kullanıyorum :21:

her insanda fayda gösterir mi bilmem ama gcnlerde bir arkadşmla karşılştım saclarnın bir kısmı bayagı doklmş,açıklık meydana glmişti.son grdgmde dkln saçlarn yerine yenisinin cıktıgını grdm.o da çörek otu yağını kullanmış.ben de onu grdktn ve burda yazlnlardan snra alp denemeye karar verdm.inşllh ben de faydasını grrm:)
işte çok faydalı birşey, mutlaka deneyin derim :KK64: bir sürü saçınız olsun :81:

Arkadaşlar mrb..Benim alın ve şakak bölgemdeki saçlar seyrek,kısa ve cılız,hiç uzamıyorlar,onun dışındaki bölgeler uzun ve kalın telli..Saçımı geriye doğru tamamen topladığımda şakak bölgeleri kel gibi duruyor..Acaba çörekotu yağını kullansam işe yararmı bütün bölgeler birbirleriyle bütünleşirmi,yardımcı olabilecek varmı acaba????:KK43:(
Kullanmaya başlayım belki faydası olur yazarım sonuçları burdan..

Son düzenleme:
bende de cok eski bir kitap var(şifalı bitkiler) söylediklerin ordada yazıyor...ama ben sarımsak yagı ile çörek otu yagı arasında kararsız kaldımboshayallersmilepaylasımın için tesekkürler...yerimseniben

çörek otu yağını tavsiye ederim bende kullanıyorum saçlarım yeniden çıkmaya başladı...aynı zamanda haşhaş yağ ile karıştırıyorum oda uzamasına faydası oluyor kuaförüm bile bile şaşırdı bu kadar kısa zamanda saçlarımın uzamasına..

çörek otu yağını tavsiye ederim bende kullanıyorum saçlarım yeniden çıkmaya başladı...aynı zamanda haşhaş yağ ile karıştırıyorum oda uzamasına faydası oluyor kuaförüm bile bile şaşırdı bu kadar kısa zamanda saçlarımın uzamasına..

haşhaş yağını nasıl kullanıyorsun canım ?

Arkadaşlar mrb..Benim alın ve şakak bölgemdeki saçlar seyrek,kısa ve cılız,hiç uzamıyorlar,onun dışındaki bölgeler uzun ve kalın telli..Saçımı geriye doğru tamamen topladığımda şakak bölgeleri kel gibi duruyor..Acaba çörekotu yağını kullansam işe yararmı bütün bölgeler birbirleriyle bütünleşirmi,yardımcı olabilecek varmı acaba????:KK43:(
Kullanmaya başlayım belki faydası olur yazarım sonuçları burdan..
işte esas o bölgelerde anlarsın faydasını.
bir fotoğraf çek kullanmaya başlamadan önce. aradaki farkı herkes net bir şekilde görsün :KK34:.
önce - sonra acaip fark edicek :KK19:

ben aranıza yeni katıldım ama bu konu hakkında bişey yazmak istedim biraz itici gelebilir ama sarımsak ve badem yagı saç çıkartmada birebir

ben aranıza yeni katıldım ama bu konu hakkında bişey yazmak istedim biraz itici gelebilir ama sarımsak ve badem yagı saç çıkartmada birebir
badem yağını severek kullanıyorum :KK55: , sarımsakda çokça kullandım ama artık evlendim eşime kötü kokmak :KK48: istemediğim için kullanmıyorum :100: :120:.
bekarlar gönül rahatlığıyla kullanabilirler :128:

X