Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar yeni saçlar çıkarmada en etkili yağ: çörek otu yağı :)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
İçerisinde etken maddeler var, şeker hastalığından kansere kadar birçok hastalıkta bünyeyi desteklemek için kullanılıyor. Google dan çörekotu yazınca bir sürü makale çıkıyor zaten bir kısmı da bilimsel

kesinlikle canım çok doğru söylüyorsun.kansere karşı etken olarak bile kullanılıyorsa, mantık olarak ne derece önemli olduğu ortada.

kızlar, yerken yada içerken dikkat edin, fazla tüketilmemesi lazım :KK20:. günde 1 çay kaşığından fazlası zararlı diye biliyorum :21:

mrbb kızlarrr...ben saç dökülmesiyle uzun zamandır mücadele eden biri olarak inanılmaz mutluyum çünkü artık böyle bir problemim kalmadı..avç avuç sökülen saçlarım vardı hatta bi ara bir tutam kalmıştı..daha öncede biçok yerde yazdım hatta ilk olarak ramazan ayında başladığımda ilk burda paylaşmıştım çörek otu yağını kullandığımı..şuan da rabbime çok şükür bu sorundan kurrtulduğum gibi tepemde o kadar çok saç çıktıkii saçım çok gürleşti( maşallah diyim :) uzun lafın kısası 5 aydır kullandım bazen işe yaramıyor diye pes ettiğimde çok oldu ama bu savaştan galip çıktm banyoda en fazla 5 taradıktan sonrada 5 tel kadar dökülüyor o kadar :21::21::21::21::21::21::21:

janım bende 5 aydır asırı derejede sc dökülmesi var cildiyeye gttmbişey yok dedi herhangi bir vitamn eksklgii kadın doguma gtttm polifistik kis var dedi dogum kontrol hapı verdi 3 aydır kullanıorum ama herhangi sacımda bi degişiklik yıj çok üzülüorum banyo ya grmektn nefret eder oldum:KK43: bana bu çörek otu iyi gelirmi

evet canım ben de 1 çay kaşığı içiyorum ve her gün değil de 2 günde bir içiyorum.
içelim güzelleşelim o zaman :nazar:

janım bende 5 aydır asırı derejede sc dökülmesi var cildiyeye gttmbişey yok dedi herhangi bir vitamn eksklgii kadın doguma gtttm polifistik kis var dedi dogum kontrol hapı verdi 3 aydır kullanıorum ama herhangi sacımda bi degişiklik yıj çok üzülüorum banyo ya grmektn nefret eder oldum:KK43: bana bu çörek otu iyi gelirmi
evet canım çok iyi geleceğine eminim :21:

Bu konu yavaş ilerliyor, ama bir yerlerde birilerine faydalı olduğuna eminim :KK61:

kesinlikle faydalı olduğundan emin olabilirsin canım.iyiki de açmışsın bu konuyu önce benim kendi adıma söyliyim benim gözümü açtın yani.. daha önce 400 liralar veripte denediğim serumların içinde ne olduğunu bilmiyordum.şu anda doğal ve faydası sayılmakla bitmeyen çörek otuyla saç problemimizden kurtulucaz inşallah. sen ne kadar zamandır kullanıyorsun arkadaşım ve haftada ne kadar yapıyorsun?başladığından bu yana büyük fark oldu mu saçlarında?

canım ben uzun zamandır ihmal ve üşengeçlikten kullanamıyorum. Bir de yeni evliyim , gündüzleri çalışıyorum. akşamları kullanmak istiyorum bu seferde eşime kötü kokmak istemiyorum. Ama bu ara tekrar başlasam iyi olacak. Daha eskiden kullandığım dönemlerde çok çok faydasını görmüştüm :KK34:

Son düzenleme:
canım ben uzun zamandır ihmal ve üşengeçlikten kullanamıyorum. Bir de yeni evliyim , gündüzleri çalışıyorum. akşamları kullanmak istiyorum bu seferde eşime kötü kokmak istemiyorum. Ama bu ara tekrar başlasam iyi olacak. Daha eskiden kullandığım dönemlerde çok çok faydasını görmüştüm :KK34:

canım ara verdiğin dönemde dökülme sorunu yaşadın mı peki? ben yağ karışımlarını uyguladığımda da dökülme sorunum hala var gerçi yeni başladım pes etmiycem devam edicem bakalım umarım kısa zamanda geçer.ama parlaklık geldi saçlarıma bu beni mutlu ediyor.

canım ben cildiyeciye gittim bir sorun çıkmadı. bende pko var, o yüzden dökülüyor saçlarım sanırım. dönem dönem hormanlar düzensizleştiğinde saç dökülmem başlıyor, o zaman bende çörek otu yağına sarılıyorum

canım ben cildiyeciye gittim bir sorun çıkmadı. bende pko var, o yüzden dökülüyor saçlarım sanırım. dönem dönem hormanlar düzensizleştiğinde saç dökülmem başlıyor, o zaman bende çörek otu yağına sarılıyorum

evet canım aynı sorun bende de var.tedavi görüyorum ilaçla ama kontrolüm var hala gidemedim.dün bi dermotoloğu dinledim tv de. bu tür haplarında saçları dökebileceğini söyledi.bi tarafa iyi gelirken diğer bi yere de yan etki yapıyor.şaşırıyor insan.

evet canım aynı sorun bende de var.tedavi görüyorum ilaçla ama kontrolüm var hala gidemedim.dün bi dermotoloğu dinledim tv de. bu tür haplarında saçları dökebileceğini söyledi.bi tarafa iyi gelirken diğer bi yere de yan etki yapıyor.şaşırıyor insan.
ilaç da döküyor, hormonlardaki düzensizlik de döküyor. Allah daha büyük dert vermesin :nazar:

okdr kötü bişey ki hayata küstüm gercekten önceden böyle bi sorunum yoktu ama simdi cok dökülüor.kızlar siz hangi tedavi seklini uyguluyosunuz ben diane 35 kullanıyorum 3. ayım bitmek üzere.bide dahiliye metformin verdi 10 gündür de onu kullanıyorum. sizinde sorununuz böylemi.
bide bişey daha sorcam cok oldum ama bu çörek otu sac dökülmesine etkisi nasıl oluo yani kaç ayda kaç günde?:2::2::2::2::2::KK5:

saçların için doktora gittin mi? sadece pko yüzünden mi dökülüyor? ben çörek otu yağını doktora gidipte sonuç alamayanlar için öneriyorum

evt jnm onun için diorum işte .kadın doguma gittim diane 35 veri 3 aydı kullanıorum polifistik kis varmıs bide dahiliyeye gttm oda insülünn biraz yukarda onu düşürmek için metformin verdi 10 gndürde onu kullanıorum

okdr kötü bişey ki hayata küstüm gercekten önceden böyle bi sorunum yoktu ama simdi cok dökülüor.kızlar siz hangi tedavi seklini uyguluyosunuz ben diane 35 kullanıyorum 3. ayım bitmek üzere.bide dahiliye metformin verdi 10 gündür de onu kullanıyorum. sizinde sorununuz böylemi.
bide bişey daha sorcam cok oldum ama bu çörek otu sac dökülmesine etkisi nasıl oluo yani kaç ayda kaç günde?:2::2::2::2::2::KK5:

evet canım diane 35 kullandım geçen sene 7 ay bu sene 3 ay.ama bu sene ki kontrole hala gidemedim.taktıkça daha da çok dökülüyor canım bir de stres yapıyorsun üzülüyorsun çünkü dökülmesine.ama önce nedenlerini araştır.çörek otu yine de faydalı bişey takviye olarakta yapabilirsin yani.yağını da kendini de kullanabilirsin.

evet canım diane 35 kullandım geçen sene 7 ay bu sene 3 ay.ama bu sene ki kontrole hala gidemedim.taktıkça daha da çok dökülüyor canım bir de stres yapıyorsun üzülüyorsun çünkü dökülmesine.ama önce nedenlerini araştır.çörek otu yine de faydalı bişey takviye olarakta yapabilirsin yani.yağını da kendini de kullanabilirsin.

sagol jnm cok tesekkr edermm o kdr kötü bişeyki kmseye derdmi anlatamıorum annemden baska:KK43:dedgin dogru bi ara tatile gtmiştim bir ay kdr oldu döklme tam durmamıstı ama durdu gbydi strestn uzak olunja ve bi dolgunlasma olmustu ama su an cok kötü işteee en kısa sürede kullanjam bu yagı ztn 4 güne kdr hapım bitio doktora gtjem onada o gn baslarım Alllah hepimizin yüzünü güldürsün:2:

sagol jnm cok tesekkr edermm o kdr kötü bişeyki kmseye derdmi anlatamıorum annemden baska:KK43:dedgin dogru bi ara tatile gtmiştim bir ay kdr oldu döklme tam durmamıstı ama durdu gbydi strestn uzak olunja ve bi dolgunlasma olmustu ama su an cok kötü işteee en kısa sürede kullanjam bu yagı ztn 4 güne kdr hapım bitio doktora gtjem onada o gn baslarım Alllah hepimizin yüzünü güldürsün:2:

amin canım inşallah.ben de zoretanin kullanıyorum 5 aydır o hapla beraber daha çok dökülmeye başladı.yan etkilerinde de var zaten ama neyse ki 2 ay daha kullanıcam sonra toparlanacaklar inşallah çörek otuyla ve yağıyla..en önemli adım stresten uzak durmak yine de.doktorlar önce onu soruyorla çünkü yani psikolojik durumu.

X