yılbası hedıyesı hamileyim...

zeynepsz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
334
40
mehaba arkadaslar duygularımı sızlerle paylaşmak ıstedım.yılbası gunu hamile oldugmu ogrendım.cok sasırdım.cok ıstıyoduk cunku bızım 3.bebegımız olucak ama kucagımıza alcagımız ılk olcak ınsallah.allahın ıznıyle ve sızlerın duasıyla.allahım herkeze nasıp etsın.hamile olanlarda saglıkla kucaklarına alsınlar..ılkını 5 aylık dogum yaptım ıkıncıyı 8 haftalık kaybettım.busefer bebeğim benı bırakmasın.dualarınızı beklıyorum...:Saruboceq::nazar:

hayırlısıyla canım sıkma canını sen allahın izniyle sağlıkla doğar bebeğin inş.

Tebrikler Hayırlı olsun canım.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:Saruboceq:

canım tebriklerrr inşallah bebeğin bu sefer bırakmayacak allahın izni ile sen kafanı takmaa öptüm senii hakkında hayırlısı olsunn arkadaşımmm darısı isteyen herkezin başına içinde bizlerinde

arkadaslar hepınıze cok tesekkur ederım.ınsallah busefer bırakmasın benı dayanılıyo ama cok acı bısey.allah dermansız dert vermesın dıye dua edıyoruz.hıc degılse sebebı bulundu.

tebrık ederım allah saglıkla kucagınıza almayıda nasıp etsın ınsallah

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.....

arkadaslar okadar guzel moral verıyosunuz kı anlatamam.cok tesekkur ederım olmayanlarada versın,olanlarında yavrularının acısını gostermesın uzun omurlu olsunlar...

hayırlı olsun canım cok güzel bi güne denk gelmiş hayırlısından da kucagına alırsın inş. darısı bizim basımıza ........

ne mutlu sana tatlım...
babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin....
darısı tüm annelik hasratiyle yanıp tutuşanların başına inşallah....

a.s.tebrik ederim cnm allah tamamına edirsingözünüz aydın sağlıkla doğar inşallah

canım bebeğine Allah uzun uzunn ömürler versinnn inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin...
bu arada bende dün öğrendim hamile olduğumuuu çok ama çok farklı bir duyguymuşş..

Tebrikler Hayırlı olsun canım.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagınıza almayı nasıp eylesın :Saruboceq:

canım bebeğine Allah uzun uzunn ömürler versinnn inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin...
bu arada bende dün öğrendim hamile olduğumuuu çok ama çok farklı bir duyguymuşş..

bende senı tebrık ederım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın...:Saruboceq:

X