Yine anlaşılmaz işler

Ben de kestrip atmıyorum denedim en azından...ama düzgün birileri binde 1 sanırım
Ben seviyorum valla online tanismayi. Gunluk hayatta yolumun kesisemeyecegi insanlarla tanışabiliyorum. Cok guzel arkadasliga dönüşenler de oldu, bir sure gorustuklerim de, karman çorman iliskim olan da, hayal kırıklığına uğradığım da.

Sonucta reelde tanisilan herkes nasil duzgun veya güvenilir degilse, sanalda da oyle.

Cok da saapmamak lazim :KK70:

Boşver canım ya, didişmeye hiç gerek yok
Didiştiğim bir durum yok
Benim ilişkilerimi sorguluyor aklı sıra hani madem böyle insanlarla tanıştın nerdeler diyor laf sokuyor aklınca
Valla yanlış kişiye çarpan asıl o
Kendisine baksın herkes çevresindeki muhteşem netten date yapmayan efendi tipler varmış kıskandı heralde ya onlardan biriyse diye 🤣
Ay hepsi onun olsun hayret birşey

Öfkeli olan ben değilim ki. Yalan mı konu başında adama ayılıp bayıldınız. Buyur diye cevap alınca taşlamaya başladınız. Bu adam bir gecede mi buyur diyen adama dönüştü. Ha
ne kadar centilmen bir adam da olsa bir şey soracağım diyen insana buyur denir yani. Selam sabah vermemişsiniz, sanki o anlamadı yoklama çeker gibi yazdığınızı o şekilde dönmesi çok normal.
Ya iyide tabi öfke hisseder anlık
Sonuçta hoşlanmış istediği ilgiyi göremeyince kötüleyecek böyle soğuyacak
Ayy çok iyiydi ya deyip iyice gözünde büyütecek mi
İnsan pislolojisi böyle düşünecek tabi
Doğal bunlar
Birinden ayrılınca kızmıyor muyuz
Hayal kırıklığıyla öfke karışık olur bunlar doğal tepkiler
Seninde başına gelse benzer tepki verirdin

Doğal bunlar

Yaw arkadaş cidden konuyu açarken adamın bama gösterdiği yüzünü anlatmaya çalıştım...Bu ayılıp bayılmak mı oluyor? Sonra adaö saçma sapan davranınca evet kızdım, medeni biri olsaydı en azındam kibara by demesini bilirdi
Off neyse uğraşamıcam oyle saçma yorumlarla..

Doğal bunlar
Birkaç saatlik tanıdığım biri için öfke duyamam. Uzun süreli ilişkim bitti de yine de öfke duymadım. Üzüldüm, ağladım geçti. 2 aylık ilişkisi için kırk kez tartışıp düzeltmeye çalışan mı ararsınız, bir kez görüştüğü adam dönmeyince sinirlenem mi... Tuhaf geliyor bana. Bu kadar anlam yüklenecek kişiler değil. Ya da ben kadar çabuk bağlanmıyorum ben.
Yine de yorumdaki öfkeli olan kişi ben değilim sonuçta 😄

Birkaç saatlik tanıdığım biri için öfke duyamam. Uzun süreli ilişkim bitti de yine de öfke duymadım. Üzüldüm, ağladım geçti. 2 aylık ilişkisi için kırk kez tartışıp düzeltmeye çalışan mı ararsınız, bir kez görüştüğü adam dönmeyince sinirlenem mi... Tuhaf geliyor bana. Bu kadar anlam yüklenecek kişiler değil. Ya da ben kadar çabuk bağlanmıyorum ben.
Bunlar işte olgunlukla kazanılan şeyler
Sen olgunsun aşmışsın demek ki
Bende öyleyim 35 yaşındayım kimse için huzurumu bozamam modundayım
Hiçbirşry ne sinirlendiriyor ne de huzurumu bozuyor
Hayatımın kontrolü bende
Ama işte bu duruma gelmek için fazla tecrübeli olmak gerekiyor hayatta

Tamam sen boylesin ama başka biri de baska türlü tepkiler verebilir...Herkes sen gibi mi olmak zorunda? Ofkelenir aramadı die veya hiç takmaz devam eder ertesi günü baskasıyla bulusur atıyorum...herkes farklı saygı duyun biraz duygulara anında gömmek yerine

Birazda yapı meselesi bu sanırsam..
Herseyi cok dusunen, stres hale getiren insanlar maalsf ıster ıstemez boyle tepkiler verebiliyor
Ben mesela cok takarım kafama cok stres yaparım fakat öldürseler geri adım atmam bi ilişkim bittiyse yada beni istemiyorsa o an bitmiştir kapandı. Ama kafaya takmamak kısmında basarısız kalıyorum maalsf

Hayatımın kontrolü bende

Hiçbişeye sinirlenmemek=olgunluk :)

Hayatımın kontrolü bende
Konu sahibi 20 li yaşlarda değil, ilk tecrübesi de değil

Tamam sen boylesin ama başka biri de baska türlü tepkiler verebilir...Herkes sen gibi mi olmak zorunda? Ofkelenir aramadı die veya hiç takmaz devam eder ertesi günü baskasıyla bulusur atıyorum...herkes farklı saygı duyun biraz duygulara anında gömmek yerine
Adama olan sinirinizi ondan çıkarabilirsiniz. Ben öfkenizle dalga geçmedim. İroni yaptıysam başka şeyinizle yaptım ona rahatsız oldum diye tepki verin verecekseniz.

Merhaba linç time :) İsteyenler linçleyebilir, arada mantıklı yorumlar yapacaklar mutlaka olur diye açıyorum.
İnternetten biriyle tanıştım, meslek medeni durum işte hayat tarzı gibi özet bilgileri alıp fotoları görüp uzun uzadıya mesajlaşmadan buluştuk...Bulusmadan once amaç direkt sex ise hiç başlamayalım dedim açık açık...O da hayır once bana sohbet edebileceğim biri gerek dedi..
Adamdan bahsedecek olursam

Beni almaya geldi, arabasına bindiğimde çok şıksın dedi tşk ettim..
Fotolardakinden daha yakışıklı bi adam çıktı karşıma, doktora falan yapmış amerikada gayet zeki ve hoştu, ..Benim evin yakınlarında buluştuk biyerde oturduk ve çay kahve...Sizi beğenen ve beğenmeyen erkeği sohbet ederken anlarsınız...Bu gerçekten beğenmişti...Tüm ilgisiyle bendeydi sohbette...Sohbet te baya uzadı iyi gitti yani..2 cocugu varmış ve yönetici pozisyonunda hatta otururken hakkında çıkan haberler falan varmış çalışmalarıyla ilgili onlara falan beraber baktık

Sonra dedi yemeğe geçelim mi seni biyere götürmeyi planlıyordum, ben de artık acıkmıştım, sen yedin ama az önce sırf benim için zahmet etme dedim. O da yok benüm için atıştırma oldu bu yerim ben de dedi, kabul ettim ve gittik..Gittiğimiz yer bahçeli güzel biyerdi, mekanı beğendin mi, yemeği beğendin mi gibi sorular sordu....İlk buluşmada olmayacağına karar veren biri bunları yapmaz diye düşünüyorum onun için anlattım detayları..

Sonra geri eve bıraktı, eve yaklaşırken kendi hakkında fikrimi sordu, ben de düzgün bi beyefendisin gibisibe bişi dedim..O da sen de çok tatlısın deyip elimi alıp biranda öptü elimi..Bir de dedi ki böyle ilginç oldu gündü date'i..Ben de dedim ki neden, date hep akşam mı olur? Burda olay sex miydi burda esas galiba cevap
Sonra eve gelince tşk edip indim...

Ve dün akşam 5 gibi gelmiştim eve o zamandan beri ne arama ne mesaj...Genelde erkekle buluşunca beğenilmediğimi anlarım ve aramamasının sebebi budur ama bu sefer beğenilmeme de hissetmedim...
Mesela bi günaydın diyebilirdi falan...Anlamak cok zor sizce?

Ekleme: doktora amerika yalandır falan diyenler için, türkiyede hocalık yaptıgı ünv nin sayfasında özgeçmişi var orda yazıyor zaten hersey doğru yani...
Şeyma Subaşı gibi olmayın.

Merhaba linç time :) İsteyenler linçleyebilir, arada mantıklı yorumlar yapacaklar mutlaka olur diye açıyorum.
İnternetten biriyle tanıştım, meslek medeni durum işte hayat tarzı gibi özet bilgileri alıp fotoları görüp uzun uzadıya mesajlaşmadan buluştuk...Bulusmadan once amaç direkt sex ise hiç başlamayalım dedim açık açık...O da hayır once bana sohbet edebileceğim biri gerek dedi..
Adamdan bahsedecek olursam

Beni almaya geldi, arabasına bindiğimde çok şıksın dedi tşk ettim..
Fotolardakinden daha yakışıklı bi adam çıktı karşıma, doktora falan yapmış amerikada gayet zeki ve hoştu, ..Benim evin yakınlarında buluştuk biyerde oturduk ve çay kahve...Sizi beğenen ve beğenmeyen erkeği sohbet ederken anlarsınız...Bu gerçekten beğenmişti...Tüm ilgisiyle bendeydi sohbette...Sohbet te baya uzadı iyi gitti yani..2 cocugu varmış ve yönetici pozisyonunda hatta otururken hakkında çıkan haberler falan varmış çalışmalarıyla ilgili onlara falan beraber baktık

Sonra dedi yemeğe geçelim mi seni biyere götürmeyi planlıyordum, ben de artık acıkmıştım, sen yedin ama az önce sırf benim için zahmet etme dedim. O da yok benüm için atıştırma oldu bu yerim ben de dedi, kabul ettim ve gittik..Gittiğimiz yer bahçeli güzel biyerdi, mekanı beğendin mi, yemeği beğendin mi gibi sorular sordu....İlk buluşmada olmayacağına karar veren biri bunları yapmaz diye düşünüyorum onun için anlattım detayları..

Sonra geri eve bıraktı, eve yaklaşırken kendi hakkında fikrimi sordu, ben de düzgün bi beyefendisin gibisibe bişi dedim..O da sen de çok tatlısın deyip elimi alıp biranda öptü elimi..Bir de dedi ki böyle ilginç oldu gündü date'i..Ben de dedim ki neden, date hep akşam mı olur? Burda olay sex miydi burda esas galiba cevap
Sonra eve gelince tşk edip indim...

Ve dün akşam 5 gibi gelmiştim eve o zamandan beri ne arama ne mesaj...Genelde erkekle buluşunca beğenilmediğimi anlarım ve aramamasının sebebi budur ama bu sefer beğenilmeme de hissetmedim...
Mesela bi günaydın diyebilirdi falan...Anlamak cok zor sizce?

Ekleme: doktora amerika yalandır falan diyenler için, türkiyede hocalık yaptıgı ünv nin sayfasında özgeçmişi var orda yazıyor zaten hersey doğru yani...
Niye bu kadar akliniza takıldı çok mu begenmistiniz.
Evlenmek mi istiyorsunuz ?

Yani byv yorumcuları genel olarak bir şey beğenmiyor😁😁amma bu konuda haklılar. Kamu spotu olarak sanaldan tanıştığınız kişilere ev, iş adresinizi vermeyin asla. Karşı taraf sapık olabilir, manyak olabilir başınıza musallat olur kurtulamazsınız. Maalesef Türkiye kadına şiddetin olduğu bir ülke. Okumuş adam, işi gücü var falan da demeyin pekala eğitimli biri de kadınlara şiddet uygulayabilir😐Genel olarak sanal olsun olmasın dikkatli olmakta fayda var.
Ben turkiyede cok da unlu bir agir ceza avukatindan sözel siddetin,psikolojik baskinin tillahini gordum

X