Yeni Tanıştığım Adamın Ağız Kokusu (çözümü var mı?)

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.107
476
Hanımlar merhaba. 31 yaşındayım evlenme niyetiyle annemin kuzeni vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam tam istediğim kriterlere sahip, ama ağzı felaket kokuyor. Aslinda çok beğendim adamı, ama bu ağız kokusu mevzusu kafamda büyük bir soru işareti oldu. Bu yaşıma kadar hiç bu kadar düzgünü karşıma çıkmadı, ama diğer yandan karşıma çıkanların hiçbiri de bu kadar kötü kokmuyordu. Offf offf. Lütfen yorum yapın, çok ihtiyacım var.

Vallaa ne denirki yaa kötü bir durum...
Eğer , sohbet muhabbet ilerlese samimiyet oluşsa söylersiniz kibarca ama çok yeniymiş durum.
O zaman bu durumda , ya devam edip katlanmalısınız ya da rest çekmelisiniz...

Vallaa ne denirki yaa kötü bir durum...
Eğer , sohbet muhabbet ilerlese samimiyet oluşsa söylersiniz kibarca ama çok yeniymiş durum.
O zaman bu durumda , ya devam edip katlanmalısınız ya da rest çekmelisiniz...
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Böyle birşey nasıl söylenir hiç bilmiyorum. Gerçekten de çok düzgün birine benziyor, o yüzden hemen kestirip atmak istemiyorum aslında. Ama ağız kokusu da eziyet yani. Off bilmiyorum yaa çok kötüyüm :KK61:

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Böyle birşey nasıl söylenir hiç bilmiyorum. Gerçekten de çok düzgün birine benziyor, o yüzden hemen kestirip atmak istemiyorum aslında. Ama ağız kokusu da eziyet yani. Off bilmiyorum yaa çok kötüyüm :KK61:

Dişlerinde çürük olabilir, reflüsü olabilir, diş bakımından gir bir gün konuya.

Dişlerinde çürük olabilir, reflüsü olabilir, diş bakımından gir bir gün konuya.
Daha sadece bir defa görüştük. Kişisel bakımdan konu açtım zaten. Ben de bakımıma çok dikkat ederim dedi. Ama heralde kendi kokusunu hissetmiyor, zaten bu ve benzer durumda olan insanlar kendi kokularını duymuyorlar galiba :KK64:. Napıcam yaa, tanıştığımdan beri günlerdir bu konuyu düşünüyorum, kafayı yiyicem artık:KK61:.

Daha sadece bir defa görüştük. Kişisel bakımdan konu açtım zaten. Ben de bakımıma çok dikkat ederim dedi. Ama heralde kendi kokusunu hissetmiyor, zaten bu ve benzer durumda olan insanlar kendi kokularını duymuyorlar galiba :KK64:. Napıcam yaa, tanıştığımdan beri günlerdir bu konuyu düşünüyorum, kafayı yiyicem artık:KK61:.
Onun yanina gittiginde kendin seker yiyomus gibi onada uzat her seferinde illaki alir almazsa naz yap aa küserim falan ilerki zamanlarda soylersin kibarca

Onun yanina gittiginde kendin seker yiyomus gibi onada uzat her seferinde illaki alir almazsa naz yap aa küserim falan ilerki zamanlarda soylersin kibarca

çok doğru söylemiş bak arkadaş :)
Mantıklı aslında, denemeye çalışayım. Çok teşekkür ederim, sağolun. Ama inşallah kalıcı bir çözümü de vardır bu problemin.

Başka neler yapılabilir acaba :KK64:. Aslında en doğrusu düzgün bir dille söylemek, ama nasıl?:KK17:
Nasıl söylenebilir konusunda fikri olan var mı peki?

Bunun öpmesi, birlikte uyuması falan var... Karşınızda otururken bu denli rahatsız olduysanız yakınlaşmak isteseniz ne olacak?

Çok zor bir durum. Kalıcı bir çözüm lazım.

Ben olsam söylerim. Çünkü en tahammül edemediğim şeylerden biridir ağız kokusu. Toplu taşımada falan öyle birine denk gelsem, akşama kadar baş ağrısı, mide bulantısı çekiyorum.

Kibar bi şekilde söyleyebilirsiniz. Yanlış anlama ama acaba dişlerinde ya da midende bir sorun mu var, biraz nefesin kokuyor gibi geldi diyebilirsiniz. Mide ve diş rahatsızlıklarının böyle belirti verdiğini söyleyebilirsiniz.

Ben olsam söylerim. Çünkü en tahammül edemediğim şeylerden biridir ağız kokusu. Toplu taşımada falan öyle birine denk gelsem, akşama kadar baş ağrısı, mide bulantısı çekiyorum.

Kibar bi şekilde söyleyebilirsiniz. Yanlış anlama ama acaba dişlerinde ya da midende bir sorun mu var, biraz nefesin kokuyor gibi geldi diyebilirsiniz. Mide ve diş rahatsızlıklarının böyle belirti verdiğini söyleyebilirsiniz.
Ben de kötü kokulardan acayip derecede rahatsız oluyorum canım. Kendim de zaten sürekli kendi kendimi kontrol ederim kötü kokuyor muyum diye, kişisel temizliğime her daim özen göstermeye çalışırım.
Bence de söylemek en doğrusu biliyorum, ama işte cesaret edemiyorum söylemeye. Ben böyle şeyleri söyleyemem ki. Elime yüzüme bulaştırırım kesin o_O. Dozunu ayarlayamayıp incitmekten korkuyorum açıkçası :KK17:.

Ben de kötü kokulardan acayip derecede rahatsız oluyorum canım. Kendim de zaten sürekli kendi kendimi kontrol ederim kötü kokuyor muyum diye, kişisel temizliğime her daim özen göstermeye çalışırım.
Bence de söylemek en doğrusu biliyorum, ama işte cesaret edemiyorum söylemeye. Ben böyle şeyleri söyleyemem ki. Elime yüzüme bulaştırırım kesin o_O. Dozunu ayarlayamayıp incitmekten korkuyorum açıkçası :KK17:.

O zaman mesajlaşıyorsanız mesaj olarak söyleyin. En azından yazdığınızı gözden geçirir öyle gönderirsiniz.

Bi arkadaşım aşırı heyecanlandığında ağzı kokardı sağlık sorunu yoktu ama heyecan yapınca oluyodu bu durum. Bu da öyle birşey olabilir.
Ve bence bunu suratına söyleme ister istemez kırılır utanır uzaklaşabilir.
Dişçiye gideceğini ama tek başına çok korktuğunu ve birlikte gitmeyi teklif et. Hatta de ki ben 6 ayda bi kontrole giderim yoksa sen gitmez misin? Ben böyle şeylere çok önem veririm hatta sende benimle birlikte muayene ol falan diyebilirsin.

X