Yine anlaşılmaz işler

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
8.509
14.828
44
Merhaba linç time :) İsteyenler linçleyebilir, arada mantıklı yorumlar yapacaklar mutlaka olur diye açıyorum.
İnternetten biriyle tanıştım, meslek medeni durum işte hayat tarzı gibi özet bilgileri alıp fotoları görüp uzun uzadıya mesajlaşmadan buluştuk...Bulusmadan once amaç direkt sex ise hiç başlamayalım dedim açık açık...O da hayır once bana sohbet edebileceğim biri gerek dedi..
Adamdan bahsedecek olursam

Beni almaya geldi, arabasına bindiğimde çok şıksın dedi tşk ettim..
Fotolardakinden daha yakışıklı bi adam çıktı karşıma, doktora falan yapmış amerikada gayet zeki ve hoştu, ..Benim evin yakınlarında buluştuk biyerde oturduk ve çay kahve...Sizi beğenen ve beğenmeyen erkeği sohbet ederken anlarsınız...Bu gerçekten beğenmişti...Tüm ilgisiyle bendeydi sohbette...Sohbet te baya uzadı iyi gitti yani..2 cocugu varmış ve yönetici pozisyonunda hatta otururken hakkında çıkan haberler falan varmış çalışmalarıyla ilgili onlara falan beraber baktık

Sonra dedi yemeğe geçelim mi seni biyere götürmeyi planlıyordum, ben de artık acıkmıştım, sen yedin ama az önce sırf benim için zahmet etme dedim. O da yok benüm için atıştırma oldu bu yerim ben de dedi, kabul ettim ve gittik..Gittiğimiz yer bahçeli güzel biyerdi, mekanı beğendin mi, yemeği beğendin mi gibi sorular sordu....İlk buluşmada olmayacağına karar veren biri bunları yapmaz diye düşünüyorum onun için anlattım detayları..

Sonra geri eve bıraktı, eve yaklaşırken kendi hakkında fikrimi sordu, ben de düzgün bi beyefendisin gibisibe bişi dedim..O da sen de çok tatlısın deyip elimi alıp biranda öptü elimi..Bir de dedi ki böyle ilginç oldu gündü date'i..Ben de dedim ki neden, date hep akşam mı olur? Burda olay sex miydi burda esas galiba cevap
Sonra eve gelince tşk edip indim...

Ve dün akşam 5 gibi gelmiştim eve o zamandan beri ne arama ne mesaj...Genelde erkekle buluşunca beğenilmediğimi anlarım ve aramamasının sebebi budur ama bu sefer beğenilmeme de hissetmedim...
Mesela bi günaydın diyebilirdi falan...Anlamak cok zor sizce?

Ekleme: doktora amerika yalandır falan diyenler için, türkiyede hocalık yaptıgı ünv nin sayfasında özgeçmişi var orda yazıyor zaten hersey doğru yani...

Son düzenleme:
Merhaba linç time :) İsteyenler linçleyebilir, arada mantıklı yorumlar yapacaklar mutlaka olur diye açıyorum.
İnternetten biriyle tanıştım, meslek medeni durum işte hayat tarzı gibi özet bilgileri alıp fotoları görüp uzun uzadıya mesajlaşmadan buluştuk...Bulusmadan once amaç direkt sex ise hiç başlamayalım dedim açık açık...O da hayır once bana sohbet edebileceğim biri gerek dedi..
Adamdan bahsedecek olursam

Beni almaya geldi, arabasına bindiğimde çok şıksın dedi tşk ettim..
Fotolardakinden daha yakışıklı bi adam çıktı karşıma, doktora falan yapmış amerikada gayet zeki ve hoştu, ..Benim evin yakınlarında buluştuk biyerde oturduk ve çay kahve...Sizi beğenen ve beğenmeyen erkeği sohbet ederken anlarsınız...Bu gerçekten beğenmişti...Tüm ilgisiyle bendeydi sohbette...Sohbet te baya uzadı iyi gitti yani..2 cocugu varmış ve yönetici pozisyonunda hatta otururken hakkında çıkan haberler falan varmış çalışmalarıyla ilgili onlara falan beraber baktık

Sonra dedi yemeğe geçelim mi seni biyere götürmeyi planlıyordum, ben de artık acıkmıştım, sen yedin ama az önce sırf benim için zahmet etme dedim. O da yok benüm için atıştırma oldu bu yerim ben de dedi, kabul ettim ve gittik..Gittiğimiz yer bahçeli güzel biyerdi, mekanı beğendin mi, yemeği beğendin mi gibi sorular sordu....İlk buluşmada olmayacağına karar veren biri bunları yapmaz diye düşünüyorum onun için anlattım detayları..

Sonra geri eve bıraktı, eve yaklaşırken kendi hakkında fikrimi sordu, ben de düzgün bi beyefendisin gibisibe bişi dedim..O da sen de çok tatlısın deyip elimi alıp biranda öptü elimi..Sonra eve gelince tşk edip indim...

Ve dün akşam 5 gibi gelmiştim eve o zamandan beri ne arama ne mesaj...Genelde erkekle buluşunca beğenilmediğimi anlarım ve aramamasının sebebi budur ama bu sefer beğenilmeme de hissetmedim...
Mesela bi günaydın diyebilirdi falan...Anlamak cok zor sizce?
Bence yedekte tuttuğu diğer kişiler ile şansını deneyecek duruma göre size geri dönecek. Bu arada da bahanelerle oyalayacak sizi

Normaldeki iletişiminize de bağlı biraz. Buluşmadan önce günlük konuşuyor muydunuz? Günaydın yazıyor muydu hep.
Normalde de sık konuşmuyorsanız bekleyin, ama gün içinde yazması gerek mutlaka beğendiyse.
Ama normalde mutlaka yazardı diyorsanız, belki rol yapmıştır. Naziklik adına iyi davranmıştır ama yeterince o his oluşmamıştır belki

Amerıkada doktora Yapmış, şuan yonetici pozisyonunda gayet yakısıklı biri fakat yıl olmus 2021 hala İnternetten kız tavlayacak kadar işsiz mi bu adam? Birincisi böyle vasıflara sahip bi erkeğin bu bayanda olabılır İnternetten birini bulmak ıcın zaman harcamaya, ugrasmaya vakti olur mu sızce? Bana hıc guven vermedi mantıklı da gelmedi..
2 cocuğu var dediniz evli mi bosanmısmı yazmama nedeni esınden kaynaklınıyor olmasın bence sen uzaklas bu adamdan sonu hüsran

Neden beğenilip beğenilmediğiniz bu kadar önemli? Çok vurgu yapmışsınız da. Önemli olan sizin beğenmeniz. eğer adamı beğendiyseniz günaydın diye mesaj atabilirsiniz. Beğenmediyseniz siz de yazmayın daha. niye ilişkideki pasif tarafı seçersiniz ki ? ( zamanında ben de böyle pasif tarafta kaldım da ondan diyorum ah kafam ah. Şimdi ki aklım olsaydı keşke..)

Yani çok merak ediyorsam ben yazarım önce ve tavrına bakarım o devam ettiriyor mu yazıp diye
E devam ettirmiyorsa nedenini açıklayıp bye derim bence bu kadar bu işi büyütmeye gerek yok

zira böyle yemeklerden sonra mesaj atılır daha açık olunur kritik yapılır falan
Ama adamın ilişki anlayışı ne bilemeyiz

Bu özelliklerde bir adamın çevresinde kadın çoktur, bazıları ara ara flört etmeyi yeni kadınlar tanımayı sever ama ilk buluşmada hedefine ulaşamayınca arayıp sormaz ve istediğini elde edebileceği başka bir kadına yönelir

Eve davet olayı yani direkt...
Elimi öpmesi de ondandı herhalde sexe davet edilmeyince bitti galiba...Ama en başından soylemiştim amacın sadece sexse hiç başlama die

Yok oyle cok alıcı da durmadım kesinlikle bunun garantisini verebilirim
Bacım alıcı gibi durmamışsın ama netten tanıştığın adam ilk buluşmada seni evinden alabiliyor; belki sapık, belki takıntılı, belki manyak? Evini neden bilsin senin? İkinci olarak yeni tanıştığın ve hakkındaki bilgilerden emin olmadığın adamın arabasına binmişsin, bu da çok tehlikeli ve ilk buluşma için gereksiz olmuş.

İlk buluşmalarda çok büyük bir elektrik yoksa kahve içilir ve konu yemeğe pek gelmez, uzmanlar da bunu tavsiye eder genellikle. Bu çok katı bir kural değil ama yemeğe de evet demişsin. Muhtemelen gözündeki beğeniyi de fark etmiş adam. Tüm bu saydıklarım, ev adresi, arabasına binme vs adamdan hiç sakınmamışsın kendini. Belki çok beyefendi bir insandır bilemiyorum. Ama sapık olma ihtimalini eş geçecek kadar beğenmişsin ve tehlikeyi göz ardı etmişsin. En az 40 yaşlarında bu işlerin kurdu olmuş bir adam bunları anlamaz mı sanıyorsun? Senin beğendiğini ve hazır olduğunu hissetti ve ağırdan alıyor.

Amerıkada doktora Yapmış, şuan yonetici pozisyonunda gayet yakısıklı biri fakat yıl olmus 2021 hala İnternetten kız tavlayacak kadar işsiz mi bu adam? Birincisi böyle vasıflara sahip bi erkeğin bu bayanda olabılır İnternetten birini bulmak ıcın zaman harcamaya, ugrasmaya vakti olur mu sızce? Bana hıc guven vermedi mantıklı da gelmedi..
2 cocuğu var dediniz evli mi bosanmısmı yazmama nedeni esınden kaynaklınıyor olmasın bence sen uzaklas bu adamdan sonu hüsran

Ben katılıyorum, bana da feyk geldi açıkçası🙄 Doktoralı, işi gücü sağlam birinin zaten internetten kadın/erkek aramaya işi olmaz (kendimden biliyorum🤭)

X