Yeni Tanıştığım Adamın Ağız Kokusu (çözümü var mı?)

Mesajlaşmayi biraz hızlandırmak lazım. SANIRIM sana iş düşüyor burada.Nasilsin dışına çık bir yerde buluşalım mı de.bakalım ne yazacak

Mesajlaşmayi biraz hızlandırmak lazım. SANIRIM sana iş düşüyor burada.Nasilsin dışına çık bir yerde buluşalım mı de.bakalım ne yazacak
Iyi, güzel diyorsun ama ben de çekingen biriyim, öyle şeyler hiç yapamam. Nolucak benim bu halim. Beceriksizligimden önüme çıkan fırsatları kaciriyorum hep. Bunu kacirmasam bari.

Noldu buluştunuz mu
İlginize teşekkür ederim.
Evet dün akşam ikinci kez buluştuk. Ve yine net bir şekilde aynı kokuyu duydum. Nedense çok konuşmak gelmedi içimden, heralde kokudan olsa gerek. Bu yüzden ilkine göre daha isteksiz ve soğuk bir görüşme oldu. Ama ben yine koku konusundaki hassasiyetimi üstüne basa basa yineledim, örnekler vererek iyice üzerinde durdum. Ama tabi açıkça sizden kötü bir koku alıyorum diyemediğimden, kendisinin üzerine alındığını hiç sanmıyorum.
Koku meselesi olmasa adamın direk üstüne atlarım, o derece beğendim aslında. Ama o koku yok mu, çok fena. Annem de bir yandan sıkıştırıp duruyor, çok zor durumdayım. Off ya napıcam ben?

İlginize teşekkür ederim.
Evet dün akşam ikinci kez buluştuk. Ve yine net bir şekilde aynı kokuyu duydum. Nedense çok konuşmak gelmedi içimden, heralde kokudan olsa gerek. Bu yüzden ilkine göre daha isteksiz ve soğuk bir görüşme oldu. Ama ben yine koku konusundaki hassasiyetimi üstüne basa basa yineledim, örnekler vererek iyice üzerinde durdum. Ama tabi açıkça sizden kötü bir koku alıyorum diyemediğimden, kendisinin üzerine alındığını hiç sanmıyorum.
Koku meselesi olmasa adamın direk üstüne atlarım, o derece beğendim aslında. Ama o koku yok mu, çok fena. Annem de bir yandan sıkıştırıp duruyor, çok zor durumdayım. Off ya napıcam ben?

Bence mantığınla karar vermelisin. Bu şekilde bi ömür geçer mi düşün yani..

Buyuk ıhtımal tartar dolu dışleri temızletse geçer curukde olabılır sen ben dıslerimi temızletıcem sen ne kadar zamanda bır yapıyorsun filan dıye konu acsan

Buyuk ıhtımal tartar dolu dışleri temızletse geçer curukde olabılır sen ben dıslerimi temızletıcem sen ne kadar zamanda bır yapıyorsun filan dıye konu acsan
İlk görüşmemizde kişisel bakımına dikkat ettiğini dişlerini fırçaladığını, dişçiye gittiğini söylemişti aslında. Bilemiyorum dişleriyle mi ilgili, yoksa başka bir şeyden mi kokuyor acaba? Hatta ağzı değil de teni mi kokuyor, tam emin de olamıyorum ki. Çünkü dişlerine baktığını söylüyor.

bu mahkeme de boşanma sebebi biliyormusun , başka hiç bir sebep göstermeksizin sadece bu sebeple hakım davayı uzatmadan direk boşanma kararı veriyor ,

aracı olanlara biraz çıtlatsan belki bir etkisi olur ,

Valla adam isterse bana %100 olsun ağız kokusu varsa benim için bitmiştir.öpüşemeyeceğim adamı nefesini hissedemediğim adamı napayum çekilir dert değil . Fazla hassasımdır bu konularda

Valla adam isterse bana %100 olsun ağız kokusu varsa benim için bitmiştir.öpüşemeyeceğim adamı nefesini hissedemediğim adamı napayum çekilir dert değil . Fazla hassasımdır bu konularda
Aynen ben de hassasım, sizin gibi düşünüyorum ben de. Ama bir sürü artısı da var, şimdiye kadar bu kadar artısı bir arada olan başka kimse çıkmadı karşıma. O yüzden kestirip atmak istemiyorum. Çıkmazdayım resmen.

Hanımlar merhaba. Tanıştığım bey ile 3 kez görüştük. 3. görüşmede açık açık ağız kokusunu duyduğumu söyledim. Meğer her iki gün de kahvaltıda sucuklu yumurta yemiş, ondan kokuyormuş. Zaten 3. görüşmede öyle bir koku da yoktu. Gerçekten çok sevindim kokunun kalıcı bir problem olmadığı için. Ama bir yandan da çok şaşırdım, tamam soğan, sarımsak, sucuk gibi şeyler güzel ama sonrası kötü olduğu için ben çok sık tüketmem, nadiren yerim ben ailemden böyle gördüm, çünkü sosyal hayatta sorun oluyor. Kendisine de bu şekilde izah ettim.
Bu kişinin bir bayanla görüşeceği zaman böyle bir hata yapmaması gerekirdi. Neyse hadi bunu düşüncesizliğine veriyorum.
Şimdi de şöyle bir sorunumuz var. Bu kişi o günden beri hiç mesaj atmıyor, ben yazarsam cevap veriyor sadece. Sebebini sordum "koku mevzusu kötü bir tecrübe oldu bu ve bazı şeyler ilerde problem olacak gibi geliyor bana" dedi. Ben de "evet talihsizlik oldu ama unutalım artık" dedim. "Unutsak bile bazı şeyleri sınırlamak ya da hiç yapmamayı önerdiniz, burdan uyum olmuyor anlamı çıkıyor" dedi.
Ben de "ben daha önemli, ciddi konularda uyum sağlanırsa eğer küçük mevzuların sorun olacağını zannetmiyorum dedim" "ben bunu sadece örnek olarak söyledim, eşler birbirini tamamlayan elmanın yarısı gibi olmalı" dedi. Ben de "doğru söylüyorsun hiç kimse %100 uyumlu olamaz zaten, taraflar yeri geldiğinde fedakarlık yapabilmeli" dedim. Sadece "doğru" yazdı, saatlerdir başka hiçbir şey yazmadı.
Yani gerçekten şoktayım soğan sarımsak vazgeçilemeyecek birşey mi ya? Tamam Allahın yarattığı nimetler, çok da lezzetli ve şifalı biliyorum, ancak sosyal hayatta daha dikkatli olmak lazım, başkalarını rahatsız etmeye hakkımız yokki, hele evlilik hayatında sorun olabilir. Daha dikkatli yenmeli. Biz ailecek dikkat ederiz buna.
Off bir akıl verin, napayım şimdi yine ben mi mesaj atayım?

Hanımlar neden yazmıyorsunuz? Bir akıl verin lütfen.

Sizce gurur yapmayıp yine mesaj atayım mı, yoksa bu iş bitti mi sizce? Ama bitiyorsa da neden bitiyor, bilmek hakkım değil mi?

Mesaj atsam ona yapışıyorum zanneder mi? Kendimi asla bu duruma düşürmek istemem ama, neden uyumlu olamayız konusunda bana yeterli açıklama yapması gerekmiyor mu?

Off off kaç gündür düşünmekten midem ağrıdı. Bu işler ne zor işlermiş yaa.

Hanımlar neden yazmıyorsunuz? Bir akıl verin lütfen.

Sizce gurur yapmayıp yine mesaj atayım mı, yoksa bu iş bitti mi sizce? Ama bitiyorsa da neden bitiyor, bilmek hakkım değil mi?

Mesaj atsam ona yapışıyorum zanneder mi? Kendimi asla bu duruma düşürmek istemem ama, neden uyumlu olamayız konusunda bana yeterli açıklama yapması gerekmiyor mu?

Off off kaç gündür düşünmekten midem ağrıdı. Bu işler ne zor işlermiş yaa.
merhaba onun uzerıne konustunuz mu?

Onurunun kırıldıgını ve fazlasıyla mahcup oldugunu dusunuyorum . Acıkcası bunu yuzune vurmakla hata etmişsiniz .. Ben olsam bende cok kırılır uzak durur hatta bana kokuyorsn dıyen bırını. Kesınıkle ıstemezdım

X