Yıllardır unutmadığım arkadaşım

Herkes hayatında bir kez yaşamıştır bu olayı..
Yaş 16 çok samimi bir arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor birbirimizi görmeden duramıyoruz aynı sokakta yaşıyoruz...sonra ben bunu biri ile tanıştırdım (abimin arkadaşı)aşık oldular yaş 17 çocuk 19 ..1 yıl çıktılar annesi ailesi biliyor baba hariç
Sonra annesi çeldi aklını ayrıldılar ayrılırken çocuğa senin paran benim makyajıma yetmez falan demiş haspam(durumları çok iyidi kızın ailesinin)
Neyse bu benimle de iletişimini kesti birden görmezlikten gelmeye başladı ..aradım açmadı kesti attı benide
6 ay geçti çocukla barışmışlar haberim yok sonra bana haber yollamış yüzüm yok özer dilemek istiyorum çok özledim falan ağlamış
Neyse ben gittim aptal gibi evlerine sarildim ağladık çok özlemişiz birbirimizi yada ben öyle zannetmişim annesi tuğba sensiz çok yanlız kaldı hep seni sayıkladı bilmem ne...Neyse tekrar kanka yız..ben işe başladım o ara ..

1 2 yıl geçti yaş oldu 19 babası ilişkisini öğrenmiş çocuktan ayırmış telefonunu almış elinden eve kapatmış falan..yengesinden öğrendim
Mesaj attım sen boşver milleti umarım mutlu olursunuz falan diye mesajı babası okumuşmu!
Hemen aradı bende kız arıyor sanıyorum adam aile dostumuz olacak Birde bana ağza alınmayacak hakaretler anlatamam..git kendini köprüde pazarla seni bilmem ne yaparım falan saydırdı kapattı ..hayatımın şokuydu resmen
Hızını alamamış babamı çevirmiş yolda babama şikayet etmiş babamda
(Benim kızıma yanında çalışan çocuk evlenme teklif etti işi bıraktı,senin yeğenin istedi geri çevirdi, yüz vermedi..Benim kızım gayet efendi sen kendi kızına sahip çık sonra bana konuş kızıma laf edemezsin gibilerinden cevap vermiş adam geri adım atmış tabi telefonda bana söylediklerinden haberi yok garibimin kimselere söyleyemedim babam duysa öldürürdü onu kesin
Bir gün sonra o kız aradı (bi daha seninle görüşmek istemiyorum bitti artık anladın mı falan dedi ters ters ne oluyoruz dedim bitti buraya kadar) dedi kapadı sanki sevgiliyizde ayrılıyoruz🤣 bende o çocuğu aradım iş yerime çağırdım geldi Sağ olsun dedim böyle böyle
Bizim ilişkimiz bitti babası istemedi benide çok kırdı kafası yerinde değil onun adına senden özür dilerim dedi bayağı dertleştik çocuk abimin kankası..abim o ara üni.şehir dışında olaylardan hala haberi yok aramızda sır olarak kaldı
Neyse o ara ben eşimle tanıştım nişan düğün derken unuttum gitti

2 3 yıl kadar zaman geçti bunlar o ara evlenmiş görmesemde duyuyrom abim gitti düğünlerine falan babası ikna olmuş çocuk tabi şu an büyük bir holdingin üst düzey yöneticisi işi rast gitti paralandı bayağı..(duyduğuma göre kuza kök söktürmüş birkaç yıl şumarıklığının ve geçmişte yaptıklarının acısını çıkardı heralde)

1. 2 yıl daha geçti Abim evlenince evlerine gelmişler abime beni özlediğini görüşmek istediğini falan anlatmış yüzsüzce abimde ben karışmam demiş detayları bilmiyor tabi
Abime olmaz dedim kapattım

Bir düğünde karşılaştık yüzüne bakmadım oda cesaret edemedi tabi yanıma gelmeye tersleyecektim direk zaten ...k.validesine söylemiş kadın komşumuz zaten o geldi annemlere bir gün dedi sizi barıştırayım kadında bilmiyor detayı dedim olmaz gerek yok geçiştirdim

Bir süre sonra face yi açtım bir baktım msn de baktım 1 yıl önce yazılmış bir mesaj var bu kızdan🙄
Canım seni çok özledim ne olur görüşelim numaranı ver bana sana çok haksızlık ettim bilmem ne
Destan yazmış resmen..cevabim,
Bunca yıldan sonra hiç gerek yok olur da yarın birgün eşinden ayrılırsın falan bana yine sırtımı dönersin seninle, şımarıklığınla ,bencilliğinle uğraşamam bu saatten sonra.. çok daha önemli işlerim var benim..bidaha da yazma!ölsen umurumda olmazsın Allahın gereksizi yazdım gönderdim🤣

Bidahada yazmadı

Çok uzun oldu kusura bakmayın ama içimde kalmış kimseyle paylaşmadığım bir konuydu

ben sizi biraz bencil buldum kusura bakmayın

Hem kızı çağırıyorsunuz
Hem foto çekiyor
Hem pasta kesiyor
İş yapmaya çağırmış gibi olmuşsunuz biraz

Bir de üstüne selamı kesmeler , herkese davetiye gönderip ona göndermemeler

Yani yapılan iyiliğin karşılığı bu muydu ?

Ayrıca arkadaş ortamında herkes onu haklı bulduysa bir sorgulayın kendinizi derim.

Herkese davetiye yollayıp ona yollamamak ne ya?
Ben o kızın yerinde olsam sana o msjı atmazdım bile
Ne olursa olsun arada kırgınlık da olabilir dostluk böyle birşey değil.
Bırak kızın peşini
Gideyim falan deme
Çok kötü bir yerden kırmışsın onu
Büyük ihtimalle de nişanında yaptığın kaprisler prenses hallerinle bunalttın oda böyle tepki verdi

X