Yine ben yine yatılı misafir sorunu!

Hayır orada yurt dışında çok yakın oturuyorlar. Mine'nin yanı dediği, İstanbul yani. Gezmeye geliyor, ziyaret değil amacı.İkisi de yurt dışında oturuyor. Aynı ülke, aynı il ve ilçe.
gelecegi otellerin linkini atiniz bakin burasi size göre uygundur malum bizim yerimiz dar misafir kabul etmiyoruz yatiliya eger günü birlik gelirsniz aci kahvemizi ikram ederiz sonrasida oteliniz gecesrsiniz siz rahat biz dahada cok rahat ederiz sevgiler diye yollayin mesajinizi

gelecegi otellerin linkini atiniz bakin burasi size göre uygundur malum bizim yerimiz dar misafir kabul etmiyoruz yatiliya eger günü birlik gelirsniz aci kahvemizi ikram ederiz sonrasida oteliniz gecesrsiniz siz rahat biz dahada cok rahat ederiz sevgiler diye yollayin mesajinizi
Gerçekten hak ettikleri bu :)

Benim en gıcık olduğum kısım kv'in eviymiş gibi onun yanına gidiyorum demesi. Beni bir adam yerine koy da sor be kadın.
Bu yurt dışından gelenlerin bi kısmı çok uyanık.
Bizde çok yaşadık bu durumu.

Mesafeyi koyun kendiniz söyleyin ve kendinizi saydırın.
Şu hayatta kendinizi saydırmaz iseniz size saygısızca davranmakta insanlar asla çekinmezler.
Asla bunu yaptırmayın kendinize.

Tutarsın tutarsın sararır ya o hesap…

Gerçekten hak ettikleri bu :)
anlamak istemeyene anladigi dilden gayet kibarca red cevabi inanin olan size olur kabul ederseniz yorgunluk vs cabasi milletin keyfi gelsin hayir keyif yapacaksa kral gibi keyif yapacagi otellerimiz var cok sükürler olsun yurdumuzda kimseye kene gibi yapismaya gerek yok

Kayınvalideme söyledim. Haklı olduğumu söyledi ama nasıl söylenir ki dedi gelme diye. Ben de direkt Handeli istemiyor diyebilirsin dedim. Uygun bir dille söyleyeceğim, sen kafana takma dedi.
Kendı onun yanına gezmeye gıtsın. Ben bunaldım sen durda ben geleyım desın😅

Vay be keşke şu kadar rahat,umursamaz olsaydım bende hayatım çok daha güzel olurdu eminim.
İnsan bir arar,sorar ya müsait misiniz,gelebilir miyim diye.
Kocanız konuşsun halasıyla,o konuşmazsa siz konuşursunuz.

Neden o kadar kalıyor ve asıl soru nasıl katlanıyorsun 😅
Bilmiyorum nedense bu evlendiğimden itibaren böyle konuşuldu, normalize ettik artık maalesef. Ben de çok memnun değilim ama bir şey de diyesim gelmiyor, benim annem de tek yaşasa yanımda bir süre kalsın isterim. Yarın ne olacağı belli değil. Evet, 1.5-2 ay çok uzun bir süre, ilk zamanlar ben de çok sinir oldum. Alıştım herhalde. Normalleşti. Normal değil tabi ki, 1-2 hafta kalıp gitmesi lazım. Herkes kabul etmez bunu.

Kayınvalidenize söyleyin o halletsin hiç siz kötü olmayın, ben zaten gelinimin evinde misafirim çalışıyor da hiç gelme biz zaten orada görüşürüz deyip kestirip atsın. Bende de yatılı misafir belası vardı, bir gün eşimin kuzeni sevgilisiyle gezmek için olduğum şehre gelecekti ve dolaylı yoldan bende kalacağı kulağıma geldi eşimin tabi ki bir şey yapmadığını ve yapmayacağını bildiğim için kvyi aradım, normalde arayıp sormayan hiçbir muhabbetimin olmadığı insanı çocuklu halimle evde yatılı ağırlayamam kusura bakmayın siz arayıp söylersiniz bizim de huzurumuz bozulmamış olur dedim konu orada kapandı gelen giden de olmadı. Başkalarının gözünde iyi olacağımıza kendi yuvamızda mutlu huzurlu olup elaleme kötü olalım boşverin

X