Yeni Tanıştığım Adamın Ağız Kokusu (çözümü var mı?)

Evliligi hiç düşünme. 30 yaşını aşmış bir insan karşındaki .Kadın yada erkek olması fark etmez bu yaşta. Kendini biliyor ağzının koktuğunu biliyor.İnsan bilmez mi ağzının koktuğunu elbetteki biliyor.Önlem almamış tedavi olmamış. Bir bakıma seçimini bu yana kullanmış. Huy karekter meselesi bu durum.Böyle sürecek bir davranış biçimi.
Evlenince ne kadar katlanacaksın .konuşurken bile rahatsız olmuşsun.
Ağız kokusu boşanma sebebiymis kanunda

Bi arkadaşım aşırı heyecanlandığında ağzı kokardı sağlık sorunu yoktu ama heyecan yapınca oluyodu bu durum. Bu da öyle birşey olabilir.
Ve bence bunu suratına söyleme ister istemez kırılır utanır uzaklaşabilir.
Dişçiye gideceğini ama tek başına çok korktuğunu ve birlikte gitmeyi teklif et. Hatta de ki ben 6 ayda bi kontrole giderim yoksa sen gitmez misin? Ben böyle şeylere çok önem veririm hatta sende benimle birlikte muayene ol falan diyebilirsin.
Heyecandan dolayı ağız kokusu olmasını ilk defa duyuyorum. Inşallah onunki de böyle bir durumdur, normal zamanlarda kokmuyordur inşallah.
Benim en yakın arkadaşımın ablası diş hekimi. Ona durumu önceden anlatırım, sonra beraber yanına gidebiliriz aslında. Ama bunun için biraz ilerleme kaydetmemiz gerekiyor bence.

sizle buluşacağı için heyecan yapmış ve boğazından bir şey geçmemiş olabilir.
çünkü aç olan insanın da ağzı kokar.
ikinci buluşmada iyi analiz edin.
yine varsa bence de tatlı dille söyleyin.

Hatta benim en yakın arkadaşımın ablası diş hekimi. Ona durumu önceden anlatırım, sonra beraber yanına gideriz.
Sana aşık olmadığı sürece bu durumu söylemenı kabul edeceğini sanmam.Ancak aşık olsa kabul eder .Ağzin kokuyor demek insanlarda travma yaratıyor resmen yukaroda da dediğim gibi kendisi biliyordur zaten ağzının koktuğunu.

Evliligi hiç düşünme. 30 yaşını aşmış bir insan karşındaki .Kadın yada erkek olması fark etmez bu yaşta. Kendini biliyor ağzının koktuğunu biliyor.İnsan bilmez mi ağzının koktuğunu elbetteki biliyor.Önlem almamış tedavi olmamış. Bir bakıma seçimini bu yana kullanmış. Huy karekter meselesi bu durum.Böyle sürecek bir davranış biçimi.
Evlenince ne kadar katlanacaksın .konuşurken bile rahatsız olmuşsun.
Ağız kokusu boşanma sebebiymis kanunda
Sizin düşünceniz de bir bakıma doğru tabi. Ama bence kokuyu kendisinin fark etmediğini düşünüyorum.
Ama katlanma konusuna gelince kesinlikle sonuna kadar haklısınız. Zaten tedavisi mümkün değilse asla evlenemem böyle biriyle. Kendimden eminim.

sizle buluşacağı için heyecan yapmış ve boğazından bir şey geçmemiş olabilir.
çünkü aç olan insanın da ağzı kokar.
ikinci buluşmada iyi analiz edin.
yine varsa bence de tatlı dille söyleyin.
Inşallah dediginiz gibidir. Ama açlıktan olan koku bu kadar rahatsız edici, etrafa yayılan bir koku olmaz. Benim aldığım koku etrafa bile yayılan baya yoğun bir kokuydu :KK43:.

Benzer bisey benim de basima gelmisti ama ben anca beraber oldugumuz zamanlarin basinda soyleyebildim ve cok utanmisti sonra disciye gidip kisa surede halletti hemen yani halledilmicek bi sorun degil diye dusunuyorum ama samimiyet olmadan soylemek biraz zor tabi belki kuzeniniz onunla yakinsa o kendi fark etmis gibi soyleyebilir mi ki

Sana aşık olmadığı sürece bu durumu söylemenı kabul edeceğini sanmam.Ancak aşık olsa kabul eder .Ağzin kokuyor demek insanlarda travma yaratıyor resmen yukaroda da dediğim gibi kendisi biliyordur zaten ağzının koktuğunu.
Nasıl söyleyebilirim orasını hiç bilmiyorum zaten. Ama kendisi farkındaysa eğer bir çözüm bulamamış demektir bence. Çünkü kişisel bakımına özen gösterdiğini söylemişti bana. 35 yaşında iş güç sahibi bir adam sonuçta.

Valla canım bence ne direk söyle ne de ima et. Insan kiriliyo çünkü. 10 sene önce erkek arkadaşım "ağzın kokuyo bugün " demişti hala unutmadım o lafını. Çok içerlemiştim

Benzer bisey benim de basima gelmisti ama ben anca beraber oldugumuz zamanlarin basinda soyleyebildim ve cok utanmisti sonra disciye gidip kisa surede halletti hemen yani halledilmicek bi sorun degil diye dusunuyorum ama samimiyet olmadan soylemek biraz zor tabi belki kuzeniniz onunla yakinsa o kendi fark etmis gibi soyleyebilir mi ki
Dişçiye gidince sorun hemen çözüldüyse çok güzel. Ama başka başka birçok sebep de olabiliyormuş :KK64:. Bakalım zaman neyi gösterecek?

Valla canım bence ne direk söyle ne de ima et. Insan kiriliyo çünkü. 10 sene önce erkek arkadaşım "ağzın kokuyo bugün " demişti hala unutmadım o lafını. Çok içerlemiştim
Ayy canım kıyamam. Bak şimdi bunu dedin, zaten nasıl söyleyebilirim ki diye düşünüyordum. İyice kafam karıştı. Offf offf Allahım sen yardım et :kızgın:.

X